Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Kierunki świata i droga Słońca po sklepieniu niebieskim, przydatne programy.

Kierunki świata i droga Słońca po sklepieniu niebieskim, przydatne programy. 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Witajcie pamiętam ze na # znajdowała się strona z mapka w której można było wpisać dzień i pokazywała w którym miejscu jest wschód i zachód w danym dniu. Niestety nie mogę tego znaleźć również na #. Prosił bym o pomoc bo ta strona dawała dużo pomocy co do wyboru spota i jak dlugo bedzie na nim slonce. A potrzebuje przez to ze jest pochmurna pogoda i nie mogę zlokalizować w którym miejscu jest słońce. Z gory dziękuje bo pamiętam ze dodał to stary mod na #.


Pozdro
Sandacz.
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Kierunki świata i droga Słońca po sklepieniu niebieskim, przydatne programy. 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

suncalc.net

Oprócz wsch/zach pokazuje drogę słońca.
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Edmund Dantes.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, 4Elements, Sandacz

Kierunki świata i droga Słońca po sklepieniu niebieskim, przydatne programy. 9 lata 11 miesiąc temu #3

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Dzięki o to mi chodziło. Przyda się i innym ;)
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Kierunki świata i droga Słońca po sklepieniu niebieskim, przydatne programy. 9 lata 11 miesiąc temu #4

wydaje mi się, że najbardziej praktyczny jest kompas, czasem mały spacerek 100 metrów wydaje się być w lini prostej a sytuacja z słońcem się może zmieniać.

suncalc może być za to mega przydatna kiedy chcemy zsynchronizować fotoperiod jeśli przygotowujemy sadzonki w boksie
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Edmund Dantes

Kierunki świata i droga Słońca po sklepieniu niebieskim, przydatne programy. 9 lata 11 miesiąc temu #5

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Kompas mi nie powie w którym miejscu słońce wstaje w maju i pod koniec września żeby rosliny mialy słonce na sobie ;) a tak to mogę mniej wiecej ocenić ile będzie swiaecilo słońce np. W danym miejscu ;)
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany