Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian INDOOR ...

TEMAT: Szukam odmiany o typowym smaku ziólka

Szukam odmiany o typowym smaku ziólka 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
Witam szukam odmiany o zapachu typowego palenia,paląc w hol albo od dila palenie miało taki fajny słodki zapaszek,hodując od kilku lat własne, jeszcze się z takim nie spotkałem zawsze jakieś sosnowe,cytrusowe,jerzynowe wiecie o co chodzi może być to odmiana auto, in czy out to niema znaczenia.Dzięki pozdro jeśli głupi temat Proszę usunąć
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Szukam odmiany o typowym smaku ziólka 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Paląc w Holandii paliłeś komercję ale różne strainy o różnych smakach i aromatach, z własnej uprawy też będziesz miał różne smaki i aromaty, nikt do końca nie będzie wiedział co jest dla Ciebie typowym smakiem zioła. Ja od lat szukam tego smaku, który za łebka zapaliłem pierwszy raz i bez skutku. Paląc od dila paliłeś wietnamski wyrób marihuanowo podobny to nie wiem czy był tam jakiś smak po za aromatem piwnicy - chyba, że dil miał magiczną szafeczkę i trochę serca w to wkładał. Ak47 jest typowo komercyjnym palonkiem, z nutką ziemi więc odpada. Może jakiś skunk?

Także jedyna opcja byś odnalazł swój typowy smak ziółka to po prostu musisz szukać, testować różne strainy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: hempgreen

Szukam odmiany o typowym smaku ziólka 10 lata 3 miesiąc temu #3

  • Jordan Belfort
  • Jordan Belfort Avatar
Mialem mix pestek ale takie jak pisze to byly z RQS Critical lub WW, Slodkie pyszne. Kupowalem takie paczki: www.cannabis-seeds.co.uk/royalqueenseeds/indoor-mix.html

Kazda roslina byla zajebista al nie wszystkie takie slodkie jak piszesz. Ale przynajmniej z tego trafisz takie pheno i wtedy se zostaw klonika
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Szukam odmiany o typowym smaku ziólka 10 lata 3 miesiąc temu #4

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

jak bon napisał polecam skunka mysle ze to cos dla ciebie wiem mniej wiecej oco ci chodzi ;)
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam odmiany o typowym smaku ziólka 10 lata 3 miesiąc temu #5

  • hempgreen
  • hempgreen Avatar
jakas konkretna odmiana producent???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam odmiany o typowym smaku ziólka 10 lata 3 miesiąc temu #6

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

Odmiana o zapachu typowego palenia, hmm, to mi się kojarzy od razu ze skunkiem. A konkretnie? Kultowy Skunk #1 z SensiSeeds.
Jak dla mnie to jest to, co pamiętam z początków palenia. Takie słodko-kwaśno-mocno-śmierdzące.

Zależy też w jakim czasie to paliłeś. Trochę jak z modą, zmienia się number one w Holandii, były skunki, są amnezje...

Aaa i bym zapomniał :whistle:
Obecnie dochodzi mi SuperCritical. Pachnie słodko aż do przesady, nie mam zbytnich zdolności węchowych i smakowych, ale jest to taka lukrowana słodkość a la chemiczna landrynka :talk: W smaku to samo, może mniej landrynek.
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Szukam odmiany o typowym smaku ziólka 10 lata 3 miesiąc temu #7

  • JohnyHaszcz
  • JohnyHaszcz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 75
  • Zebranych lumenów: 45
Jak chcesz taki klasyczny smak ziółka, o dobrej mocy to szczerze polecam Ci Sensi Star!
Paląc SS z człowiekiem który pali od '93(?) mówił, że przypomniały mu się smaki z młodości i bardzo pochwalał tą Sensi.
Polecam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany