Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Zrób sobie boxa.

Zrób sobie boxa. 10 lata 1 miesiąc temu #1

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Siema.

Ostatnim czasu jak mi się nudzi składam sobie trochę boxów i je puszczam gdzieś na allegro ( nie jest to reklama! ) Czasem bardziej wymyślne czasem mniej :) Z czasem robię coraz fajniejsze temaciki i pokaże wam co dziś sklepałem w stylu dużej kolumny :) Ogólnie jak będę coś robił co mi się samemu spodoba to będę tu wrzucał jakieś foteczki.

Krok pierwszy - Potrzebujemy wycięte dechy z jakieś płyty (tu mamy osb, ale osobiście polecam mfp z castoramy - lepiej się z nimi pracuje)i jak w tym przypadku wycięcie otworów otwornicą i pomalowanie je na biało.



Krok drugi - skręcamy dechy wkrętami, ja używam wkrętów 35mm do 15mm deski.





Krok trzeci - Obijamy przednią część boxika agrowłókniną i ten przód ma imitować maskownicę do kolumny a wygląda to tak



Do obicia używam gwoździkó tapicerskich - dobrze trzymają.



Krok czwarty - montujemy zawiasy do boxa i tu z całego serca mogę polecić te co na zdjęciu, koszt to coś około 6zł, dostępne są w każdym markecie budowlanym a zajebiście trzymają.





Krok piąty - Wkręcam małe wkręty, które służyć będą za regulacje wysokości dla lampy a jak to będzie wyglądać wytłumaczę później.



Krok szósty - oklejam dla estetyki pozostałą część płyt okleiną imitującą drewno.



No i na koniec dokręcam wentyle i wstawiam lampę do środka i powinno wyglądać to mniej więcej tak



Lampa zrobiona jest z kątownika z dziurami i elegancko można sobie regulować dzięki tym wkrętom jej wysokość :)

Pozostało kilka zbiegów kosmetycznych i sprawdzenie wszystkiego czy działa, ale więcej nie pokaże bo mi aparat wysiadł.

Na dziś to tyle, kiedyś walnę fotorelację budowy czegoś od samych podstaw :)

Dziekóweczka za uwagę i wielkie ELO.


: )
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Zrób se boxa. 10 lata 1 miesiąc temu #2

  • Strugi Deszczu
  • Strugi Deszczu Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Posty: 205
  • Zebranych lumenów: 159
  •  

  •  

Teraz każdy początkujący groowler będzie wiedział jak zrobić solidnego i pomysłowego boxa, schowanego w imitacji kolumny :D. Fajny materiał.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zrób se boxa. 10 lata 1 miesiąc temu #3

a jak ze szczelnością w tym boksie jest ?
najbardziej interesuje mnie miejsce gdzie są zawiasy.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Zrób sobie boxa. 10 lata 1 miesiąc temu #4

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Zależy jak się boxa sklepie :), ale te zawiasy mają to do siebie, że jak się postarasz i wyjdzie można zrobić tak, że nic światła nie widać z przodu.
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany