Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: pomożecie ?

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #1

  • Mickey Mouse
  • Mickey Mouse Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 188
  • Zebranych lumenów: 479
  •  

  •  

prace przygotowawcze prawie zakonczone, zdjecia sa przymiarkowe, mam nadzieje ze z wasza pomoca pomyslnie przejde przez to na co sie porywam :rasta: projekt odpalam niedlugo, bohaterow postaram sie zmiescic 90-100 :) namiot 120x120x200 :)
jak wam sie podoba ?
coco/perlit
podlewanie reczne narazie,ledy bary 3x 150w(realny pobor ok. 80w)
doniczki 13cmx13cm
odmiany- a okolo 12 roznych jak sie uda
:rasta: :rasta:


Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 6 miesiąc temu przez Mickey Mouse.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #2

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Ty raczej nie chcesz pomocy tylko po prostu opisujesz swoj projekt z ktorego jestes dumny i bedzie to jakies nowe wyzwanie. I bardzo dobrze bo zawsze dobrze popatrzec na cos nowego. Opisz cos wiecej to bedzie mozna cos doradzic albo odradzic. Lampa rozumiem wisiec ma werytykalnie i to maja byc docelowo ledy? W czym to bedzie roslo ? Jesli w ziemi to jak rozwiazesz sposob podlewania. W takim malym boxie uprawa werytykalna to troche sztuka dla sztuki. Ale przy ledach ktore maja w porownaniu do hps slaba penetracje i dobrym treningu moze zdac egzamin. Roboty z tym bedzie duzo... ale przeciez lubimy ten sport. No nic warto popatrzec jak to bedzie sie rozwijalo. Powodzenia bo nie idziesz na latwizne. :peace:
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #3

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Daj poszczególne odmiany obok siebie a z ta ilością roślin pojechałeś. Wydaje mi się że to przerost formy nad treścią no ale jak ktoś lubi wyzwania i nowe trendy jestem jak najbardziej ok. 13x13cm doniczki, duża masa będzie, sprawdź dokładnie szkielet. Rozejrzyj się w okolicy może jakiś znajomy grower ma matke na klony?

Kibicuję i zycze powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #4

  • Mickey Mouse
  • Mickey Mouse Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 188
  • Zebranych lumenów: 479
  •  

  •  

nie wiem co masz na mysli piszac " nowe trendy " :) bo takie wertykale ala koloseum albo octagon to na icmagu relacje byly z 7-10 lat temu, chyba ze chodzi ci o ledy. tu tez sie zgodze ze to trend. jak ledy nie wypala to wsadze 2x 400 hps albo cfl. napewno nie mam ochoty poraz kolejny kopiowac setup i robic horyzontalnej uprawy.czas sprobowac sil w czyms innym. nie lubie stagnacji.szkielet jest stabilny i wytrzyma mase calej imprezy. powiem ci kozik ze wg mnie to nie jest sytuacja typu hmmm nie mamy gwozdzi - chodzmy pozyczmy od sasiada. - wiec szukanie kogos kto sadzi i ma matki, to jest ostatnia rzecz o ktorej bym pomyslal i sie podjal zeby tak zrobic. nie ma takiego stopnia desperacji zeby moje dzialania poszly w tym kierunku :) bedzie miejsce - zrobi sie box na matki dla produkcji klonow. :rasta: zobaczymy razem to z tego wyjdzie. :stoned:
Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #5

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Jakoś te doniczki do mnie nie przemawiają - osobiście używam takich właśnie donic: 13x13x13cm jako wstępne przed docelowym przesadzeniem do większych. Ty chcesz z nimi jechać do końca. Nie wiem czy nie wymęczysz niepotrzebnie roślin w tak małej objętości. Co do reszty nie mam pytań, bo lubię inności :D

Powodzenia !
J. :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Mickey Mouse

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #6

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

90szt powinno wejść, system kropelkowy i to moze sie udać
tylko ja tu widzę raczej uprawe z klonów a na pestkach to jakos do nie nie przemawia
od razu 12/12 polecisz?
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #7

  • Mickey Mouse
  • Mickey Mouse Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 188
  • Zebranych lumenów: 479
  •  

  •  

albo od razu 12/12 albo 5 dni wegetacji i potem flo. nawadnianie bedzie albo reczne albo kropelkowe, nie bedzie zadnych klonow bo ich nie mam, beda pestki,jak sie dorobie to bede mial matki na klony, spokojnie :)
to grow ma na celu pokazanie mi palety smakowej ktora zaserwuje, bedzie pare odmian.
Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #8

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Zapowiada się ciekawy projekcik :) Czekam na fotorelację, a Ty słuchaj się kolegów wyżej, a na pewno wyniesiesz dobre lekcje.


:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #9

  • Mickey Mouse
  • Mickey Mouse Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 188
  • Zebranych lumenów: 479
  •  

  •  

dzis koncze przygotowania do tego, tylko powiedzcie czy takie powieszenie ledow bedzie spoko? bo nie wymyslilem nic prostrzego niz trytytki plus lancuch cienki na srodku ktory trzyma te 3 ledy.obecnie planowane jest wysianie 25 roznych odmian plus 2 nastepne sa w drodze, w tym 6-7 automatow, bedzie duzy mix. tylko temp sprawdze czy nie trzeba bedzie ( raczej na bank bedzie) dogrzewac boxa wiec i to trzeba bedzie pojurze zakupic, tu gdzie widoczna jest luka to zrobie jeszcze polki 3 takie jak na stadionie kszesełka i zmieszcze kolejne doniczki, bedzie to element wyjmowalny zebym sie mogl dostac podlewac dziewczyny.na dole podstawki postawie i bedzie okej.



Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 6 miesiąc temu przez Mickey Mouse.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, ufolud, DIESEL, Jacek, Szatyn, Sandacz, Chmura, winne2

pomożecie ? 7 lata 6 miesiąc temu #10

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Ambitnie. Może być kozacko.
Jak blisko pączków mogą być te ledy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany