Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Wstępna selekcja odmiany Early Queen REG od Mr.Nice

Wstępna selekcja odmiany Early Queen REG od Mr.Nice 6 lata 3 miesiąc temu #1

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Mam 15 szt. Early Queen REG od Mr.Nice

Heritage: Early Queen
Category: The Naturals - Old school genetics
Family of breed: Early Californian blends with a touch of Mexican, Early Pearl x Early Girl xSuper Skunk
Breeder: Nevil and Shantibaba's
Preferred medium: bio and hydro, indoors outdoors/greenhouse
Expected yield: indoor 500-550 g/m2 g/h & outdoor 500 g/plant
Flowering period: Expect flowering time indoor of 42-56 days. In the North/hemisphere September and in the South/hemisphere March to April.
Recommendations: For the inexperienced growers to the most advanced. Especially for greenhouse growers worldwide or short outdoor seasons.
Special Notes: A winner of hearts for its economic quick returns and practicality. A full-flavored product to be enjoyed wholeheartedly.

W pierwszym pokoleniu mają dojść w około 56 dni.

Czy jeśli zapylę najwczęsniejsze osobniki żeński , wczesnymi męskimi to czy dostanę w miarę wczesne potomstwo...(żeńskie wczesnymi męskimi zapylić , czy wczesne żeńskie , późnymi męskimi zapylić ? )
Bo tam jest masa genów , które mogą wydłużyć czas FLO i ciekawi mnie czy opłaca mi się to przedłużać i robić selekcje na OUT jeśli ma mi wyje/.ć geny np. THAI i potem się okaże że to nie dochodzi pod PL SUN.

Mr.Nice przesłał mi fotki jak wygląda F1 , więc mam podkładkę czego szukać potem w selekcji.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 miesiąc temu przez Ganjamatyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Wstępna selekcja odmiany Early Queen REG od Mr.Nice 6 lata 3 miesiąc temu #2

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Najlepiej jakbys ze wszystkiego pobral i ukorzenil po 3 klony a potem sfeminizowal najwczesniejsze odmiany itd.
Ale pewnie nei masz miejsca ani czasu wiec w teorii tak jezeli wybierzesz najszybsze matki i ojcow jest szansa ze bedziesz mial cos szybkiego
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Ganjamatyk

Wstępna selekcja odmiany Early Queen REG od Mr.Nice 6 lata 3 miesiąc temu #3

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

To zrobię tak :

Jeśli wszystkie wykiełkują , to zrobię na jednym spocie 15 x (doniczki 10 litrów) sadzonek aby było łatwo z tym gdzieś się przenieść.
Zapiszę w growlogu kiedy co i jak i na czym.Potem zrobię zdjęcia matek i ojców.Odseparuję samców i zapylę selektywnie parę gałązek z każdej.Byle nie zadużo kombinacji bo się pogubię.

Just DO IT :rolling:
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 miesiąc temu przez Ganjamatyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Wstępna selekcja odmiany Early Queen REG od Mr.Nice 6 lata 3 miesiąc temu #4

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Jak wszystko opiszesz i dasz etykiety to sie nie pogubisz ;)
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany