Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie Tematy, w których będziemy obalać Mity związane z uprawą Konopi ...

TEMAT: Wysadzanie roślin automatycznych w kwietniu na outdoor

Wysadzanie roślin automatycznych w kwietniu na outdoor 9 lata 3 miesiąc temu #1

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Poniżej zdjęcie automatów które kiełkowałem na początku kwietnia.
Njapierw rosły 2 tygodnie w boksie a później 17 kwietnia trafiły na łono natury.

24 kwietnia:


Jak widać szału nie ma, nie zapowiadało sie na to że całam akcja zakonczy sie powodzeniem. Orginal Jacki juz zakwitły, myslalem wtedy ze dają po piątce ;)

21 maj:


Jest dobrze ale zatakowała mszyca czego niestety niezauważyłem odpowiednio wcześnie, spowoduje ona spore straty w plonie.
Zeżre praktycznie w całości 2 głowne szczyty(a raczej nie da sie im rozwinąć ) i pare bocznych odrostów. Najbardziej ucierpią dwa najlepiej zapowiadajace sie Big Devile rosnace po prawej.

22 czerwiec:




Orginal Jack kwitnie juz dwa miesiące a konca nie widac... prawdziwa sativa w automacie którą gorąco polecam. Przyrost w fazie flo ogromny tym razem jak to mawiaja "sensi gównetics" dało radę.

6 lipca:



Kosa troszke przedwczesna, mozna było potrzymac jeszcze z 10/15 dni bo plesni nie było praktycznie wcale ale chciałem pojechac w skrzynecce jeszcze raz z innym projektem.


Wnioski?
Jesli ktos nie ma palenia albo mu sie ono konczy a ma sporo pestek automatycznych to warto spróbować.
Jak sie nie uda to wyrywamy zdechlaki i w maju startujemy od nowa.....
Mnie te sto kilkadziesiad gram czy ile tam wyszło ustawiło na początku wakacji :) choc z drugiej strony wiem ze mozna tyle wycisnac z 2 bardzo fajnych automatów ale nie o to mi w tym momencie chodziło.

Warunków powodzenia jest kilka a na najwazniejszy czyli brak przymrozków i przyzwoitą kwietniową pogodę nie mamy niestety wpływu.
Wazne jest równiez to aby nie wrzucac kiełków na spota bo takie małe roslinki moga sobie nie poradzic w tych trudnych warunkach, dobre sadzonki i fart a moze sie udac!

W tym sezonie raczej odpuszcze i poczekam troszke dluzej bo dzieki sezonówką mam spore zapasy :)
chociaz nigdy nie wiadomo co mi do glowy wpadnie :lol:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, , Dexter

 
 
 

Wysadzanie roślin automatycznych w kwietniu na outdoor 9 lata 3 miesiąc temu #2

  •  Avatar
A mnie kwietniowe(warr niewarr stre miy) huj nie wyszlo wlasnie tylkko autosy w maju czer sadzone. ale w hujmale dolki porobilem a juz auto w workach sadzone tym zjebalem se sprawe.Co prawda pamietam moje passiony, z kwietnia sadzone. Rude wyszlo takie fajne, a zbite jak z pod lampy. wrecz bajka...Raz sie udalo i niepowtorzylem;/ Ten rok damy ognia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wysadzanie roślin automatycznych w kwietniu na outdoor 9 lata 3 miesiąc temu #3

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Z workami tez mam same hujowe doswiadczenia, rok wczesniej sadziłem w takich i praktycznie wszystkie automaty skarłowaciały.
Donice albo dołki to jest to! ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Wysadzanie roślin automatycznych w kwietniu na outdoor 9 lata 3 miesiąc temu #4

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Czy ja wiem czy w kwietniu sie opłaca sadzić. lepiej jest poczekać do 15 maja po zimnych ogrodnikach a rośliny będą o wiele bardziej okazale ;)




pozdro
Sandacz
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

Re:Wysadzanie roślin automatycznych w kwietniu na outdoor 9 lata 3 miesiąc temu #5

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Dla mnie wskazówka są prace przy chmielu, jeśli widzę że kręcą to dogadam tylko pogodę na najbliższe dni i jak jest wszystko ok to jedziemm... :)

Pozdro!
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wysadzanie roślin automatycznych w kwietniu na outdoor 9 lata 3 miesiąc temu #6

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Sandacz napisał:
Czy ja wiem czy w kwietniu sie opłaca sadzić. lepiej jest poczekać do 15 maja po zimnych ogrodnikach a rośliny będą o wiele bardziej okazale ;)




pozdro
Sandacz

Pewnie że będą bardziej okazałe ale bedą również gotowe do ścinki miesiąc późnej ;)
Podobnie jak z sezonówkami w lipcu gra warta świeczki tylko dla tych którzy maja juz pusto w słojach. Szału nie bedzie pewnej granicy sie nie przeskoczy ale jak to majiaja co swoje to swoje...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Sandacz

Wysadzanie roślin automatycznych w kwietniu na outdoor 9 lata 3 miesiąc temu #7

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

Jak nie ma co palić, a chce się mieć szybko i są nasiona to czemu nie...:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany