Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Waporyzery

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #11

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

Chuck napisał:
kupiłem snoop dog g pen od herbal kij wie czy orginalny czy podróbę szczerze nie jestem zadowolony z tego. Nie wiem czy mam to grzać aż materiał bd się palić czy mam nic nie naciskać, jak trzymam dłużej guzik to śmierdzi gównem podczas palenia nie wiem czy coś zle robie czy mam to palić jak elektryczną fajkę czy inaczej ale ogólnie to nie polecam :)


Właśnie w tych e-vapo-szlugach taki urok, jak przytrzymasz zbyt długo grzałkę to dochodzi do spalania materiału a nie o to w tym chodzi, z vapo tylko konkretne sprzęty jak volcano albo verdamper


:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #12

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

tak Bong,ale ta cena ;) ten,który kupiłem,to jakaś rewelacyjna chińska myśl technologiczna :blink: nie ma grzałki,znaczy ma,ale ona nie ma kontaktu bezpośrednio z suszem i można sobie samemu temperaturkę ustawić co do stopnia itd.
trochę jeszcze poszperałem i z tego co ludzie piszą jest to najlepsze vapo z najtańszych,które działa jak powinno ;)
zresztą w środę powinno przyjść i wtedy napisze czy działa B)
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #13

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6340
  •  

  •  

Może to i lepiej, że grzałka nie dotyka materiału, nie dojdzie do spalania a jedynie ciepłe powietrze wyciągnie THC z kwiatuszka:) Masz rację AS, że te ceny odstraszają a firmy oferujące dobre vapo się cenią... Dawaj od razu parę fotek:)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #14

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

AS napisał:
używał ktoś kiedyś?
Nie, ale swego czasu najczęściej podrabiany - nawet w polsce można było nabyć lichej jakości "titana"

Chuck napisał:
kupiłem snoop dog g pen
99% tego typu urządzeń to nie VAPOrizer, a ATOmizer (atomajzer). Zamiast odparowywać, spala materiał roślinny czy też inne olejki. W wapkach materiał nie może mieć bezpośredniego kontaktu z grzałką, a w tych penach ma zawsze... Są nakładki do tych penów, wtedy można serio wapować - Hiszpański producent nasion Pepita Seeds, ma w swojej ofercie właśnie takie atomizery z odpowiednimi końcówkami gdzie grzałka jest oddzielona od miejsca na susz.
Jeśli kupiłeś w polsce, a nie ma na opakowaniu hologramu ICM to na 99% podróbka. ICM w tamtym roku (nie wiem jak teraz), mieli wyłączność na te produkty w polsce, i każda próba ich sprzedaży nie z logo ICM kończyła się podobno w sądzie...:-)

Osobiście posiadam Volcano Digital Solid, oraz Verdampera w dużej wersji.
Jeśli ktoś chce więcej info na ich temat - chętnie odpowiem na pytania.

Ale podsumuję to tak...
W dwóch wapkach mam ulokowane niemalże 5000pln (cena detaliczna, z dnia zakupu), jednak na ogół one stoją i się kurzą - uzależnienie od dymu i nikotyny sprawia że dzień i tak rozpoczynam <3 bongiem <3

Ps. szlugów nie palę;)
Ps2. Od 2 lat obserwuję urządzenie zwane Sublimator, bardzo jestem na nie napalony, ale wiem że będzie stało obok Volcano i Verdampera...
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, AS, Lutek, Kimbo Slice, Chuck

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #15

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Pen snoop dog'a jest chyba zrobiony pod olejki wogole a nie pod ziolo. Pozatym to chlyt a na alibabie mozna lykac to za grosze ;)
No i to kapa z tanszych vapo bez balonika a z mozliwosciami kombinowania to Arizer
Mam go ale uzylem moze 50 razy a mam go ze dwa lata - ale fakt malo pale i poprostu sie nie chce nagrzewac czekac itp.
Ale fanie miec ;)

Czaje sie na VapeXhale juz w uk mozna kupic w rozsadnej cenie - brakuje mi tam tylko cyfrowego ustawiania temp zeby bylo idealne polaczenie bongo i Vapo :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #16

  • andy botwin
  • andy botwin Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 22
  • Zebranych lumenów: 15
A ja kupiłem chińskiego klona Titana 2 za na prawdę śmieszne pieniądze, i jestem mega zadowolony, wymieniłem w nim ogniwo(Panasonic ncr 18650 b) bo to z którym przyszedł to była porażka po całości, ale sprawuje się na prawdę dobrze, kolega ma crafty od storz und bickle (producent legendarnego volcano)
I w moim odczuciu vapor jest porównywalny, może istotnie jest odrobinę chłodniejszy, ale na przykład na minus względem Titana działa fakt że nie można używać go podczas ładowania, co w titanie nie stanowi żadnego problemu.
Myślałem długo o vapo i rozpatrywałem właśnie arizera v tower czy jak on się tam nazywał, ale wciąż trudno było mi wygospodarować tysiaka na taki sprzęt, kupiłem jako zapchaj dziurę owego Titana i okazuje się że wyczerpuje moje potrzeby niezwykle dobrze. Ważne jest żeby zwracać uwagę na poziom zasyfienia siatki w ustniku bo potrafi się przytkać, dodałem też ażeby temu zapobiegać siatkę, kratkę, taki filtr siatkowy jak do normalnego boga czy faji dostępne bez problemu za 5 zł od paczki we wszelkiej maści headshopach, rozwiązuje w większości problem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS, KLICZKO

Re:Odp: Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #17

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

andy botwin napisał:
Myślałem długo o vapo i rozpatrywałem właśnie arizera v tower czy jak on się tam nazywał, ale wciąż trudno było mi wygospodarować tysiaka na taki sprzęt, kupiłem jako zapchaj dziurę owego Titana i okazuje się że wyczerpuje moje potrzeby niezwykle dobrze.



no to dokładnie jak ja i mam nadzieje,że będę równie zadowolony :rasta:
dzięki za opinie :joint:
pozdro
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez AS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #18

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

i chuj...sprzęcik przyszedł...rozjebany :sick:



całe wnętrze wyrwane,myślałem,że to tylko defekt do zreperowania klejem,ale sprzecik też nie grzeje i wystają jakieś dwa odlutowane kabelki :(
se qrna nie po inhaluje,się zmarszczyłem trochę fak :angry:
już napisałem do sprzedawcy niech wymienia,oddaje kasę czy coś...



strasznie się napaliłem na vapo i chyba pójdę jutro normalnie do sklepu kupić :blink:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #19

  • andy botwin
  • andy botwin Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 22
  • Zebranych lumenów: 15
Jakie kabelki odlutowane kolorowe czy w przezroczystej koszulce?
I czy od płytki czy od paleniska? Na bank się da to naprawić ale jak kupowałeś w jakimś sklepie z gwarancją to oczywiście reklamuj.
Jakbyś jednak potrzebował pomocy z poskładaniem do kupy tego to wal śmiało, chętnie pomogę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #20

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

dzięki wielkie :joint:

kabelki są wyrwane od strony paleniska.dwa cieńsze są nadal przylutowane na swoim miejscu,a dwa grubsze w przezroczystych koszulkach leżą luzem na spodzie ...

zobaczymy co typ odpisze,bo napisałem do niego po 15 i nadal brak odzewu...
pozdro




otworzyłemi sprawa wyglada tak












wygląda jak kabelki od bateryjki...da się coś z tym zrobić ?
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez AS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany