Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian INDOOR ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: indoor by WarrSeeds

indoor by WarrSeeds 10 lata 5 miesiąc temu #1

  • WarrSeeds
  • WarrSeeds Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 277
  • Zebranych lumenów: 549
  •  

  •  

Doszedłem do wniosku ze nie będę zakładać tematów do każdej odmiany której byłem autorem lub współautorem ale będę prowadził jeden temat pod tytułem indoor by WarrSeeds :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

indoor by WarrSeeds 10 lata 5 miesiąc temu #2

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Super to wstawiaj fotoosy jakies :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

indoor by WarrSeeds 10 lata 5 miesiąc temu #3

  • OFF
  • OFF Avatar
super inicjatywa :woohoo:
mozesz zaczac od AH/KF B) pieknie zaczely rosnac u mnie B) -oczywiscie tak tylko wspomnialem , juz Ty wiesz lep[iej co bedziesz opisywac ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

indoor by WarrSeeds 10 lata 5 miesiąc temu #4

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

No nareszcie Cie mam!!!!
Sam wywołałeś sie do tablicy to będziesz odpytywany!!!!

1. Obecnie "kolega" ma w namiocie Twoje pociechy, zakupione na ultimite ja jeszcze z nimi współpracowałeś. Kiełkowalność katastrofalna, miał być cały projekt na genach warowych a musiał sie podpierać sensi i dinafem by zapełnić namiot.
Odmiany jakie sa to (nie chce mi sie sprawdzac jaka jest poprawna pisownia więc pisze jak pamiętam) haszwar, schem fildes, amnezia. Z czego z 5 haszów wyszły 2, z 5 fildsów wyszły 3 i z 2 amnezi ZERO. Do tego przyszły gratisy indor z czego do ziemi poszło 5. Nasionak leżały ponad pół roku jak nie więcej w szafie i może dlatego taka kiełkowalność ale senis i dinafem razem z nimi a tam było jak zawsze 100%.
Teraz pierwsze pytanie. Patrząc na roślinki to najpiękniejszy, najzdrowszy i najszybszy jest haszwar. Czy będzie można gdzieś jeszcze dostać te geny??

2.Zacząłeś współpracę z satindi ok ale tam mało genów indorowych jest. Jak na razie same projekty out a kiedy cos pod lampe szybkiego, mocnego i obfitego w plonie?

3. Kilka lat promocji sklepu ultimite i współpracy z nimi poszło na marne. Myslę że znajdzie sie klika osób zainteresownych czemu zaprzestałeś współpracy z tym sklepem?

pozdrawiam

Warr obraziłeś się czy nie chce Ci sie gadać?
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez KLICZKO.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

indoor by WarrSeeds 10 lata 5 miesiąc temu #5

  • WarrSeeds
  • WarrSeeds Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 277
  • Zebranych lumenów: 549
  •  

  •  

KLICZKO napisał:
No nareszcie Cie mam!!!!
Sam wywołałeś sie do tablicy to będziesz odpytywany!!!!

1. Obecnie "kolega" ma w namiocie Twoje pociechy, zakupione na ultimite ja jeszcze z nimi współpracowałeś. Kiełkowalność katastrofalna, miał być cały projekt na genach warowych a musiał sie podpierać sensi i dinafem by zapełnić namiot.
Odmiany jakie sa to (nie chce mi sie sprawdzac jaka jest poprawna pisownia więc pisze jak pamiętam) haszwar, schem fildes, amnezia. Z czego z 5 haszów wyszły 2, z 5 fildsów wyszły 3 i z 2 amnezi ZERO. Do tego przyszły gratisy indor z czego do ziemi poszło 5. Nasionak leżały ponad pół roku jak nie więcej w szafie i może dlatego taka kiełkowalność ale senis i dinafem razem z nimi a tam było jak zawsze 100%.
Teraz pierwsze pytanie. Patrząc na roślinki to najpiękniejszy, najzdrowszy i najszybszy jest haszwar. Czy będzie można gdzieś jeszcze dostać te geny??

2.Zacząłeś współpracę z satindi ok ale tam mało genów indorowych jest. Jak na razie same projekty out a kiedy cos pod lampe szybkiego, mocnego i obfitego w plonie?

3. Kilka lat promocji sklepu ultimite i współpracy z nimi poszło na marne. Myslę że znajdzie sie klika osób zainteresownych czemu zaprzestałeś współpracy z tym sklepem?

pozdrawiam

Warr obraziłeś się czy nie chce Ci sie gadać?



1----nie wszystko co wymieniłeś jest ode mnie hehehe ----hashwarr jest moje akurat

2
trochę zmieniłem profil pracy hehehe ---to znaczy wole outdoor ale taki co da rade pod lampami !!
dodam ze w 2014 roku będą nowe nasiona fem indoor szybkie


3---- właściciel US TO zakuta pała --koniec tematu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

indoor by WarrSeeds 10 lata 5 miesiąc temu #6

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

FAK napisał:
super inicjatywa :woohoo:
mozesz zaczac od AH/KF B) pieknie zaczely rosnac u mnie

dobrze wspominam AH xKF ;) topy zbite, a dla tych co nie używają filtra idealna odmiana ;)

spod 150W



.....
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Klepnix.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, WarrSeeds, OFF, Pingwin, zeber, gandzior44, , SOM

indoor by WarrSeeds 10 lata 4 miesiąc temu #7

  • Jordan Belfort
  • Jordan Belfort Avatar
KLICZKO napisał:
No nareszcie Cie mam!!!!
Sam wywołałeś sie do tablicy to będziesz odpytywany!!!!

1. Obecnie "kolega" ma w namiocie Twoje pociechy, zakupione na ultimite ja jeszcze z nimi współpracowałeś. Kiełkowalność katastrofalna, miał być cały projekt na genach warowych a musiał sie podpierać sensi i dinafem by zapełnić namiot.
Odmiany jakie sa to (nie chce mi sie sprawdzac jaka jest poprawna pisownia więc pisze jak pamiętam) haszwar, schem fildes, amnezia. Z czego z 5 haszów wyszły 2, z 5 fildsów wyszły 3 i z 2 amnezi ZERO. Do tego przyszły gratisy indor z czego do ziemi poszło 5. Nasionak leżały ponad pół roku jak nie więcej w szafie i może dlatego taka kiełkowalność ale senis i dinafem razem z nimi a tam było jak zawsze 100%.
Teraz pierwsze pytanie. Patrząc na roślinki to najpiękniejszy, najzdrowszy i najszybszy jest haszwar. Czy będzie można gdzieś jeszcze dostać te geny??

2.Zacząłeś współpracę z satindi ok ale tam mało genów indorowych jest. Jak na razie same projekty out a kiedy cos pod lampe szybkiego, mocnego i obfitego w plonie?

3. Kilka lat promocji sklepu ultimite i współpracy z nimi poszło na marne. Myslę że znajdzie sie klika osób zainteresownych czemu zaprzestałeś współpracy z tym sklepem?

pozdrawiam

Warr obraziłeś się czy nie chce Ci sie gadać?

Nie wiem cos ty z tymi pestkami od warra robil bo mi kielkowaly z 99% wszystkie odmiany jakie mialem.

Do tej pory od WARR'a mialem: UOGxMIX, UOGxKF, AHxKF, SSSDH, Oger Diesel Haze, Chemfields, GK, crossy z Rock Lock i wiele innych. Nigdy zadnych problemow, ale pestki mialem bezposrednio od Warra.

Aktualne 2x Chemfields, 2x Oger. Mialem po 5 pestek i wyszlo wszystko, czesc ma koles moj u siebie. Tak maja sie na dzis, bede wrzucal na bierzaco jak dziewczynki rosna, to moze ktos sie na te odmianki skusi. Ogery z tylu, Chemy z przodu.


Klepnix napisał:
FAK napisał:
super inicjatywa :woohoo:
mozesz zaczac od AH/KF B) pieknie zaczely rosnac u mnie

dobrze wspominam AH xKF ;) topy zbite, a dla tych co nie używają filtra idealna odmiana ;)

spod 150W




Zalezy w jakie pheno pojdzie. Moje raczej byly smierdzielami, przypominajacymi w zapachu jakies marchewki z metaliczna nutka, cos jak monety. Planty ciemne, na weg bardzo indica, ogromne, mocno zebowane i ciemne liscie, o delikatnych blaszkach, na flo pokazuja czym tak naprawde jest sativa.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez Jordan Belfort.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

indoor by WarrSeeds 10 lata 3 miesiąc temu #8

  • bart20
  • bart20 Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 107
  • Zebranych lumenów: 251
  •  

  •  

Dostalem paczkewlasnie bedzie na nowego growa :) Juz niemoge sie doczekac




Polecam sklep pewny szybka przesylka i taniej niz w uk.
Dotychczasowe Odmiany:
-Amnesia haze RQ
-Jack Herer GH
-Sour Diesel Buldog
-Mango
-Kush Burmese
-Critical HOG TH Seeds
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

indoor by WarrSeeds 10 lata 3 miesiąc temu #9

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Witam serdecznie, właśnie poszedł ostatni trim warowych pestek in.
Podsumowanie

Było:
1szt-hashwarr z 5 sztuk
2szt-chefieldsy z 5sztuk
0szt-amnesi z 2sztuk
4szt mix odmian z 6sztuk większości sativy

Kiełkowalności jak widać kiepska co mnie fest zdziwiło.
Zaznaczam jednak ze nasiona lezały ponad pół roku w szafie.

Hashwarr:
-doszedł jako pierwszy
-hermieni wystapiło jednak bez stresowe dla zbiorów
-kwiatki ładne, zbite, nietety duzo liści i czuc geny outdorowe
-NAJPIEKNIEJESZA ROSLINA JAKA KIEDY KOLWIEK WIDZIAŁEM, KOLORY OD ZÓŁTEGO, PO PRZEZ RÓŻ AŻ DO CZERWIENI I FIOLETÓW

Chemileds
-doszedł tydzień pózniej
-HERMIENIE ZNACZE, WSZYTKIE DOLNE KWIATKI Z PESTAKI
-kwiaty zbite, twarde, podobały mi się

Reszta mixu
-doszedł 3-4 tygodnie po najszybszej roślinie
-brak oznak hermienia
-kwiatki luźne, jak u sativ

Zapach u wszytskich odmian CUDNY, CYTRUSOWO ORZEŹWIAJĄCY.
Nie miałem problemów z nim poza boxem jednak jak tylko potarłem lub dotknołem rosliny to waliłem na kilometry, ciężko pozbyć sie tego zapaszku.

Najważnieszje:
Średnia z krzaczka wyszła powyżej 45gr co jest wynikiem który mnie zadowala.
Mimi tego raczej nie wróce do warrowych pestek pod namiot ze wzgledy na hermienie które jest u mnie jedna z najwazniejszych cech dobrej rosliny.
Zaryzykuję jeszcze w tym roku na outa produkty warra i mam nadzieję że bede wychwalał je pod niebiosa...

pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: WarrSeeds, Anaconda

indoor by WarrSeeds 10 lata 3 miesiąc temu #10

  • Jordan Belfort
  • Jordan Belfort Avatar
U mnie jak narazie zadnych herm :woohoo: Dzis tak sie maja. 23 dni FLO...Chemy po lewej, po prawej Oger Diesel Haze..








Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Jordan Belfort.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany