Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik)

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 2 miesiąc temu #11

  • kajjoje
  • kajjoje Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 177
  • Zebranych lumenów: 279
ja bym zrobił stelaż na przesuwne drzwi myśle że były by szczelne :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 4 tygodni temu #12

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Dzisiaj miarka sie przebrała!
Wkurwiłem sie na naszych "producentów" namiotów bo to banda nieodpowiedzialnych dzieciaków.
W sobote ruszam z robotą i robie własnego vegboxa z płyt kartonogipsowych i mylaru.
Jak bedzie mi zalegał niepotrzebny ;) to go rozwale i wywale do kosza (raczej mało prawdopodone)
dzieki Glock i pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, DIESEL, Alien

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 3 tygodni temu #13

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Jak zrobisz zrob fotke i wrzuć hehe
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 3 tygodni temu #14

  • Golabek
  • Golabek Avatar
EEE a drzwi? jak beda sie otwieraly kolego? i gdzie zawiaski hehe xD Sam budowalem teraz to mialem maly klopot;) Noale na box bez drzwi z przykrecana plyta wkretara- git. Tak wlasnie i ja glocku zrobilem boxa, tyle ze z dykty i kratek.Dobra robota, rozkmin dzwi:D Ja mam jak w zamku xD
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 3 tygodni temu #15

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Co dojebaliscie sie o te drzwi masz leb jeden z drugim to myśl
to jest mój lot na boxa i tyle
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 3 tygodni temu #16

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Box już prawie gotowy. :woohoo:
Zrezygnowałem z elementów drewnianych bo gniją na rzecz ramy z metalu tak ja sie robi przy podwieszaniu sufitów lub konstrukcji ścianek działowych. W vegboxie będzie fest mokro i boje sie o pleśn.
Już wiem że koszt samego materiału (bez mularu) to 100zł.
Wszystko w nim ma byc jak najprostrze wiec drzwi tez takie bedą.
Zakupiłem dwa zawiasy, jedna ze ścianek bedzie wycięta częsciowo i powieszona na tych zawiasach od góry i dźwigana jak bede chcial otworzyc box. Nie myslałem jak ją uszczelnic ale na ta chwile nie wiem czy wogóle będzie to potrzebne.
Cały box jest uszczelniny sylikonem i wyłorzony mularem (miałem od trzech lat na stanie).
Nie wiem tylko jaką wentylacje wybrać?
Z racje że nie chce tam zawiruchy to stawiam na małe wentylatory, kiedys miałem łazienkowe w szafie i chulały dość mocno.
Wiatraki komputerowe tez sie sprawdzą ale nie wiem jaki kupić, raczej szukam cichych bo juz mi dość głosno wszystko chodzi na miejscówce.
Doradzcie co wybrac...
pozdrawiam
p.s oświetlenie to najprawdopodobniej bedzi belka oswietleniowa T5 80cm tylko czekam na podpowiedz jakie tam włożyc swietlówki.








Box 100 x 60 x 90h
Całość zrobiona z kartonogipsów, na ramie metalowej. Podłoga docieplona styropianem, sciany wyklejone mylarem.
Box uszczelniony gipsem i sylikonem. Światło to T5 z barwą na veg 4 świetlówki. Wiatraki to małe wentylatorki na rurki 100. W tej chwili dałem rure z duzego boxa to wieje tak ze nie potrzebuje mieszajacego.
Całośc kosztowała 150zł (bez światła i mylaru)
Pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 tydzień temu przez KLICZKO.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Koza, Bongjour, AS, Alien, Golabek, Tuptuś

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 1 tydzień temu #17

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Na dniach zacznę relacje out to napisze wiecej o wrunkach, roslinakch i co planuje w tym roku!
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 1 tydzień temu #18

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Mam kolezko identycznie styrane drzwi;) Lumenik za pomysl hehe :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 10 lata 1 tydzień temu #19

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Zapomniałem zrobić fote jak sa drzwiczki otwarte, ale ida do góry i same sie trzymią. Zresztą drzwiczki są do poprawki, musze dociąc kilka kąsków kartonogipsu i przykrecić je na szczelinach bo światło daje ze srodka fest i musze recznikiem je przykrywać.
pozdrawiam
p.s tak szczerze to jak zobaczyłem ze jest przecena secretów na 300zł o takich samych wymiarach jak ja potrzebowałem to sie fest wkurwiłem!!
Zakupił bym namiot i był by na lata (mam nadzieje) a tak to nie wiem co zrobie z tym pudłem jak bede musiał sprzet chowac na wakacje...
Za 150zł w kieszeni to nie opłaca sie zapierdzielać tyle godzin...
p.s.2 decyzja że zrobie sam boxa spowodowana była tym że nasi rodzimi producenci olewają wszytsko i nie chce im sie robić.
Sam juz myśle nad szyciem boxów pod zamówienia!!
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 9 lata 8 miesiąc temu #20

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Kliczko kupic kazdy glupi potrafi tylko robic niema komu hyhy

fajnie zes ogarna boxa

mam nadzieje ze sie sprawuje

pozdro
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany