Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Jak uzyskać więcej roślin FEM z nasion REG (ponad 90%)

Jak uzyskać więcej roślin FEM z nasion REG (ponad 90%) 4 lata 3 miesiąc temu #1

Gdzieś czytałem, że w ameryce ludzie lubią nasiona reg, gdzieś ktoś kiedyś pisał, że z regami niema wielkich problemów bo zwykle ma więcej femek. jak to zwykle bywa na ciekawe rzeczy trafia się przypadkiem




To są dosyć stare rzeczy, ludzie twierdzą, że z wiadomości podanych od Duch Passion można wychodować ponad 90% femek z regów

Nie będę cytował wszystkiego bo na 5 linijek z amerykanskiej strony 4 i pół to podniecanie się jakie to jest wszystko wow. Napisze to co sam z tego wyniosłem a dla dociekliwych jest link.


Istotne są bezstresowe pierwsze cztery tygodnie w tym czasie uprawa w miarę możliwości powinna wyglądać tak:

Wysoki poziom azotu i niski poziom potasu, najistotniejszy jest azot. optymalne npk 6-4-3
Wysoka wilgotność powietrza i ziemi, niewolno wysuszyć w tym czasie ziemi, wilgotność powinna wynośić ok 70%
Niska temperatura - powinno być 21stopni C +/-5 zbytnie odchyły. Lepiej nie schodzić poniżej 13
Światło niebieskie
Niezbyt długi fotoperiod 15/9; 14/10
Uprawa bezstresowa, bez przesadzania, topingu, przenawożenia, robali itd.



Po pewnych czterech tygodniach można przejść na normalne zasady
Mniej lub bardziej możemy sobie takie warunki uprawy zorganizować na out czy in, W 2020 mam nadzieje zrobić mini szklarenki na 4 tygodnie, zrobić jakiś rodzaj doniczki w której będzie ziemia z odpowiednimi nawozami na te pewne cztery tygodnie. Trzy - cztery tygodnie są podobno bardzo istotne i to w tym czasie roślina określa swoją płeć. czy to prawda ? mam nadzieje, że uda się potwierdzić.

Na każdej stronie te informacje lekko się różnią, temat już raczej zapomniany i wymazany no i też nie każdy na tym zarobi. Może uda się więcej konkretnych informacji w przyszłości doszukać.
https://duckduckgo.com/?q=more+female+plants+from+regular+seeds&ia=web
Ostatnio zmieniany: 4 lata 3 miesiąc temu przez uprawiam_wiec_zyje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, DIESEL, Kimbo Slice, Hydra

 
 
 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany