Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: HPS 600W

HPS 600W 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Mam do was pytanie i prośbę.

Pytanie dotyczy energii HPS'a 600W, czy możliwy jest przypał za sprawą takiego HPS;a, czy uprawa pod nim jest bez przypałowa pod kątem energii tak jak pod 250W czy 400W?

A prośba dotyczy kompletu 120x120, chciałbym zebrać sobie komplecik i uprawiać pod taką lampą. Pomożecie mi w kompletowaniu? Chodzi o to by zebrać w miarę dobry sprzęt, który będzie mi długo służył za jak najmniejszą cenę. Pomóżcie proszę, gdzie co kupić, jaki sprzęt itd.

Pozdrawiam
Choriel
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

HPS 600W 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Choriel byl juz taki temat. CHyba @AngryBEards zalozyl. Nawet 2x600W to nie jest zaden przypal jak bedziesz reguralnie placil ;P Napisz ile masz pieniedzy bo bez tego to trudno cos skompletowac ;P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 600W 9 lata 11 miesiąc temu #3

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Jesli mieszkasz w uk. To chetnie Ci %#%#$%^@ mojegi adjust wingsa 600w z balaste i dual spectrum. ;)

____________
Mała nie handlujemy ani nie wymieniamy nic na forum po za działem Opeen Seed ;)
Cosa
Boże, użycz mi pogody ducha....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Koza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HPS 600W 9 lata 11 miesiąc temu #4

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

maladama_ nie mieszkam w UK :(

Marlej_ Właśnie z funduszami u mnie jak zwykle biednie. Hm, jakieś 2300zł bym miał na pewno, a 300zł więcej można by było skombinować. Ogólnie też zależy czy wpadnie jakaś wypłata nim kupię seta. Jeżeli chodzi o temat dzięki, kukne o ile znajdę.

A i bym zapomniał, nie piszcie mi lampy gdyż mam 1x 400W HPS i 1x 250W HPS więc zawieszę dwa będzie 650W, styknie :>

Pozdrawiam
Choriel :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Gandalf.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 600W 9 lata 11 miesiąc temu #5

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

Za 2.3k to nawet w hydro bys mogl się zabawic ;)
Z takim budzetem nie musisz nic wytaniac. Odwiedź sobie jakis growshop internetowy badz stacjonarny a tam znajdziesz już wszystko. Namiocik 1.44 to ok 500-600zl. Do tego dobra wentylacja nowy zasilacz i odblysniki nie powinny przekroczyć tysiąca zł. No chyba że chcesz to wszystko dopiescic na maksa i rozstac się z całą kwotą to poczekaj az ktos bardziej 'PRO' się odezwie.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Tuptuś

HPS 600W 9 lata 11 miesiąc temu #6

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Wydaje mi się, że kolega wyżej dobrze pisze ... nie masz małej kwoty przeznaczonej na sprzęcik.
Do namiociku 120cm x 120xm dał bym Adjust-A-Wings do tego kupił Philips Green Power 600W.
Jakiś dobry wyciągający tak do 480m3 + filtr węglowy ... mieszający, albo i z dwa ... jeden na dolną część namiotu, a drugi na górną.
Jak masz pH i EC metry to OK jak nie to też nie ma tragedii ... :)
Co tutaj więcej ... polecam jak masz miejsce postawić zbiornik z 50L i zapodać do niego grzałkę i pompkę napowietrzającą z kamykiem większym.
Taka woda jest o wiele lepsza niż prosto z kranu czy odstana ... zawiera o wiele więcej powietrza.

Co jeszcze ? ... Hmm ...

Uważam, że masz spore możliwości z 2.000zł ... :P

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Lutek, Tuptuś
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany