Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian OUTDOOR ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie.

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #1

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

Zaczynam przygodę z sadzeniem i na ten sezon chcę wysadzić na spocie kilka roślinek. :D

Do tej pory paliłem z kumplami zakupiony towar i trafiały się perełki ale często były tez niewypały więc postanowiliśmy zadbać o swoje palenie.

Nie znam się na nasionach a chciałbym żeby spełniała zadania:
* Outdoor
* Możliwie duży plon w przeliczeniu na jedną roślinkę bo trochę nas jest w paczce :lol:
* Zależy mi żeby towar był mocny i miał "kopa"
* Spot jest na lekkim odludziu ale wokół są rośliny o wysokości max 120 czy 130cm więc szukam odmiany o nieco mniejszej wysokości

Przyznam się że celuję w odmiany Autoflowering bo nie mam doświadczenia.

Macie jakieś pomysły (najlepiej odmianę i sklep (albo uzytkownika) w jakim najlepiej nabyć pestki.

Dzięki za pomoc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #2

  • Klepnix
  • Klepnix Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • .
  • Posty: 2002
  • Zebranych lumenów: 4582
  •  

  •  

.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #3

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

Klepnix napisał:
Dzięki nakierowanie...

Postanowiłem posiać automat AK 47 Auto Feminise od Oriona na jednym spocie.

Przejrzałem kilka tematów i opinie o branderach i mam dla siebie 4 typy i nie wiem który wybrać na mój drugi spot:
* Purple Maroc fem. - Female Seeds
* Maroc fem. - Orion
* Outdoor C99 - Female Seeds
* Sweet Edi - Orion

Co byście polecili jeśli chodzi o mocny haj i dobry plon z tych na górze?
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 tygodni temu przez jasnim.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #4

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

jasnim napisał:
Klepnix napisał:
Dzięki nakierowanie...

Postanowiłem posiać automat AK 47 Auto Feminise od Oriona na jednym spocie.

Przejrzałem kilka tematów i opinie o branderach i mam dla siebie 4 typy i nie wiem który wybrać na mój drugi spot:
* Purple Maroc fem. - Female Seeds
* Maroc fem. - Orion
* Outdoor C99 - Female Seeds
* Sweet Edi - Orion

Co byście polecili jeśli chodzi o mocny haj i dobry plon z tych na górze?

To będzie dobre palenie ale nie mocne , mocne coś zaczyna się od jakiś 18 % THC.
Chcesz coś co urwa głowę ? pestki użytkownika Warr Seeds.Coś tam jeszcze jest po sklepach.
Pestki od Female Seeds są okaj pod względem plonu / dochodzą na 85 %.
ganjafarmer.com.pl/848-biddy-early.html Tanio , szybko dochodzi.
Odemnie mogę polecić Tutenkhamon Auto od Pyramid Seeds , to urywa głowę ;) Fakt że zrobiłem masło z tego ale to i tak świadczy o mocy skoro mnie wywaliło poza ciało ;)
holenderskiskun.pl/nasiona-marihuany,1772/tutankhamon wersja normal , powinna dojść -33 % thc.Czy to prawda że może wytworzyć takie stężenie żodyn nie wie ale może tak jest....
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 tygodni temu przez Ganjamatyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #5

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Ztej czworki moge polecic Maroca od Oriona, ktorego mialem przez ostatnie dwa sezony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #6

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

Prawdopodobnie pujdę w Maroka od Oriona. A co powiecie o Ak47 Auto od Oriona? Powali z nóg czy szukać coś innego? Przyznam że zaciekawił mnie ten Tutenhamon :-D
O
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #7

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Nie znam, pewnie jeden z wielu zwyczajnych automatow. Dzis wszystkie sa mocne jesli zetnie sie je w odpowiednim momencie ;)

Ganjamatyk
Wierzysz w takie opisy? :cheer: :side: :D
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 tygodni temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #8

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Pingwin napisał:
Nie znam, pewnie jeden z wielu zwyczajnych automatow. Dzis wszystkie sa mocne jesli zetnie sie je w odpowiednim momencie ;)

Ganjamatyk
Wierzysz w takie opisy? :cheer: :side: :D

Wierzę że zarodek to człowiek.

A to serio to ma 23 % około wersja auto , więc te 33 % to chyba PR.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 2 tygodni temu #9

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
Purple maroc też jest ok przynajmniej zielone pheno dobrze robilo:)smaki i zapach też był na plus :)ogólnie to radziłbym posadzić kilka odmian skoro chcesz dużo jarac:) co do automatów to mogę poleci norden seeds:)weź sobie np 4-5rodzaji po 3 pesteczki A bd miał co degustowac i łatwiej u palisz mordę niż jak bd palił cały czas to samo:)pace
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Coś dla początkującego. Szykam mocnego i dużego plonu w średniej wielkości roslinie. 8 lata 1 tydzień temu #10

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

Zakupione:
* Maroc od Oriona (3 pechy)
* Shaman od DP (5 pestek)
* BLACK MASTER AUTO od ORIONA (3 pestki)

Wszystko femki. Zobaczymy co z tego będzie. Planuję zrobić fotorelacje ze wszystkiego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Boer Van Oranje
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany