Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Waporyzery

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #31

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Odkryłem ciekawą funkcję PAX-a 2.
Można na nim grać...:D
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Kowalsky, AS

 
 
 

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #32

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

heheh,fajne :)


ja jakos nie mam szczescia do waporyzatorów.pierwszy zakupiony dotarł zniszczony,a drugi da vinci ,który kupiłem w sklepie okazał się "tanią" podróbka z chin :blink: qrwa się zmarszczyłem troche :angry:
po wymianie korespondencji z firmą Da Vinci i sklepem,całe szczęście odzyskałem kasę i kupiłem już trzecie vapo w tym roku tym razem w autoryzowanym punkcie sprzedaży ;) mam nadzieje ...
padadeszcz sprawdź czy Twoj ascent ma numer seryjny zaczynajacy sie od 1AA 2AA lub 3AA

pozdro :stoned:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, padadeszcz

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #33

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

AS,
też coś u mnie lipa z tym Ascentem....
U mnie numer seryjny zaczyna się od 2AE1, to dobrze czy źle?
W jakim sklepie kupowałeś ? Ja w magicvaporizers.



Ascent dotarł w takim stanie, że nie mogłem otworzyć komory. Rurka blokowała otwarcie (stwierdziłem to po fakcie oczywiście), to cisnąłem dalej aż się otworzyło. I guma poszła, grrrrr
Napisałem oczywiście do nich i zobaczymy co odpiszą....

Jasny szlag!



Foty macie tutaj:




No i tak swoją drogą dość mocno się nagrzewa u dołu, gdzie jest komora.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez padadeszcz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, AS

 

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #34

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

padadeszcz napisał:
AS,
też coś u mnie lipa z tym Ascentem....
U mnie numer seryjny zaczyna się od 2AE1, to dobrze czy źle?
W jakim sklepie kupowałeś ? Ja w magicvaporizers.



pytałem o te numery i to mi odpisali:

"Hello,

Unfortunately we do not sell any vaporizers without a serial number. Our Ascent serial number can be found on the bowl and it starts with 1AA, 2AA, or 3AA. If it's the original DaVinci, thatg serial number is on the bottom of the unit and starts with 1A or 2A. You may contact us with any further questions."


także nie wiem czy 2AE1 sie zalicza.najlepiej wejdz na strone davinci/ascent i tam można wypełnić sobie kartę gwarancyjna wpisując numer seryjny,to jak będzie zły to się dowiesz ;)
www.davincivaporizer.com/ascent-product-registration/



pierwszego kupiłem na dzielni grołszopie ,a drugi w rekomendowanym sklepie przez producenta "Vaposhop" ,ma przyjsc na dniach.


pozdro
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez AS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #35

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

Wypełniłem rejestrację produktu. Błędu żadnego nie pokazało.
Ten sklep internetowy się nie odzywa. Grrrr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #36

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

miejmy nadzieję,że się odezwą...niby poważny sklep ;)

z tym numerem to już sam nie wiem,bo właśnie odebrałem swojego :rasta: i też nie ma 1A jak niby powinno tylko 1E :blink: ale na pewno jest oryginalny ...używałem podróbki trzy tygodnie i widzę ogromną różnicę ;)
się ogarnę,to coś o tym da vici więcej napiszę :stoned:
pozdro
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #37

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

właśnie ciekawy jestem różnic :bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #38

  • Belial
  • Belial Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 163
  • Zebranych lumenów: 450
  •  

  •  

A ja właśnie kiełkuję, więc się zapytuję...
Jaki będzie dobry i w jakiej cenie można coś zacząć szukac i gdzie... Nie chcę popełnić błędów jakich Wy doświadczacie.

Pytanie:
Jebne z tego bucha w miejscu publicznym i nie czuć zapachu z ust, ani nic z marią związanego?
-Tak jaram tytoń nałogowo od jakiś (jak to już stary jestem...) 16 lat nałogowo min paczka dziennie.

Ogłoszenia na alledrogo kurde jakoś mnie nie przekonują. A nie mam obeznania. Coś polecicie sprawdzonego? Takiego żeby nie wypierniczyć ze 500złoo na jakieś gówno???

Pale sporo, ale z bonia lub fify mark2 (czyli taka z sitkiem i mieści się w huj towaru całkowicie rozbieralna, metalowa.:) Jak ktoś chce się czymś pochwalić, albo ode mnie na imprie 'ziomy' jakieś.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #39

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Belial napisał:
A ja właśnie kiełkuję, więc się zapytuję...
Jaki będzie dobry i w jakiej cenie można coś zacząć szukac i gdzie... Nie chcę popełnić błędów jakich Wy doświadczacie.

Pytanie:
Jebne z tego bucha w miejscu publicznym i nie czuć zapachu z ust, ani nic z marią związanego?
-Tak jaram tytoń nałogowo od jakiś (jak to już stary jestem...) 16 lat nałogowo min paczka dziennie.

Ogłoszenia na alledrogo kurde jakoś mnie nie przekonują. A nie mam obeznania. Coś polecicie sprawdzonego? Takiego żeby nie wypierniczyć ze 500złoo na jakieś gówno???

Cześć.

Nigdy nie będziesz miał pewności. Nawet największe sklepy i hurtownie nie są w stanie w 100% zweryfikować autentyczności swoich produktów. Nawet kupując w sprawdzonych źródłach można trafić na podróbki. Tak z innej branży - podrabiane koszulki PUMA w Tesco, albo podrabiane obuwie Nike w sklepach Chrome.
Warto zaufać największym - niestety kłóci się to z moją osobista chęcią pomocy w rozwoju tym malusim - np startującym sklepom. Niestety takich łatwiej oszukać, i wepchnąć im lipny towar.
W polsce teoretycznie jest łatwo - kupujesz, weryfikujesz autentyczność u producenta - jeśli potwierdza - cieszysz się. Jeśli zaprzeczy autentyczności to zgłaszasz to wracasz do sprzedawcy, mówisz jak jest i że jeśli nie odda Ci pieniędzy, idziesz z tym na policję i zabiorą mu cały podejrzany towar do wyjaśnienia sprawy.

Zapach jest specyficzny - jeśli ktoś nie miał do czynienia z inhalowanymi konopiami - nie rozpozna zapachu. Zapach ten nie przypomina zapachu palonych konopi. Jednak sam zapach jest specyficzny, i osoba która raz go poznała bez problemu wyczuje co się "święci" w okolicy;)

Za 500pln kupujesz sobie PuffIt - a. Urządzenie zaprojektowane tak żeby wyglądać jak inhalator dla astmatyków
Jednak większe od prawdziwego inhalatora. Nie mniej jednak w wielu sytuacjach większość osób nawet nie zwróci uwagi gdy będziesz przykładał sobie inhalator do ust, a po chwili wypuszczał jakąś parę/mgłę.
Wybierz tylko sklep/hurtownię który jest sprawdzony i długo na rynku. Polecam dzwonić i pytać czy mają daną rzecz na stanie w polsce - często jest tak, że sprzedawca twierdzi że ma na stanie i dziś wyśle, a paczka idzie tydzień bo wysyłali ją np z niemiec - bo akurat właściciel sklepu ma umowę na dropshiping - przesyła dane, a hurtowania wysyła do jego klienta.

Ps. Śmiać mi się ostatnio chciało, jak byłem świadkiem sytuacji w której młody chłopak poprosił kelnerkę w pubie o podładowanie inhalatora - podając jej urządzenie Storz & Bickel - nie wiem który dokładnie model.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, AS, KLICZKO, Sandacz

Waporyzery 8 lata 2 miesiąc temu #40

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Ja swojego ASCENTA kupilem na vapefiend.co.uk Sluzy mi juz kilka lat no problem. Nawet go kiedys zalalem i cos tam syczalo i myslalem ze padl ale jakos dalej dziala ;). Seria 1AE1.

@Belial jasne ze czuc zapach jak uzywasz vaporyzatora ;) Tylko nie ma takiego dymu jak przy paleniu. Jest tylko taka mgielka ktora sie szybko rozchodzi... Do 500zl z przenosnych to chyba kupilbym Magic Flight Launch Box Vaporizer. Pdobno bardzo fajny tylko ze bez regulacji temp. No ale za ta cene to sie takiego nie znajdzie. Nastepny godny polecenia ale juz drozszy to Arizer Solo Portable Vaporizer. Ten juz ma kilka ustawien temperatury ale jest wiekszy (wielkosc okolo puszki po redbulu).

@DeathAdder moglbys napisac kilka slow o PAX2 ? JAk sie sprawuje, jakie + jakie - ?
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez marlej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany