Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Srebro koloidalne a tworzenie własnych nasion feminizowanych ♀

Srebro koloidalne a tworzenie własnych nasion feminizowanych ♀ 10 lata 2 miesiąc temu #1

nie będę się tu rozpisywał nie lubię zbędnego pierdzenia, jak coś ma uczyć to ma być szybko zwięźle na temat. żeby setki czy tysiące ludzi nie musiały marnować czasu na czyjeś pierdy - ble, jak to się robi teraz często, to nie pan tadeusz.

koloidalne srebro, czyli prawdopodobnie najtańsza i najprostsza metoda na domowej roboty nasiona feminizowane.


co potrzebne:
1.zasilacz od telefonu, maszynki do golenia, itp lub bateria 9v... jak nie masz to cena do 10zł


2.dwa kawałki srebra 99.9% - można kupić srebrne druty na allegro w cenie do 10zł




3.woda destylowana - 2 do 5zł za litr





jak to się robi:
1. z monet czy drutu robi się dwie elektrody łączymy je z obciętymi kablami od zasilacza lutując, za pomocą krokodylka itp.
2.lejemy wodę do literatki, szklanki, plastik lub szkło - nie metal, wsadzamy tam elektrody; żadne kawałki przewodów od zasilacza nie mogą dotykać wody.
3.trzymamy to pod napięciem od 7 godzin w górę, i tu trudno określić ten czas, mnie się wydaje, że można by i parę dni, ale piszą też, że z czasem te jony, które się produkują mogą zbytnio przybierać na wadze, tu trzeba będzie jeszcze zbadać jedni twierdzą, że 8 godzin wystarczy inni, że trochę więcej.
4.trzymamy w ciemności, światło psuje roztwór, jeśli płyn przyjmie ciemno szary kolor nie można go używać więcej.

opryski:
zaczynamy dzień przed przełączeniem na fotoperiodu na flo. i kontynuujemy opryski codziennie, zraszając obficie każdą część, powtarzamy je, co dzień aż do pokazania się komór pyłowych, czyli jajec.
jeśli mamy odmianę, które szybko zakwitają można pryskać 2 razy dziennie trzy i częściej byle nie zajeździć kochanego badylka.
wymagany czas trwania to prawdopodobnie 10 do 21 dni, ale ponoć zdarzają się efekty po 5 (domyślam się ze chodzi o mocniejszy roztwór)

dodatkowe informacje:
-jeśli spryskamy część rośliny nie będzie się ona nadawała do palenia jedzenia... nadaje się już tylko do dawania pyłku, dla maksymalnego bezpieczeństwa można spryskać i odizolować całą roślinę od reszty, które będą dawać nasiona.
- stajacie się aplikować na takich rozgałęzieniach/szczytach gdzie komory pyłowe będą miały szanse się pojawić, (czyli raczej główne szczyty)

medycyna:
tym samym sposobem robi się koloidalne srebro stosowane do medycyny - alternatywnej, ale tam trzeba około 1minuty, na cały proces, więc jeśli ktoś zechce bez szukania odpowiedniej wiedzy pić te specyfiki i zamieni się w smerfa - bo od tego może się zmienić kolor skóry na niebieskawy czy szaro metaliczny, to jego sprawa.

ps
postaram się w niedługim czasie to poskładać i pokazać jakieś foty; jeśli ktoś chce poprawić czy całkiem pozmieniać ten artykuł żeby miał bardziej sympatyczny kształt to proszę bardzo, ja rozumie, że mój sposób pisania jest trochę nieogarnięty. Jeśli będą jakieś nowe informacji to postaram się wszystko powklejać w pierwszy post.
ps2.
mam nadzieje, że pojawią się jakieś wasze opinie o pracy z cs bo przecież nie jest to najnowsza metoda.


źródła:
www.420magazine.com/forums/seeds-clones-strains/153838-how-use-colloidal-silver-produce-feminized-seeds.html
www.rollitup.org/do-yourself/78710-how-make-colloidal-silver-make.html
growweedeasy.com/how-to-make-your-own-feminized-marijuana%20seeds
i coś tam jeszcze...
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Alien.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, AS, Wild, 4Elements, , radosnarolniczka

 
 
 

Srebro koloidalne a tworzenie własnych nasion feminizowanych ♀ 10 lata 2 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Dobry Art. :)

Fajnie by było jak by dodać jakieś fotki itp...
Może Redaktorzy popracują nad tematem jeszcze :)
Poprawią go troszkę, duże litery itp...

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Srebro koloidalne a tworzenie własnych nasion feminizowanych ♀ 9 lata 9 miesiąc temu #3

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

ja wlasnie robie srebro koloidalne od 6h podlaczone, wylacze rano o 6 jak spracy przyjde .Nie mam 100% srebra a probe 925 i zasilacz 5V -520mA DC i jak narazie roztwor jest metny i jasny ,na dole troche osadu i jedna elektroda jest czarna .
Mam dwa pytania:
1-Co to ten czarny osad ?
2-Czy tak jak w przypadku sts , wiedzac ze mam femki moge zaczac opryski wczesniej tzn. przed indukcja kwitnienia ?
ps: za tydzien bede miec azotan srebra to zrobie tez sts i porownanie male z chermienia roslinek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Srebro koloidalne a tworzenie własnych nasion feminizowanych ♀ 9 lata 9 miesiąc temu #4

  • Herbatnik
  • Herbatnik Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 122
  • Zebranych lumenów: 304
guruganja napisał:
Mam dwa pytania:
1-Co to ten czarny osad ?
2-Czy tak jak w przypadku sts , wiedzac ze mam femki moge zaczac opryski wczesniej tzn. przed indukcja kwitnienia ?
1- Zapewne tlenek srebra.
2- Tak możesz zacząć przed indukcją. :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, guruganja

Srebro koloidalne a tworzenie własnych nasion feminizowanych ♀ 9 lata 9 miesiąc temu #5

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Moje srebro koloidalne po 12h pod prądem wyglada jak na zdjęciach , a jutro wstawie po 24h leżakowaniu w lodówce i postaram sie na nowym roztworze ująć rozchodzącą sie od elektrody mgiełke sreberka , dziś mi sie to nie udało.
Oto foty z procesu elektrolizy:






Jutro następne zdjęcia pozdro :rasta:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Człowiek Nauki Fazy

Srebro koloidalne a tworzenie własnych nasion feminizowanych ♀ 9 lata 9 miesiąc temu #6

no i prosze doczekałem się swoich pierwszych męskich kwiatów i nowo formujących sie nasion.





zdjęć z robienia sreberka niestety nie zrobiłem ale trwało to jakieś dwa dni mojej nie uwagi albo i trzy, po powrocie druciki były juz wypalone a na dnie odrobine czarnego pyłu.
drucik jakieś 0.25mm a moze i 0.5mm niepamiętam, było go może 15 cm pod poziomem wody destylowanej i tyle się upaliło.

pryskane chyba kilka dni po przełączeniu na flo.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Pingwin, guruganja,
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany