Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i rozmowy dotyczące odmian OUTDOOR ...

TEMAT: Frisian Dew

Frisian Dew 9 lata 4 miesiąc temu #1

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  


Laureat

Czas kwitnienia
7,5 tygodnia

Outdoor

Nasiona feminizowane

Indica / Sativy
50-50

Szklarnia

Zbiory
XL

THC
9,7 %

Najpiękniejsza odmiana outdoorowa jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Jest ona skrzyżowaniem żeńskiej Super Skunk z męskim osobnikiem Purple Star, wyselekcjonowanym na przestrzeni 3 lat. Mimo iż w ciągu ostatnich 20 lat wielokrotnie produkowaliśmy mieszańce linii Skunk/Purple, nigdy nie udało nam się otrzymać rośliny o tak korzystnym zestawie genów. Kolor tej odmiany jest lekko fioletowy (genetycznie odmiana to w połowie Indica, w połowie Sativa. Wyróżnia ją wysoki potencjalny plon, wysoce korzystny stosunek masy łodygi do liści (liście są niewielkie). Poza tym, nie jest zbyt podatna na pleśń. Pozycja absolutnie obowiązkowa w kolekcji każdego outdoorowca

1st prize High Life Holland 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

 
 
 

Frisian Dew 9 lata 4 miesiąc temu #2

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

miałem przez dwa sezony i nigdy więcej już nie popełnie tego błędu. Roślina rośnie pięknie, wybarwia się w fiolety a pały rosną grubaśne ale ilość liści i rozrzut pheno olbrzymie. Kilka roślin w ogóle nie posiadało trichomów :woohoo: miałem bardzo ładnie wyglądające sianko :D
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, Chuck

Frisian Dew 8 lata 3 miesiąc temu #3

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Koza napisał:
miałem przez dwa sezony i nigdy więcej już nie popełnie tego błędu. Roślina rośnie pięknie, wybarwia się w fiolety a pały rosną grubaśne ale ilość liści i rozrzut pheno olbrzymie. Kilka roślin w ogóle nie posiadało trichomów :woohoo: miałem bardzo ładnie wyglądające sianko :D

Niby dobra firma , jedna z pierwszych , a tu taki syf a nie dobre ziarno.

Najbardziej zszokowało mnie że roślina nie wytworzyła trichomów , to był dojrzały krzak ?
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany