Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać?

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #1

  • joker84
  • joker84 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 99
  • Zebranych lumenów: 207
Witam
Mam 2 pytanka
1-sze : Prosiłbym o rady jak można mądrze wykorzystać pozostałości z roślin typu liście... czy jest sens to wogole trzymac bo robienie czegokolwiek z nich bez dodawaniu topow mija sie chyba z celem, jak uwazacie?
2-gie : UPRAWIAŁ z was ktos WWxBB na out udało wam sie doprowadzic je do konca, moze zaczac podlewac ripen tak od wrzesnia ?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez Bongjour. Powód: uprawiał, nie hodował - przez H na przyszłość :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #2

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

joker84 napisał:
Prosiłbym o rady jak można mądrze wykorzystać pozostałości z roślin typu liście... czy jest sens to wogole trzymac bo robienie czegokolwiek z nich bez dodawaniu topow mija sie chyba z celem, jak uwazacie?

Zależy o jakich liściach mówisz, duże wiatraki może od razu obcinać, obrywać na spocie i do kosza. Z przytopowych można zrobić większy użytek; masło, nalewki, kremy, oliwa, hasz oraz wiele innych. Zależy ile tego masz i jakiej jakości są. Nie musisz dorzucać topów jak masz sporo "wsadu" dobrej jakości.

Co do WWxBB to ciężko powiedzieć, skoro chcesz ją podgonić możesz zastosować ripen (wg obiegowych opinii) chociaż osobiście nigdy nie stosowałem więc nie pomogę w tej kwestii. Skoro czyste WW lub Cheese potrafi dojść to może zostaw bez takich wynalazków ale tutaj wiele zależy od jesiennej aury.

Pzdr
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #3

  • Jointowy Kac
  • Jointowy Kac Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 89
  • Zebranych lumenów: 100
  •  

  •  

1- Hmm takie odpady jak liście nadają się do różnych przepisów kulinarnych, poczytaj jest dużo tego na forum,
Suche liście możesz dodawać do bolka zamiast tytoniu :stoned:
Lub zrób z tego haszyk i też dodawaj do lolków :joint:

2- Zamiast lać ripena lej czystą wode lub z domieszką jakiegoś taniego nawozu na kwitnienie,
np. substral - burza kwiatów, nawóz do pelargoni NPK 10 30 20
i inne nawozy do kwitnących pelargoni :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #4

suche liście wykorzystuje jako przyprawa - bo każde zioło zdrowe jest

Noz kurwa nie rob scen prosze Cie. Zadnych suchych lisci sie nie stosuje jako przyprawy. Kowalsky

a czemu nie? bo takie są zasady .... hehe ja stosuje i kto mi zabroni? skrzywdziłem tym kogoś ?
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez Człowiek Nauki Fazy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Orzech

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #5

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

Zalej spirytusem :D
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #6

  • joker84
  • joker84 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 99
  • Zebranych lumenów: 207
Nie wiem jak je zabardzo wykorzystac poki co poszly wszystkie automaty do scinki. Calosc rozwiesilem ladnie sobie przesycha, nie wiem czy bawic sie w jakies makumby, haszysze czy poprostu nie przerobic tylko samych lisci z tytoniem :) co proponujecie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #7

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Zależy ile będziesz miał wsadu, najłatwiej zalać spirytusem albo zrobić masełko, bedziesz miał przetworzone odpady a takie wyroby mogą sporo postać do dalszego wykorzystania. Makumba ekhmmmm jak się raz tym skaleczysz to więcej nie spróbujesz a do tego smak jest ohydny :side:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #8

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Z listkow przytopowych, tych najbardziej pokrytych trichomami zrobilem ostatnio nalewke. Kilka osob mnie nie posluchalo i wypilo wiecej niz 2 kieliszki tego specyfiku i ich pozamiatalo. :)

Z wiatrakow nie wiem czy cos mozna zrobic, swieze swietnie smakuja w salatce, ale to z mlodych wegujacych roslin.


Pozdro
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, Edmund Dantes

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #9

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

bliskiNatury napisał:
suche liście wykorzystuje jako przyprawa - bo każde zioło zdrowe jest

Noz kurwa nie rob scen prosze Cie. Zadnych suchych lisci sie nie stosuje jako przyprawy. Kowalsky

a czemu nie? bo takie są zasady .... hehe ja stosuje i kto mi zabroni? skrzywdziłem tym kogoś ?


:)

a dla Pana co nie wie co robiać z odpadami :D



SZITER FUCK NIE DZIAŁA JUTUBE KTOŚ TO OGARNIJ
nadpis?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez Orzech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liście, odpady po zbiorach, niedojrzałe plony - co z tym zrobić i jak wykorzystać? 9 lata 7 miesiąc temu #10

  • staryjez
  • staryjez Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 446
  • Zebranych lumenów: 781
  •  

  •  

Nalewki jeszcze nie próbowałem, natomiast dobrze zrobiona makumba - pycha.

Jeszcze lepsze masełko, te można wykorzystać choćby i do zwykłych kanapek, a wtedy aż się morda cieszy jak się je wcina :) :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Mickey Mouse
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany