Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...

TEMAT: Książki o uprawie In/Out , genetyce itd. Co przeczytaliście i co polecacie ?

Książki o uprawie In/Out , genetyce itd. Co przeczytaliście i co polecacie ? 5 lata 4 miesiąc temu #1

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Co jako growerzy MJ przeczytaliście i co polecacie w związku z tym za książki ?

Kiedyś bym chciał robić sobie jakieś pestki - co powinienem przeczytać żeby to zajarzyć ( ciężko mi idzie konsolidowanie wiedzy po czytaniu rozrzuconych artykułów po forach.Najwięcej mi to zagadnienie sprawia trudności.

Jakie dobre kompedium o INdoor i Outdoor ?

Opracowania w języku ang. też mile widziane.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Książki o uprawie In/Out , genetyce itd. Co przeczytaliście i co polecacie ? 5 lata 4 miesiąc temu #2

  • Warrior
  • Warrior Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • -mininamaxa-
  • Posty: 783
  • Zebranych lumenów: 2308
  •  

  •  

,,I Love It,, - Michael D. Meredith



W prosty i łopatologiczny sposób wszystko opisane co i jak i z czym się to je.
Do tego cała masa zdjęć i rysunków.
Tylko nie wiem czy w PL dostępna. Ja swoją kupiłem kilka lat temu na wycieczce w Amsterdamie.
:rasta: W.
,,sata kesää tuhat yötä ,, :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Mr. Green, Golas, AS, Jacek, Ganjamatyk

Książki o uprawie In/Out , genetyce itd. Co przeczytaliście i co polecacie ? 5 lata 4 miesiąc temu #3

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Poszukam jej na necie.A jest coś o breedingu ?
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Książki o uprawie In/Out , genetyce itd. Co przeczytaliście i co polecacie ? 5 lata 3 miesiąc temu #4

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Jestem po lekturze tego choć nie jestem indoorowcem to cosik się tam dowiedziałem ;)


"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Mr. Green, Golas, AS
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany