Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #1

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Bibułki



Bibułki nigdy nie wprowadzają palącego w stan upojenia wiec najlepiej jest używać ich jak najmniej. Staraj się dopasować bibułkę do przyszłych rozmiarów swojego jointa. Rozsądne przycięcie bibułki może równie ułatwić kręcenie jointa. Szerokie, kwadratowe bibułki dają więcej możliwości tworzenia najróżniejszych kształtów. Paski z klejem, można wykorzystać jako doskonałe „bandae” na wszelkie nagle sytuacje jak równie do łączenia jointów, filtrów itd.

Osobiście używam bibułek OCB slim - klasyczne bibułki, cienki dobry papier a klej się w nich klei tak jak powinien - można też kupić takie z filtrami które jak najbardziej polecam.
Godnymi polecenia są też bibułki na rolce.


Mieszanka



Żeńskie kwiaty zawierają największy potencjał z całej rośliny. Dzięki hodowcom z całego świata jest
mnóstwo gatunków: jakość, siła i natura kadej z nich może się potężnie różnić. Importowane rośliny sa zazwyczaj wysuszone i skompresowane tak, aby nadawały się do przechowywania/przewożenia, dzięki czemu świetnie nadają się do zrobienia mieszanki. Lepszej jakości jointy, które były odpowiednio przechowywane są bardziej delikatne. Z główkami kwiatów naley obchodzić się bardzo ostronie, aby ochronić gruczoły thc. Używaj ostrych nożyczek do „rozpakowania” a resztę przechowuj w zimnym i ciemnym miejscu. Odrzuć wszystkie nasiona i łodygi, ponieważ zawierają mało THC i są przykre w paleniu.
Opcjonalnie używamy grindera , crushera - młynka

Haszysz



Haszysz zazwyczaj ogrzewa się płomieniem i miesza z tytoniem i różnymi mieszankami. Dobry haszysz
powinien kruszyć się z łatwością. Inny rodzaj haszyszu można zrolować w cienkie „kiełbaski” i ułożyć wzdłuż jointa. Nigdy nie wkładaj dużych kawałków haszu do jointa, ponieważ większa część i tak palić nie będzie się najlepiej i po prostu wypadnie.

Tytoń

Jest najczęstszym składnikiem mieszanki w całej Europie. Największą popularnością cieszył się niegdyś w Anglii z racji braku dobrego towaru lecz obecnie wielu growerów nad tym pracuje (również wielu naszych rodzimych:) Używany z haszyszem lub silnym zielem wzmaga jego smak i potencjał. Lecz ja tytoniu używam zawsze gdyż go lubię ( obecnie red bull : virginia gold )

Kręcenie

Mieszanka jest najważniejszą częscią jointa. Upewnij się, że konsystencja jest w sam raz i usuń wszystkie łodygi. Kształt przyszłego, jointa zależy od rozłożenia mieszanki w bibułce. Większość jointów, jakie tu przedstawiam jest w kształcie stoka. Stoki pali się bardziej „gładko” niż te proste, ale jest je trudniej zrobić.

Włożenie filtra zanim zacznie się skręcanie jest bardzo rekomendowane i oszczędza dużo
czasu i nerwów. Jest równie większe prawdopodobieństwo, że uda ci się uzyskać odpowiedni kształt.
Teraz drobny trik. Zacznij skręcanie od środka w kierunku na zewnątrz. Niech twoje kciuki wykonaja
większa część pracy a reszta palców niech stanowi podparcie. Powinieneś czuć jak ziele umacnia się w joincie. Po zakończeniu owiń nadmiar papieru wokół jointa namocz klej i zaklej. Najlepsze jointy sa mocne, twardawe, ale na tyle luźne abyś mógł się porządnie zaciagnąć. Luźne jointy maja ostry smak, za szybko się pala i maja brzydki nawyk gubienia żaru , który potem pozostawia ślady na ubraniu lub meblach.

Filtr



Kształt i rozmiar filtra zależy od twoich upodobań. Szerokie filtry mogą powodować, że dym będzie zbyt ”ostry”, wąskie natomiast maja tendencje do blokowania dymu. Najlepsze prawdopodobnie będą takie nie za szerokie ani nie za wąskie. Bardzo ważnym czynnikiem jest grubość filtra ponieważ determinuje on grubość naszego skręta.

Opcjonalnie można również używać szklanych ustników które bardzo dobrze zastępują łatwopalne papierowe filterki. Ustnik ten jest bardzo przyjemny w dotyku. Szklane blokady doskonale zatrzymują ciepło oraz zapewniają gwarancję, że nic nie przeleci do ust.


Co możemy skręcić ?

Backroll



Mój ulubieniec. Wywróć bibułkę na "lewa stronę" aby klej był na zewnątrz. Dodaj mieszanki i włóż filtr. Teraz należy kręcić zaczynając od strony kleju, gdy już uda ci się skręcić pośliń bletkę a klej który pod nią jest się sklei i wysusz całość delikatnie. Teraz możesz opalić resztę bletki i cieszyć się jointem z jak najmniejsza ilością papieru :)


Saturday Night Special
Sklej ze sobą dwie bibułki tak, aby pasek z klejem tworzył prosta linie. Jedna powinna nachodzić na druga mniej więcej na piata cześć jej długości. Przyklej trzecia bibułkę z tylu pozostałych dwóch, lokując ja na środku. Dodaj mieszanki i włóż filtr. Kształt może być dowolny: stożek lub prosty. Skreć go i ciesz się z mega długiego jointa.


Magic Carpet




Przyklej dwie bibułki do siebie tak żeby uformować kwadrat i żeby, klej znajdował się po jednej stronie. Weź trzecia bibułkę i przyklej ja do dwóch pozostałych. W ten sposób powstanie duża ilość miejsca. Po dodaniu ziela możesz odciąć nadmiar papieru. Skręć jointa i skręć koniec jointa aby zabezpieczyć trzecia bibułkę. Przygotuj się i swoich znajomych na gruby high.

Tulipan


Zrób rulon o długości i średnicy ołówka. Weź dwie duże bibułki i sklej ze sobą tak aby klej był po jednej z zewnętrznych stron. Zegnij róg A w kierunku rogu B pozostawiając pasek z klejem nie zakryty. Nawilż pasek z klejem i przyklej. Powinieneś teraz mieć coś na kształt spłaszczonego, papierowego stożka. Otwórz stożek i wypełnij go ostronie mieszanka. Ostronie zwiń do siebie nadmiar papieru na końcu stoka tak, aby uformować z niego kształt kwiatu tulipana. Włóż rulon w otwór stożka i zabezpiecz konstrukcje owijając nicią tak aby było szczelne.



Możesz go śmiało podarować kobiecie :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez 4Elements.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Klepnix, Bongjour, Wild, Maniakst, Duch, Warrior, Mojaganda

 
 
 

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #2

  • Mistrz cho
  • Mistrz cho Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Pakuje kanapki w mylar.
  • Posty: 217
  • Zebranych lumenów: 618
  •  

  •  

Wiesz czego tutaj brakuje ? Zdjęć :) nudno troszkę tak czytać o jointach a ich nie widzieć :P
"Masz dwie ręce i ch^j to kombinuj SK0RWYSYN0 człowieku czynu obieraj azymut"
Aktualna: www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/2185-hps-mh-400w-0
Stara: www.growlike.pro/forum/indorpoczatkuijacy/1299-hps-250w-0-30m2-3x-moby-dick-od-agenta
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #3

  • Carvathino
  • Carvathino Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • v i s i t o r
  • Posty: 41
  • Zebranych lumenów: 24
Ręce do góry ! Gacie w dół ! Pieniądze na stół ! Stój bo strzelam ! AK 47 Rules ! :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Wild

 

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Co do tytoniu to możesz dodać, że mieszanie go z trawką zaczęło się w Anglii z racji słabego dostępu do ziela (nie to co dziś). No i według mnie najważniejszy jest filterek, grubość jointa zależy od jego grubości. Jeśli ustnik jest krzywy to i joincika gorzej będzie się kręciło:)

W sumie możesz dodać tu jeszcze blunta, ustnik, wrap i zioło - takie cygaro z teledysków z trawskiem jakby ktoś nie kojarzył:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #5

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

nie ma czasu na filtry :D



a tu filmik instruktażowy jak najszybciej skręcić blanta.

.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, Maniakst

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #6

  • ElPolako.
  • ElPolako. Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 113
  • Zebranych lumenów: 156
  •  

  •  

A to jak skręcić? :


Proszę o odpowiedź :D
xYz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Kowalsky, Bongjour, Gimli

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #7

  • Bongdziorno
  • Bongdziorno Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 465
  •  

  •  

Blanty kręcę po to mam ręce hehe
Diversey-Milwaukee, pojedynki gangów, na murach graffiti w polonijnym slangu dragi na ulicy,
wiara naćpana, oto Ameryka jak namalowana;p
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour,

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #8

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

El - tu jest coś na ten temat

Ale niestety nie ma takiego efektu jak na zdjęciu od Ciebie , coś mi tu śmierdzi doklejaniem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #9

  • kula00
  • kula00 Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Stary dziad
  • Posty: 336
  • Zebranych lumenów: 601
  •  

  •  

Mistrz cho napisał:
Wiesz czego tutaj brakuje ? Zdjęć :) nudno troszkę tak czytać o jointach a ich nie widzieć :P

Proszę bardzo :D

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Bongjour, Wild, 4Elements

Sztuka kręcenia jointów - mam dwie ręce to sobie skręcę 10 lata 4 miesiąc temu #10

  • ElPolako.
  • ElPolako. Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 113
  • Zebranych lumenów: 156
  •  

  •  

4Elements napisał:
El - tu jest coś na ten temat

Ale niestety nie ma takiego efektu jak na zdjęciu od Ciebie , coś mi tu śmierdzi doklejaniem

No ale wgl jak nawet z doklejaniem się taka robi? :D

Ten film juz widziałem :D
xYz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany