Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać?

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #11

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

staryjez napisał:
natomiast dobrze zrobiona makumba - pycha.

ile razy miałem wątpliwość przyjemność kosztować tego specyfiku zawsze smakowało to ohydnie, żeby nie było sam robiłem kilka razy do pierwszego "kuku" więcej już tego nie chce. Ciężko określić stężenie i dawkę jaką trzeba przyjąć ale z męszczaka czy garści wiatraków można by było upichcić :lol:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #12

  • HULK
  • HULK Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • smash
  • Posty: 82
  • Zebranych lumenów: 196
a ja sobie naleweczkę zrobię w tym roku, jeszcze nigdy nie piłem nie mówiąc o robieniu
jakiś przepis, działanie, linki?
smash
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #13

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Kończy mi się specyfik Hulku to może zrobię tutorial jak będę robił albo chociaż opiszę jak to wygląda; przepis banalnie prosty ale o dziwo wielce skuteczny :D Potrzebny będzie spirytus, nalewka smakowa, aromat do ciast i godzinka wolnego czasu na gotowanie specyfiku ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jointowy Kac

 

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #14

  • Jointowy Kac
  • Jointowy Kac Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 89
  • Zebranych lumenów: 100
  •  

  •  

Koza może jakiś filmik instruktażowy :D?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #15

  • stu
  • stu Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 48
  • Zebranych lumenów: 99
kanabinoidy rozpuszczają się w dwóch rzeczach - alkoholu i tłuszczu.

przepis na nalewkę:

zalej jak największą ilość zielepachów jak największą ilością alkoholu :D im więcej alko tym większa szansa że wszystko co smakowite się w pełni rozpuści, potem pij i eksperymentuj z dawką

przepis na makumbę:

wygotuj jak największą ilość zielepachów w jak największym stężeniu tłuszczu - pewnie z masła rozpuszczonego w mleku - potem konsumuj i jak wyżej ;) im więcej tłuszczu tym więcej się rozpuści

Gdybym dziś..... wierzyć miał...
To nie lepiej... w wesołą Mickey Mouse?
W duchy snów
W duchy drzew
I w........ bez krwi czekoladowe msze.


....w oczy słońc....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez stu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #16

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

Yebaczqu miałem wwxbb pod domkiem jakies 3 sezony wstecz i pamiętam że doszedł na równi z passionem i easy sativą w 1-2tyg października kosiłem. Ale to tylko jednorazowo było i później już się z nim nie scierałem. A no i plant był ulokowany tuż przy zabudowaniach dającyc mu dotatkowe cieplo i chroniocych go przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi, to mogło pomóc.
Ale roślina była ładna- 1.80cm ok 150g szczytów

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez buforekdoblanta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #17

  • MasterOfGrow
  • MasterOfGrow Avatar
Ostatnio przedawkowałem makumbę, nic przyjemnego :D Ale odpowiednia dawka to najpiękniejsza fazka po MJ :) Ja makumbę i masło robię ze wszystkiego co mam pod ręką, od topów przez trym i liście wiatrakowe. Wystarczy dodać kakao żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku, a wcześniej wygotować materiał na makumbę/masło/nalewkę w wodzie aby pozbyć się niepotrzebnego balastu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #18

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
1. Jak wyżej ktoś mówił makumba jest the best - czesze jak zła jak jest mocna a ja dla polepszenia smaku robiłem po prostu kakao i jest git jak Ci zielona narośl nie przeszkadza pływająca na wierzchu szklanki:)

2. Ja miałem, ale niestety bez takiej rewelki jak buforekdoblanta :) 2 panny na spocie gdzie miały słońca tyle ile tylko świeciło, bez żadnych insektów i dbane było o dziwki bo jestem dobrym alfonsem i wyrosły po +/- 1m, brakowało im jeszcze do końca chodź to było 2 lata wstecz i wtedy pogoda u mnie nie pieściła, ale z 2 było jak dobrze pamiętam z 50g czyli tak se ooo, ale samo palonko dobre :)
Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 8 miesiąc temu #19

  • FrakZaFrakiem
  • FrakZaFrakiem Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Po zielonej stronie mocy.
  • Posty: 145
  • Zebranych lumenów: 302
Witam.


Dawno mnie tu nie było. Ale zawsze miałem z tym problem.


Pozostałości po zbiorach to naprawdę spory problem. Rozwiązałem go wykorzystując jedno ze swoich hobby- wędkarstwo. Kupiłem 2 duże plastikowe kalfasy-po 250 litrów każdy. Ziemię po zbiorach wysypuję do nich, dodaję wszystko co zostało z uprawy po strzyżeniu + to co się ususzyło w czasie usuwania nie potrzebnych części zielonych. Do tego dodaje dżdżownice. Po kilku tygodniach dokarmiania (żarłoczne są te robaczki) zostają tylko twardsze kawałki łodyg.

Uważać tylko trzeba bo uciekają (dżdżownice), ja przykrywam agro- włókniną i obwiązuje sznurkiem pojemniki. Odzysk dżdżownic, przed ponownym użyciem ziem prowadzę za pomocą mało humanitarnego sposobu. Wędkarze pewnie wiedza o czym mówię. Nadmiar ziemi ląduje w ogródku pod pomidorami i ogórkami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, KLICZKO, prometeusz

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 7 lata 8 miesiąc temu #20

  • Gienek
  • Gienek Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 8
  • Zebranych lumenów: 35
Ja co roku z pozostałości po uprawie, lub z tego co dostanę w prezencie od zaprzyjaźnionych growerów pichcę sobie pyszną makumbę wiele razy :mrgreen:



i mnie osobiście ona smakuje, a to jaki daje High jest nieporównywalne z żadnym paleniem



i ten piękny kolor :)



.....każdy robi to co lubi - w tym roku mam zamiar odstawić parę roślinek z bimbrem, zobaczymy jak wyjdzie..

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, ufolud, DIESEL, KLICZKO, Sandacz, LfWEED
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany