Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...

TEMAT: Lisy na spocie

Lisy na spocie 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • Człowiek północy
  • Człowiek północy Avatar
Jak w temacie byłem dziś na spocie, jakies 5 M od niego są nory, zawsze myślałem,że nie zamieszkałe bo nie widziałem nigdy tam zwierza,aż do dzisiaj moim oczom ukazały się dwa małe liski wcale się nie bały stały tak kilka metrów przedemną i się patrzyły dopóki nie przyleciała matka i się ukryły.W sumie u mnie za skórke lisią płacą 40zl ale jak wiadomo wiosna nic nie jest ona warta więc mam takie pytanie czym się tak małe lisy zywią chciałbym im troche pomoć bo maja tylko jakies 50 m a wwookol wody po pas, mam nadzieje że nie padnąz głodu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Lisy na spocie 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Cocaine zachowaj poziom i nie bluzgaj, znam Waszą obustronną sympatię tym bardzie powinieneś powstrzymać się od takich
uszczypliwych komentarzy. Post usunięto

A do autora pytania to jeżeli chcesz je dokarmiać to zjedzą wszystko, od surowego mięsa po cukierki czekoladowe. :) Zostaw i nie podchodź bo matka może je odrzucić, w moich terenach lisy traktowane są jako szybko rozmnażające się szkodniki. jeżeli już chcesz je dokarmiać to podrzuć coś w okolicy nory niech mtko to zanjdzie i zaniesie maluchom.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Koza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany