Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Uprawa w kukurydzy

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #1

  • komercja
  • komercja Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 21
Witajcie.
Rozmyślam nad uprawą OUT'15 w polu kukurydzy, ale mam problem kiedy wysadzić i w czym. Donice czy pakować w ziemie? Miałby być to automaty.
Na uprawie kukurydzy się nie znam. Czy pod koniec maja będzie wystarczająco duża żeby można było w niej w nocy buszować? I nosić donice z roślinami?

Poradźcie coś, albo podrzućcie link do uprawy w kukurydzy bo jakoś znaleźć nie mogę. :joint:
Do siego roku!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

W nocy to nawet po osiedlu możesz buszować, byle Cie nikt nie widział. Jak będziesz miał chęci i czas latać i podlewać donice, które będą momentalnie wysychać - jeśli oczywiście będzie idealna pogoda to możesz ich śmiało użyć, ale moim zdaniem lepiej wykopać parę dołków i uzupełnić dobrą mieszanką ziemi i w tym wysadzać sadzoneczki, korzenie nie będą się gotować i mieć ograniczeń :)

No i nie rób przypałowego ogródka, drony z kamerą HD co raz tańsze :)


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #3

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

komercja napisał:
Witajcie.

Poradźcie coś, albo podrzućcie link do uprawy w kukurydzy bo jakoś znaleźć nie mogę. :joint:
Do siego roku!

Zrob research na temat kiedy sie takie pole scina zeby ci chop nie przeoral kombajnem krzakow.

I wstaw Avatar sobie bo tak to z dupy wyglada.

A twoja uprawa w kuku byla by ewenementem na tym forum :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #4

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

komercja napisał:
Witajcie.
Rozmyślam nad uprawą OUT'15 w polu kukurydzy, ale mam problem kiedy wysadzić i w czym. Donice czy pakować w ziemie? Miałby być to automaty.
Na uprawie kukurydzy się nie znam. Czy pod koniec maja będzie wystarczająco duża żeby można było w niej w nocy buszować? I nosić donice z roślinami?

Poradźcie coś, albo podrzućcie link do uprawy w kukurydzy bo jakoś znaleźć nie mogę. :joint:
Do siego roku!


Siemka.
Słabo szukasz ;)
www.growlike.pro/forum/off-outdoorp/2236-9x-ak47-af-holenderski-skun-w-kukurydzy-2014-by-method

Też się nie znam na sadzeniu kukurydzy, ale słyszałem że nawet się kosi chyba w październiku jak na ziarno a jak na pasze to wcześniej. Jeżeli chcesz sadzić AFy to raczej nie powinno być problemu.
Ja bym dal doniczki jeżeli możesz raz na tydzień podbić i jeżeli chcesz mieć eko bake, bo na pewno taka kukurydza nie rośnie na kupie :) Hydrożel też robi robotę.
Nocą bym mocno uważał na dziki w kukurydzy.
Podpytaj użytkownika Method lub czekamy aż sam się wypowie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Method

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #5

  • Method
  • Method Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 272
  • Zebranych lumenów: 519
  •  

  •  

Automaty dadzą na spokojnie radę. Ładuj lepiej w donice bo w kukurydzy to nigdy nie wiadomo (chociaż ja drugi rok z rzędu jadę z automatami w kukurydzy i nie miałem choćby najmniejszego problemu), jakby się miały jakieś cuda dziać czy tam latałoby coś nad kukurydzą i byś miał obawy to szybko się zabierzesz z nimi. Pod koniec maja kukurydza jest jeszcze niziutka ale w nocy to dasz radę spokojnie. U mnie któryś rok z rzędu koszą początkiem października na wielu różnych polach, nie wiem czy skosili jakieś choćby końcem września ale mówi się że końcem września-początkiem października się kosi chyba że na pasze tak jak piszę Diesel ale u mnie jak widać nikt na paszę nie sadzi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #6

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

U mnie kosili kukurydzę dopiero w listopadzie, ale to może ze względu na to cholerne embargo ze strony ruskich.
Nie mniej pomysł dobry - tylko trza być czujnym, by ktoś Ci wcześniej nie przekosił całego włożonego trudu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #7

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
dorzucę swoje 3 grosze:D większość rolników kosi na kiszonę :D co może odbywać się nawet od połowy września ty natomiast potrzebujesz gospodarza, który sadzi na ziarno (tutaj radziłbym poszukać w okolicy dużego gospodarstwa posiadającego własną suszarnie i zrobić małe rozeznia:P u mnie takie gospodarstwa koszą w ostatnich możliwych terminach aby zebrać jak najsuchsze ziarno:P w takim miejscu możesz spokojnie posadzić pełnosezonowe krzaki.Co do donic to zobaczysz ,że mają one wiele plusów w kukurydzy <bo tam nie przygotujesz spota 2 miechy wcześniej ,nie wykarczujesz np pola 5x5 koncem maja albo nie usypiesz kopców:D Co do bezpieczeństwa natomiast to ja nie wiem jak oni latają,że tego nie widzą:D W mojej okolic było kilka poletek na jednym polu nawet 3 i nic nie zostalo znalezione przez władze w co sam nie mogłem uwierzyć:PChyba nie chcieli tego widzieć:P pozdrawiam i życze powodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DIESEL, Człowiek Nauki Fazy, Jacek

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #8

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Kiedys nbodajże 4Elements przeprowadził fajną fotorelacje w kukurydzy.

Edit:
znalazłem ale zdjęcia znikły :huh: :ohmy: :(

www.growlike.pro/forum/off-outdoorp/344-easy-sativa-super-skunk-marocxshaman-w-kukukurydzy-by-smiechlik-13

Szkoda bo była dobra fotorelacja....
Tak czy inaczej mozesz poczytac, zawsze czegos sie tam dowiesz.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #9

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

I ja coś dodam od siebie.

Coraz częściej można zobaczyć rolnika w kukurydzy niż dzika;)
Jeden rolas zasieje,wypielęgnuje i po zabiegach nie widać go na polu.
Dobry rolas obserwuje co mu rośnie,chodzi po polu,szuka,wypatruje... Raz się uda zebrać raz ukradną lub kombajn skosi na kiszone.

Jak już chcesz sadzić indyjki w kukurydzy zainteresuj się właścicielem pola.
Jak ma bydło będzie kiszona gdy bydła brak będzie ziarno.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

Uprawa w kukurydzy 9 lata 3 miesiąc temu #10

  • Stoned High
  • Stoned High Avatar
oczywiscie ze przypał tak czy siak , lepiej z dala od pol uprawnych
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany