Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian AUTOFLOWERING ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: af'y pomocy:)

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #1

  • Ganjafarmer
  • Ganjafarmer Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 51
  • Zebranych lumenów: 41
Hmmm pomóżcie jaką odmianę wybrać ponieważ się zastanawiam chodzi mi żeby wysadzić na outa af w maju żeby mieć plony w lipcu odmiany które przykuły moją uwagę
1blue auto mazar
2Blue Amnesia Xxl Autoflowering
polecacie/odradzacie piszcie opinie dodawajcie odmiany które polecacie chodzi tylko o af'y :joint: najlepiej 70 dni to 2 razy zbiorę jak się uda :bongo: ale mogą być też dłuższe każdą opcje przeanalizuję :stoned: chodzi też o ilość plonów oby jak najwięcej ale wiadomo :rasta:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #2

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Wątpie żeby auto nadawały się na Maj, za zimno, za mało słońca, przymrozki a one odczują stres i zaczynają kwitnąć, wiec za wiele może z tego nie być, bynajmniej w naszym klimacie
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez Szatyn.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #3

  • zbiory
  • zbiory Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 413
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

Posadź obie odmiany w tym sezonie. Posmakujesz, i za rok będziesz już wiedział co lepsze :D
Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.-Albert Einstein
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Re:af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #4

  • Chuck
  • Chuck Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • 4:20
  • Posty: 361
  • Zebranych lumenów: 545
  •  

  •  

Autoextrem ponac rośnie do 150cm, Black Master #2 niby w IN daje do 1000g na m2 a ziomek miał 150 g z niego na oucie. no i automaty od warra są najmocniejsze jakie znam. Czy innych brederow w naszym klimacie. Ta są najlepsze rozwiązania.


Ja osobiście szukam AF który da mi efekt sativy (euforie) bez żadnego zamulenia.


Pozdro!

Chucky
Give me the sun I'll give you the buds
I don't have gun so don't call the caps

Pozdro
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez Chuck.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: EL Xsavier

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #5

  • Dexter
  • Dexter Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • incoming...
  • Posty: 195
  • Zebranych lumenów: 382
Zobacz w dziale z fotorelacjami out z tego roku i popacz co chłopaki sadzili i kiedy kosili
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #6

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

Ganjafarmer


znajomy nick :D :D :D :D :D


co do tematu to tropicale od norden seeds szybciutko sie uwijaja 55 do 60 dni :peace:
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #7

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

szatan napisał:
Wątpie żeby auto nadawały się na Maj, za zimno, za mało słońca, przymrozki a one odczują stres i zaczynają kwitnąć, wiec za wiele może z tego nie być, bynajmniej w naszym klimacie

co ty wygadujesz :ohmy:
ja w akcie desperacji(koniec zapasów) kiełkowałem w tym sezonie automaty już na początku kwietnia. 2 tygodnie boks i w połowie kwietnia na zewnatrz :) gdzie tam maj.....

24 kwiecien


21 maj


Oczywisice szału nie było bo wyszło bodajze 130 g z 7 automatów ale palonko gotowe na poczatek lipca.
Tak czy inaczej pogoda siadła bo przymrozki były bardzo delikatne tylko przez kilka poranków. W tym roku moze juz nie byc tak kolorowo ale pewnie znowu spróbuję zacząć tak wczesnie.

Ganja na OUTa kup tanie nasiona.......... Tanie Sianie,f2seeds,sensimilla,holenderski skun i inne seed banki sprzedaja automaty pod swoim szyldem. Za nasionko zaplacisz 15 a nie 35 złotych jak za te z Dinafem które wymieniles.
Pamietaj tez ze na OUCie automata troche dluzej zajmuje dojscie do parzadanego stanu, no chyba ze wysadzisz je na poczatku czerwca ale to juz sie troszke mija z celem bo o tej porze roku lepiej wysiac jakiegos szybkiego Warra i poczekac 4 tygodnie dluzej a zebrac 3 razy wiecej plonu :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Bongjour, KLICZKO, EL Xsavier

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #8

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Ja również polecam TropicalViking od Norden Seeds. Osobiście nie sadziłem oryginału lecz crossa Auto WW x Viking Tropical. Odmiana bardzo szybka będziesz miał pyszne palonko na gorące wakacyjne dni :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #9

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Kazdy af jest dobry ale to jest out i chyba o tym zapominacie bo może byc pochmurnie i zimno a to napewno nie przyspieszy roslin zeby szybko doszly taki maly minus out. To jest natura i z nia nie wygramy...






pozdro
Sandacz
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

af'y pomocy:) 9 lata 4 miesiąc temu #10

  • Ganjafarmer
  • Ganjafarmer Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 51
  • Zebranych lumenów: 41
Tak zacznę od tego sorry za składnie i tak napisany temat ale nie miałem czasu dosłownie pare min :)
@Sandacz oczywiście wiem, ale out to out raz lepiej raz gorzej :bongo:
@Pingwin nie chodzi mi o to tylko jak pisałem w temacie tylko af bo mam plan żeby posadzić połowa maja ewentualnie koniec żeby palonko było z np 5 krzaków 200 g ale żebym miał i tak sobie bym popalał do zbiorów z sezonówek to tylko tak na ten miesiąc czy 2 oczywiście jak bym zebrał 100g+ z krzaka to tym lepiej :)
@Alien może i znajomy ale to na pewno nie ten o którym myślisz teraz tak się 1 raz zarejstrowałem na # miałem inny a na innych forach raczej nie wchodzę na # też obecnie nie :joint:
@Zajebisty na co dzień :) ale takich odmian nie było z tego co wiem :bongo:
@Szatan na jednej z odmian chyba "2Blue Amnesia Xxl Autoflowering" pisze że można wsadzać od połowy maja podejrzewam że dlatego bo ma geny rudeails :rasta:
@zbiory w tym problem że nie mogę sobie pozwolić na wydatek 300zł jak bym kupował to za 150-200max :joint:
Oczywiście sprawdzę co Warr będzie miał bo ma naprawdę ciekawe geny, ale on ma af'y bo an stronie sklepu nie piszę że odmiaina jest af tylko indor więc nie wiem ale to jest do ogarnięcia oczywiście im tańsze pestki tym lepiej :stoned:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc temu przez Ganjafarmer.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany