Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ?

MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #1

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Czołem ;)

Dzisiaj zupełnie przypadkiem natknąłem się w growshopie na taki oto gadżet :






MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro

Maty CO2 Pad wytwarzają dwutlenek węgla w ilości wystarczającej do zapewnienia znacznych korzyści dla upraw domowych. Pochłaniając niewielką ilość wilgoci z pomieszczenia umożliwiają przeprowadzenie reakcji, w której generowany jest dwutlenek węgla. Zawierają naturalne węgle i kwasy. Maty CO2 Pad są również świetnym rozwiązaniem dla młodych roślin przechowywanych w szklarenkach.

Aby otrzymać najlepsze wyniki należy:

W namiocie uprawowym o wymiarach do 150x150x250cm zawiesić 1-2 mat CO2 Pad powyżej najwyższego listowia. Codzienne spryskiwanie maty wodą (ok.50ml) przyspieszy jej aktywację. Mata CO2 Pad będzie wytwarzała dwutlenek węgla przez 4 tygodnie. Po tym czasie należy usunąć zużytą matę.

W szklarence/propagatorze o wymiarach do 60x40x30cm wkładamy wycięty kawałek (1/6) maty CO2 Pad. Następnie należy go delikatnie zwilżyć, zwinąć w rolkę i umieścić w środku. Mata CO2 Pad będzie wytwarzała dwutlenek węgla przez tydzień. Po tym czasie należy usunąć zużyty kawałek i wymienić go na nowy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, Bongjour, Jacek

 
 
 

Re:Odp: MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #2

  • FightLapa
  • FightLapa Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Stymulantożerca
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 76
A jak cenowo z ta mata?


Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
still thinking...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #3

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

FightLapa napisał:
A jak cenowo z ta mata?


Jedyne 34,90zł B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Re:Odp: MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #4

  • FightLapa
  • FightLapa Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Stymulantożerca
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 76
Ciekawe. Mogłaby być dobra alternatywą dla drogich butli co2. Pytanie jak to wygląda w rzeczywistości z ta zawartością co2 w tej macie. Fajnie by było jakby ktoś miał aparaturę do mierzenia zawartości co2 w powietrzu i to sprawdzil. Ja osobiście jadę na bimbrowni.

Pzdr
Fight'łapa


Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
still thinking...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #5

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

jeszcze niech napiszą tylko jak oni to c02 pozyskuja
nadpis?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Orzech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #6

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Ja bym tego tak nie przekreslal. Jest wiele sposobow otrzymania co2 w reakcjach chemicznych na przyklad, moze w tych matach jest pomieszane kilka rzeczy, ktore chemicznie wytwarzaja co2

Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #7

  • FightLapa
  • FightLapa Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Stymulantożerca
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 76
szukałem troche o tej macie, kilka filmików na yt było z testami, ale chyba tylko w inkubatorze dawało to zadowalający efekt, przy wiekszych powierzchniach(kubaturach) wyglądało to raczej słabo, ale tak szukajac natrafiłem na magiczne worki CO2
Exhale co2 bags, mieszanka jakiśch grzybów które to właśnie wytwarzają co2, taki worek może pracować pół roku.tu informacja od producenta ze strony www(Google translate, bo mam lenia po robocie): Jak to działa?

Fotosynteza to proces, w którym rośliny pozostawia się węglowodany. Światło słoneczne, CO2 i woda są przekształcane w węglowodany i O2 działaniem chlorofilu w chloroplastach roślin. Rośliny rosnące w pomieszczeniu przy sztucznym świetle często brakuje wystarczającej ilości CO2 skutecznie fotosyntezy. Gdy rośliny są w stanie uzyskać proces fotosyntezy rezultacie większe instalacje z większymi wydajnościami.

Wydech kultywuje CO2 24 godziny na dobę, bez konieczności napełniania butelek lub wykorzystanie drogich jednostek produkcyjnych CO2.Moc wydech leży w masie grzybni wewnątrz wentylowanej kultywatora. Ta masa grzybni i kultywuje CO2 uwalnia odpowietrznik mikroporowatej plaster CO2 nieustannie przez okres do 6 miesięcy.

Wydech Kultywator przeznaczony jest dla małych i średnich rośnie obowiązuje, a dokładniej 1 wydech Kultywator zapewni 4-6 roślin z CO2, których potrzebują. Wydechu może być stosowany zarówno wegetatywnego wzrostu roślin, jak również do produkcji owoców i kwiatów.


W dodatku na jakimś forum zagranicznym przeczytałem, że można uzyskac od 1800-2000 ppm na tych worach.

EDIT : Podaje www producenta dla zainteresowanych www.exhaleco2bags.com/about

Pozdro
Fight'Łapa
still thinking...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez FightLapa. Powód: zapomniał dodać link
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #8

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

FightLapa napisał:
wkleisz oryginalny tekst?
Pozdro
Fight'Łapa
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #9

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

FightLapa napisał:
W dodatku na jakimś forum zagranicznym przeczytałem, że można uzyskac od 1800-2000 ppm na tych worach.

Spore stężenie mogące dla młodych roślin być toksyczne gdzie atmosferyczne sięga pułapu 300-400ppm. Dla siewek czy młodych klonów nie pchałbym się w takie zabawki ale skoro producent pisze, że można a nawet zaleca? Ja podziękuje ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: MATA GENERUJĄCA DWUTLENEK WĘGLA - CO2 PAD, 28x40cm, BoostEuro . Zna ktoś to "cudo" ? 9 lata 5 miesiąc temu #10

  • FightLapa
  • FightLapa Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Stymulantożerca
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 76
No, ale to na bank nie na jednym worku :) takze raczej nie ma obaw uduszenia roslin. Pozatym chyba ciężko dostać to w ue. Narazie znalazłem tylko na akazonie za 34 dolce, drogo jak dla mnie przynajmniej. Orzech, adres www z oryginalnym tekstem masz w poscie.

Pozdro
Fight'Łapa

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
still thinking...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany