Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Budowa ultracichego boksa

Budowa ultracichego boksa 9 lata 2 miesiąc temu #21

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

yebaq napisał:
Ha Kliczko 125 fi to malo, ja potrzebuje 160 fi . Ale przylorzyc wentylator odrysowac na plycie mazakiem, wiertarka po wewnwtrznej lini otwor i reszte wyrzynarka (ta z ostrzem jak brzeszczot wiesz ocb) a otwornica to koszt ok 25zl (nakladka na wiertarke mam takie ale do 100fi niestety).

Dokładnie tak jak piszesz. Najpierw wiertło a następnie wyrzynarka. Co do wiertła to proponuję nawiercić ciut od wewnętrznej części zaznaczonego obszaru, by niepotrzebnie nie zrobić sobie zbyt dużego/nierównego otworu. A co do wyrzynarki to najlepiej założyć jak najmniejszy ząbek, by nie wyharatać za bardzo płyty. Wolnej, ale ładniej.
Na koniec nieśmiertelny pilnik do drewna, następnie do metalu i na koniec papier ścierny. Otwór będzie jak malowany a satysfakcja z wykonanej pracy - nie do opisania B)

P.S. Plan na 2015r. jest taki, by zbudować (pewnie w okolicach wakacji) taki boks, którego nie będzie ani słychać ani czuć. Na pewno podzielę się z Wami swoimi przemyśleniami jak i rozwiązaniami. B)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Kimbo Slice

 
 
 

Budowa ultracichego boksa 9 lata 2 miesiąc temu #22

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Nikt nie napisal ze przewody went musza byc gladkie od srodka. Im wiecej przeszkody przelatujace powietrze napotka tym wiekszy szum. Zastosuj gladkie rury do wentylacji a nie te sprezyny.

Styropian i to grubo plus mata wygluszajaca wentylator i z tlumikami i przewody izolowane podwieszane na gumowych obejmach.
Tak samo balasty wentylatory i w sumie wszystko.

Te wenty w boxach typu tornado wcale nie sa ciche ! chyba ze rozbiezesz i dolozysz izolacje od srodka i na zewnatrz.
Ja dokladalem na zewnatrz to troche wyciszylo ! Ale ja mialem potwora 3500 mh

Reszta generalnie zostala wyczerpana.

No jak nie zrobisz relacji z budowy i nie zmieszysz w decybelach to sie obraze :D
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek, Wesołych Świąt
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany