Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Źródliska i bagna

Źródliska i bagna 10 lata 1 miesiąc temu #11

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

avk napisał:
Co powiecie na ogrodzenie przypałowych spotów policyjną taśmą? To jest tak durne, że może się udać.


Sorry za off, ale skąd masz policyjną taśmę, co?:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: OCoBiega

 
 
 

Źródliska i bagna 10 lata 1 miesiąc temu #12

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Bongjour napisał:
avk napisał:
Co powiecie na ogrodzenie przypałowych spotów policyjną taśmą? To jest tak durne, że może się udać.


Sorry za off, ale skąd masz policyjną taśmę, co?:D

jak to skąd na pewno z pracy :D dzisiaj ciężko z jednego etatu wyżyć :evil:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Źródliska i bagna 10 lata 1 miesiąc temu #13

  • avk
  • avk Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 152
  • Zebranych lumenów: 362
Skutecznie poprawiliście mi humor z samego rana :smoke:

A taśmę kupisz bez problemu w internecie czy może nawet sklepach bhp. Chyba specjalnie przygotuje jakiegoś przpałowego spota i pozawijam go taśmą. Sam pomysł grodzenia przez policje krzaków taśmą wydaje się niedorzeczny, ale sam na miejscu znalazcy chyba wolałbym nie ryzykować nawet zbliżania się do takiego miejsca.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Źródliska i bagna 10 lata 1 miesiąc temu #14

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

A może posprzątać ten bajzel. przyjdzie grower i zobaczy, że ktoś był i uwinął się z bałaganem dodatkowo zalaminowana kartka przywiązana do drzewa z ostrzeżeniem, że jeżeli jeszcze raz naśmieci lub będzie niszczył przyrodę bez wahania zadzwonisz na policję i że będziesz regularnie kontrolował to miejsce. Taśma też dobry sposób, kto by to nie zobaczył obsra się na miętowo :lol:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Źródliska i bagna 10 lata 1 miesiąc temu #15

  • avk
  • avk Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 152
  • Zebranych lumenów: 362
Na razie będę obserwował tamto miejsce. Mam zdjęcia, wiem gdzie coś leży więc jak coś się zmieni to ja będę o tym wiedział i zobaczymy co dalej. Patent z taśmą jest tak szalony, że dosłownie muszę go zastosować. Jak mnie ten baran mocno wpieni to ogrodzę tym sposobem jego rośliny. To by były jaja na całego.

Tymczasem dzisiaj udałem się kilkadziesiąt kilometrów dalej, do rezerwatu przyrody. Tym razem kubki po sadzonkach i worek po dolomicie chyba jeszcze z tamtego roku. No bez jaj. Nie chcę tego mówić, ale jak tak dalej pójdzie to za kilka lat całe te hobby straci sens a my sami nasramy do własnego gniazda, bo w mojej opinii większość kradzieży nie dzieje się z przypadku a za sprawą innych growerów, gdzie okazja czyni złodzieja. Dodatkowo potknąłem się o dwóch na oko 40 letnich jegomości na quadzie z jakimiś workami kręcącymi się po okolicy. Ktoś wie kim mogli być ci ludzie i co mogli robić na pograniczu łąk, pól uprawnych, lasu i rezerwatu torfowiskowego?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Źródliska i bagna 10 lata 1 miesiąc temu #16

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

Bagna to w miarę dobry teren, ale u cb widać że to już nie "dziewicze tereny ", u mnie w lecie trawa na spocie osiągnęła wysokość około 1.5m wiec na automaty powinieneś mieć dobry kamuflaż, ambony powinny odstraszać potencjalnych "kolegów po fachu " , staraj się nie odwiedzać zbyt często spota i nie wchodzić ciągle tym samym wejściem (ścieżka rzuca się łatwo w oczy) , a co do martwych drzew to się nie dziw jak się zazielenia w lecie ;)
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Źródliska i bagna 8 lata 3 tygodni temu #17

  • OCoBiega
  • OCoBiega Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Joint & Sport
  • Posty: 103
  • Zebranych lumenów: 230
Podbijam bo temat ciekawy :evil:
Pewnie sporo osób sadzi na bagnach lub terenach podmokłych.
W związku z tym jak by któryś z doświadczonych kolegów, mógł spisać takie podstawowe know how n/t temat.

U mnie w tym roku też będzie spot na bagnach. Samo dotarcie do niego wyjebało mnie z sił kompletnie (a trochę trenuję B) )
Ślady ludzi tylko na samym początku drogi do spota, czym dalej tym lepsze plenary dla Bear'a Grylls'a do nowego reality n/t surwivalu.
Niestety teren dość mocno podmokły, więc wchodzi w grę tylko sadzenie w workach lub donicach/wiadrach (woda zbiera się na dnie dołków)
No właśnie w takim terenie lepiej sadzić w workach czy doniczkach? a może jakieś podesty, palety i na nie donice?

W okolicy też sporo bobrów jakieś patenty żeby je troszku odstraszyć ?
Z łosiami tak jak z sarnami postępować (zabezpieczenie spota) ?

Wdzięczny za wszelkie info
pozdróweczki OCB
"Przed diabłami w mundurach chroń mnie Panie Boże" - ze złodziejami poradzę sobie sam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Źródliska i bagna 8 lata 3 tygodni temu #18

  • Frederick Klenner
  • Frederick Klenner Avatar
najlepiej pol metrowe kopce ,moj szpadel fiskarsa juz ra zmnie uratowal jak wpadlem po pachy siuuup w bagno , nie polecam nikomu ,na zwierzaczki chemia... bobrami się nie przejmuj
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Źródliska i bagna 8 lata 3 tygodni temu #19

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Bongjour napisał:
avk napisał:
Co powiecie na ogrodzenie przypałowych spotów policyjną taśmą? To jest tak durne, że może się udać.


Sorry za off, ale skąd masz policyjną taśmę, co?:D

Ja proponuję podrzucić trupa z bongiem w ręku XD

A tak serio to taśma gówno da , strach nie wystepuje u każdego osobnika tak jak myślimy , pozatym to jeszcze bardziej przyciągnie uwagę.

avk napisał:
Na razie będę obserwował tamto miejsce. Mam zdjęcia, wiem gdzie coś leży więc jak coś się zmieni to ja będę o tym wiedział i zobaczymy co dalej. Patent z taśmą jest tak szalony, że dosłownie muszę go zastosować. Jak mnie ten baran mocno wpieni to ogrodzę tym sposobem jego rośliny. To by były jaja na całego.

Tymczasem dzisiaj udałem się kilkadziesiąt kilometrów dalej, do rezerwatu przyrody. Tym razem kubki po sadzonkach i worek po dolomicie chyba jeszcze z tamtego roku. No bez jaj. Nie chcę tego mówić, ale jak tak dalej pójdzie to za kilka lat całe te hobby straci sens a my sami nasramy do własnego gniazda, bo w mojej opinii większość kradzieży nie dzieje się z przypadku a za sprawą innych growerów, gdzie okazja czyni złodzieja. Dodatkowo potknąłem się o dwóch na oko 40 letnich jegomości na quadzie z jakimiś workami kręcącymi się po okolicy. Ktoś wie kim mogli być ci ludzie i co mogli robić na pograniczu łąk, pól uprawnych, lasu i rezerwatu torfowiskowego?


Sprzątanie na spocie to podstawa , jak tego nie robimy to wkurzamy duchy lasu ;) i growerów innych.
Teamy "Azofoska" mają podejście do uprawy jak do jakości swojego strzelającego sortu.

A panowie lat 40 na quadzie to pewnie leśniczy co lubi przykurzyć lub amatorzy dorobku do przyszłej emerytury.Może sprzątali właśnie śmieci po growerach!!!
Kurwa mać...
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 tygodni temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Źródliska i bagna 8 lata 3 tygodni temu #20

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Na podmokłych terenach spodziewaj się lokalnych podtopień po większych opadach więc sadzenie bezpośrednio w glebie bez podniesienia bryły korzeniowej raczej odpada chyba że mamy tak suche lato jak w tym roku. Osobiście preferuję doniczki; sypię pod donicę około 100l ziemi i na tym stawiam pojemnik.
Warto obserwować poziom wód przez cały rok i mieć świadomość do jakiego poziomu może się podnieść lustro, okoliczna roślinność także dużo mówi jaką glebę mamy pod korzeniami i jak mocno zalewowy jest teren
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: ufolud, Sandacz, OCoBiega, uprawiam_wiec_zyje
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany