Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian OUTDOOR ...

TEMAT: Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ?

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #1

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Zastanawiam się nad zakupem kilku ,,Firmowych" nasion hehe.
Bardzo interesuje mnie Outdoor Grapefruit, i tu pytanie. Jak on wygląda pod względem mocy ? Czytałem ostatnio trochę o średniej mocy Easy Sativiy. A to jest niby Grapefruit 80% x Easy Sativa. Słyszałeż że Out Grapefruit jest bardzo fajną odmianą pod względem palenia i mocy. Jednak muszę się jescze upewnić a więc czekam na wasze opinie.

Następna sprawa to Durban. Zastanawiam się czy brać standardowego od Dutch Passion czy może coś nowego od Sensi Seeds. Z tego co wiem mało osób miało do czynie z Drubanem Sensi.

Czekam na wyczerpujące odpowiedzi :rolling:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #2

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Outdoor Grapefruit to odmiana feminizowana od Female Seeds, nie slyszałem zeby Sensi Seeds cos z tym majstrowało po swojemu.
Slyszalem o niej pare dosyc pozytywnych opini ale to wszystko c o niej wiem.

Durbana od Sensi Seeds mozesz dostac tylko w REGu, sego czasu Orion je sfeminizował i sprzedaje do teraz pod swoim szyldem. Mozesz zobaczyc go w mojej fotorelacji.
Jak dla mnie dobra Sativa.
Durban Poison od Duch passion to inna roślina/inne geny nigdy nie uprawiałem ani nie paliłem takze duzo nie wiem na temat tej odmiany. Podobno ma wiecej genów indici niz ta od Sensi Seeds.

Ja postanowiłem ze spróbuje w tym roku posadzić Jamaican Pearl od SensiSeeds zobaczymy co z tego wyjdzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #3

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Pytanie co znaczy grapefruit 80%-easy satiwa ? Jak oni doszli do tego ze grapefruit80% ? Jak chodzi o easy satiwe noe jest tak slaba jak pisza ,w moim mniemaniu moc ES ok 6/10 nie jest zla . Moze slabsza od pasiona ale inaczej dziala troche. Durbana od DP mialem i tez fajne krzaczki stabilne i podobne do siebie , palonko luzne typowa sativa dupy nie urywa jak to outdory . Durbana na nastepny sezon biore od Oriona . Tylko dla tego ze go jeszcze nie mialem . Tyle wzgledem tych odmian mialem w out 2013, moze cos tam poprawili
Jamaican dream mial Diesel na ostatnim oucie , fajne poroslo ciekawa odmiana moze byc .
Pozdro :peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Kimbo Slice.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #4

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Polecam OutGrapefruit od FS, spokojnie się wyrabia do połowy października a palenie jest mocne i smaczne. Jeden z kilku pewniaków na out w moim dorobku.
Durbanka od SS nigdy nie miałem :ganja:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #5

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Ok. Przepraszam za pomyłkę z Sensi Seeds. Chodziło mi o Female Seeds Outdoor Grapefruit :mrgreen:

A co do Durbana to jeszcze sie wstrzymam. Ale prawdopodobnie kupie tego od SS ;)

Pozdro i dzieki za wypowiedzi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #6

  • Zygmus.Hajser
  • Zygmus.Hajser Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 247
  • Zebranych lumenów: 617
  •  

  •  

Grapefruit Outdoor, w porządku palenie, wchodzi z lekkim 15 minutowym opóźnieniem :D najpierw wydaje się że słaby a nagle booom i jest fajnie :D hahah
- Gdy innych ogranicza moralność, czy prawo, pamiętaj:
- Wszystko jest dozwolone
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #7

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

A co powiecie o informacji od Female Seeds na temat Outdoor Grapefruit ,,FMS nie poleca trzymania ich pod sztucznym oświetleniem przed wysadzeniem." ?? Bo zazwyczaj daję siewką kopa w WEG boxie przed wysadzeniem.
Hmm pamiętam, że Koza kiedyś coś wspominał na ten temat. Chodzi o to, że są to odmiany półautomatyczne ?

P.S
Dobra już wiem, że chodzi o indukcje kwitnienia u roślin szybko kwitnących :D
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez SensiSoul.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #8

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Zawsze funduję moim sadzonkom na out 2-3 tygodnie pod sztucznym światłem bez względu od kogo pestki w m.in od FS i nigdy nie miałem żadnych problemów.

btw. zauważyłem, że siewki trzymane na start pod lampą szybciej indukują i zakwitają, do podobnych wniosków doszedł również stary wyjadacz zielonamasa ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #9

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Female Seeds pisze tak przy wszystkich swoich sezonówkach.
Chyba chodzi im o to aby uważać z natężeniem światła jesli chodzi o trzymanie je w boksie.
Wazne jest aby w momencie wysadzania dlugosc dnia w boksie zgadzała sie z dlugoscia na zewnatrz, w innym wypadku moga od razu zakwitnac ewentualnie rewegetowac.

Sadzilem w tym roku pare sezonówek od Warra, te trzymane w boksie zakwitły ciut wcześniej niz reszta z parapetu :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Outdoor Grapefruit Female Seeds ?? Durban Sensi Seeds ? 9 lata 1 miesiąc temu #10

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Ja też muszę przyznać, że sezonówki od Warra trzymane na start 2 tyg w boxie trochę szybciej zakwitły niż te standardowe i nawet dały większy plon :mrgreen:

Dzięki wszystkim za opinie. Teraz już wiem co brać na 2015 :D
Może jak styknie kasy to kupię jeszcze Shamana od Dutch Passion bo jakoś wpadł mi w oko.

:peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany