Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Odmiany nasion wypłacone z Banku GLP ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: senegal-wyplata

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #1

  • senegal
  • senegal Avatar
Bluberry auto x5
black rusian 1
black dream 1
early riser 1
red poison 1
purple afgan 1
strzyga reg.20
Temat został zablokowany.

 
 
 

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Czy pokażesz fotorelację z grow? Brałeś udział w moim OS z genami LAOG od Pako, nie pokazałeś z tego nic, więc?

Pozdro
:bongo:
Temat został zablokowany.

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #3

  • senegal
  • senegal Avatar
fotorelacja jest.,w skrocie i bez komentazy ale jest,z twoimi kulkami(wygranymi w KONKURSIE o vikingach a nie osie z warunkiem fotorelacji) tez sa foty w wiadrach w ktorych wszystkie planty byly zapylone na pestki.,niestety spot zostal zaorany.,myslalem ze inna jest idea tego banku(zeby przyciagnac ludzi na forum inni urzytkownicy oddaja swoje ziarno nie w ramach jalmuzny o ktora trzeba sie prosic)ale jak nie chcesz mi dac tych nasion to dzieki jakos sobie poradze..
ps.w lutym maja podpisac nowa ustawe pod psiarnie i zwalczanie przestepczosci narkotykowe.,fotorelacje z krajow gdzie uprawa jest zakazana beda klepac do materialu dowodowego i nie tylko ale to narazie pogloski,wiecej o tym pisze na haszyszu..
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez senegal.
Temat został zablokowany.

 

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #4

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Siema, skąd ten bulwers? Nie napisałem nigdzie, że nie dostaniesz nasion, zadałem tylko kulturalnie pytanie odnośnie fotorelacji bo nie pamiętam tego, byś to udokumentował. Druga sprawa, w tym momencie oczerniasz mnie, twierdząc, że nie był to OS a konkurs, że nie było wymaganej fotorelacji...
postanowiłem zorganizować VIKINGS OPEN SEED!

Który był w dziale OS nie konkursy...
Zasady:

-Każdy musi wkleić zdjęcie jakiegoś ciekawego przedmiotu wikingów z krótkim opisem. Może to być miecz, toporek, nóż, tarcza, kolczuga, łódź. Zdjęcie można dodać(chyba, że kilka tego samego przedmiotu) jedno, nie mogą się one powtarzać u innych. Internet jest pełen zdjęć na pewno dacie radę.
-Minimum 20 postów
-Avatar profilowy
-Fotorelacja przeprowadzona na forum growlike.pro
-Wysianie pestek w indoor
-Każdy zgłasza się raz!


I punkt regulaminu z FBN'u dla starych użytkowików
-chęć przeprowadzenia kolejnej fotorelacji


Odnośnie tematu inwigilacji mnie zaciekawiłeś, w sumie nie wpadłem nawet na to, że te pajace będą mogli nas prześwietlać... Choć i tak to robią, lecz chcą legalnie. Wake up ziomek.

:peace: :peace:


:bongo:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez Bongjour.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Chuck

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #5

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Czyli tu powinien byc kot za nie przeprowadzenie relacji, a nie pestki. :rolling:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez Boer Van Oranje.
Temat został zablokowany.

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #6

  • senegal
  • senegal Avatar
Bongjour napisał:
Siema, skąd ten bulwers? Nie napisałem nigdzie, że nie dostaniesz nasion, zadałem tylko kulturalnie pytanie odnośnie fotorelacji bo nie pamiętam tego, byś to udokumentował. Druga sprawa, w tym momencie oczerniasz mnie, twierdząc, że nie był to OS a konkurs, że nie było wymaganej fotorelacji...
postanowiłem zorganizować VIKINGS OPEN SEED!

Który był w dziale OS nie konkursy...
Zasady:

-Każdy musi wkleić zdjęcie jakiegoś ciekawego przedmiotu wikingów z krótkim opisem. Może to być miecz, toporek, nóż, tarcza, kolczuga, łódź. Zdjęcie można dodać(chyba, że kilka tego samego przedmiotu) jedno, nie mogą się one powtarzać u innych. Internet jest pełen zdjęć na pewno dacie radę.
-Minimum 20 postów
-Avatar profilowy
-Fotorelacja przeprowadzona na forum growlike.pro
-Wysianie pestek w indoor
-Każdy zgłasza się raz!


I punkt regulaminu z FBN'u dla starych użytkowików
-chęć przeprowadzenia kolejnej fotorelacji


Odnośnie tematu inwigilacji mnie zaciekawiłeś, w sumie nie wpadłem nawet na to, że te pajace będą mogli nas prześwietlać... Choć i tak to robią, lecz chcą legalnie. Wake up ziomek.

:peace: :peace:


:bongo:
Zapomniales chyba jak pisales mi pw z zapytaniem jak mi rosna twoje kulki i chciales bym wystawil opinie.,odpisalem Ci ze chce powielic nasiona i wrocic z nimi na forum,ladowalem zdjecia do galeri wiec chyba mialem chec robienia fotorelacji.?spota zaorali-nic nie poradze,uroki outdora-szachownica-padniesz albo fart,potem mial byc indor ale juz inne kulki musialem wysadzic.Pewnie juz zapomniales co.?
Temat został zablokowany.

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #7

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

senegal napisał:
Pewnie juz zapomniales co.?


Najwidoczniej tak, ale dlaczego nadal się tak unosisz? Powtórzę - nie pisałem, że nie dostaniesz, naucz czytać się ze zrozumieniem. Po drugie mam takie prawo decydować o tym, chcemy wiedzieć co się dzieje z nasionami dlatego wymagane są fotorelacje, a nie sprzedawanie nasion kolegom z osiedla (nie piszę, że ty tak robisz - dla sprostowania).

Zamiast prężyć muskuły dawno dodałbyś linki z udokumentowaniem wykorzystanych ode mnie nasion, po co od razu się denerwować? Ściągnij sobie buszka :joint:

:peace: :peace:

:bongo:
Temat został zablokowany.

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #8

senegal napisał:
,myslalem ze inna jest idea tego banku
dobrze myślałeś ale jest jak jest
pas
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: senegal

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #9

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Człowiek Nauki Fazy napisał:
senegal napisał:
,myslalem ze inna jest idea tego banku
dobrze myślałeś ale jest jak jest
pas


Idea ideą, zasady zasadami.

:bongo:
Temat został zablokowany.

senegal-wyplata 8 lata 3 miesiąc temu #10

  • senegal
  • senegal Avatar
Bongjour napisał:
senegal napisał:
Pewnie juz zapomniales co.?


Najwidoczniej tak, ale dlaczego nadal się tak unosisz? Powtórzę - nie pisałem, że nie dostaniesz, naucz czytać się ze zrozumieniem. Po drugie mam takie prawo decydować o tym, chcemy wiedzieć co się dzieje z nasionami dlatego wymagane są fotorelacje, a nie sprzedawanie nasion kolegom z osiedla (nie piszę, że ty tak robisz - dla sprostowania).

Zamiast prężyć muskuły dawno dodałbyś linki z udokumentowaniem wykorzystanych ode mnie nasion, po co od razu się denerwować? Ściągnij sobie buszka :joint:

:peace: :peace:
nie spinam sie tylko poczulem sie hujowo ze co jakis czas wypominasz mi te nasiona na forum mimo ze na pw dawno gadalismy o tym.,co do banku i bezinteresownej idei dzielenia sie ziarnem jak urzytkownik chce wyplacic oczekuje kontaktu w sprawie bespiecznych danych do wysylki i zalatwienia sprawy od reki bez niepotrzebnych spin bo nie bede sie ponizal za kilka ziarenek.Chcesz wiedziec co robimy z nasionami.?kolekcjonujemy w klaserach..Tez moge zarzucic ze wymieniasz sie z kolesiami a za x lat na tym forum moze bedzie kilkadziesiat aktywnych urzytkownikow z czego 1/4mieszka w polsce a co drugi gimbus bedzie sie trzepal na widok fotki planta nie majac zadnej wiedzy na temat uprawy-dla sprostowania-pierdolenie bez sensu..

:bongo:
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany