Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #31

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Na bank Cie energetyka nie sprzeda, obyś tylko nie kradł pradu i tak jak koledzy wyżej napisali w terminach płacił rachunki. Jedynie kontrole mozesz miec z energetyki jak nagle skonczysz Grow i rachunki spadną powiedzmy o 30 %. Wtedy masz bankowo goscia z energetyki w domu który bedzie chciał miec dostep do licznika, sprawdzi plomby i jak bedzie wszystko ok to podziekuje i pójdzie dalej.

Takze spokojna głowa w tej kwestii

Pozdro :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #32

energetyka - słyszeliście o inicjatywie 75 groszy ?
dlaczego nie przeszła ..
cwaniaczki... wyjedż na rok do pracy w innym miejscu przestaniesz płacić rachunki to dwa razy w roku licznnik zmienią.
a tak to spoko podobno jest ... haha
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #33

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Czyli ogólnie mogę w takim swoim domku na wsi wsadzić 2x 600W HPS? Jak przyjdzie rachunek pocztą to od razu do banku i przelew i śpię spokojnie, tak? :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #34

  •  Avatar
Doslownie Chorielku, i zyjsz dlugo i szczesliwie.Tylko kolezkom nie pokazuj bo jak w mojej relacji bedzie a po co i na co:D Zdrowka choriel i obfitosci! :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #35

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

ChorielMJ napisał:
Czyli ogólnie mogę w takim swoim domku na wsi wsadzić 2x 600W HPS? Jak przyjdzie rachunek pocztą to od razu do banku i przelew i śpię spokojnie, tak? :)
Jak najbardziej - wieśnicy mają lepsze prawa w energetyce niż Ci... "miastowi" eheheh. :D
Do niedawna byłem tym drugim teraz przechodzę proces "zwieśniaczania" i odczułem, że zdecydowanie swobodniej żyje się w mniejszej społeczności - w szczególności, gdy ma się takie a nie inne hobby/upodobania/zainteresowania... B)

Powodzenia!

DrJ :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf,

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #36

  •  Avatar
Choriel sie nie pierdziel wal co masz i ic niekupuj masz 600 ke wal ja tam jeszcze 250 dopierdol. na 120 pokaze ci foto ja mam w 120 wjebane 2x ledy 370 w i hps jeszcze doleci jak sie wkurwie. a 600 jak kowi pisze to te minimum jebane na taka powoerzchnie, ja i na 250 zaczynalem w duzym latac gdzies jest w relce ale dojebalem tamn 600 i od razu odmulilo a to szukaly swiatla. Wing tylko "rozscieli" ci swiatelko po boxie ale po bokach beda sie chylic ku lampie. Na 150x150 smialo jebaj lampy wszystkie ktore masz i huj a nie to 600 i 400 tylko went ogarnaji i spoko.Pozdr hehe
Ps hehe ja jak jacus....pogonil chate w bloku na rzecz "zwiesniaczenia"...Wiecie co?? Zrobil bym to jeszcze raz:D i w kolko jebac te bloki. Za bardzo sie przyzwyczailismy a okien na swoje mualem kurwa tysiac, a tera mam jedna sasiadeczke i wyjebane hehehe.Dobra faza...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #37

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Golabek napisał:
Ps hehe ja jak jacus....pogonil chate w bloku na rzecz "zwiesniaczenia"...
Hehehe...mieszkanie było na wynajmie zatem pogoniłem typa który zdzierał ze mnie jak za zboże i zdecydowałem się na 30-letnią krechę. No coż...jeszcze chyba jeszcze z 28 lat spłacania przede mną :rasta: Ale zawsze na swoim. O robisz co chcesz - ChorielMJ mieszkasz na wsi - zatem luuzik - możesz praktycznie wszystko :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf,

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #38

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Dzięki za odpowiedzi chłopaki, uspokoiliście mnie. :)

Gołąbek, tyle że mi nie chodzi o wsadzanie w 120x120 600W+400W. Dla mnie to trochę marnowanie energii choć uwielbiam konopię. Sam mam wielkie zapotrzebowanie na susz i nie chodzi tu jedynie o komercję, ale o uprawę na własny użytek. :)

Bardziej chciałbym uprawiać na większej powierzchni. Jeżeli twierdzicie, że na wsi 1200W z samych lamp, czyli około 1400W poboru za cały sprzęt mogę wsadzić bez obaw o przypał, to chciałbym to wcisnąć na powierzchnię 120x240 lub 120x180. Coś w ten deseń, wsadzić tam ze trzydzieści kilka sztuk i niech rośnie i przebija ułudę tego kraju! :)

Gołąbek wspomniałeś o wentylacji odpowiedniej. Mam teraz 120x120 pod 600W i w dupe dałem, bo wziąłem wentyl osiowo kanałowy 280-360m/3. Wydaje mi się, że to w ciul za mało. Tak więć gdy wejdę w obszar 120x240 lub 120x180 pod dwoma sześćsetkami to wsadze tam jakiś 460-720m/3 w połączeniu z filtrem ~420m/3 i niech siedzi. Teraz ogólnie ogarniam kasę na dobry sprzęt, który co wieczór staram się wypatrzeć. W dupe dałem z tą uprawą teraz pod 600W HPS leciałem po cenie i w chuj na tym nie skorzystałem. :(

No i planuję odpalać od teraz uprawy na AutoPotach z dodatkiem zestawu BioTabs. Uprasza mi to sprawę i to bardzo, w dodatku czytałem, że to jeden z łatwiejszych systemów. Tak więc ogarniam i lecę ku chwale naszej pasjii. :)

Ps. Jack, gratuluję przeprowadzki. Powiem tak, mieszkam od urodzenia na wsi, i choćby kokosy mi obiecano, do miasta się nie przeprowadzę. To inny klimat, inne przysposobienie do życia. Tu czujesz, że żyjesz, a nie obracasz się według bliżej nieokreślonego systemu. Masz czas wolny, wstajesz rano, bierzesz drewnianą fajkę, paczkę z trawą, laskę do ręki, schodzone, stare buty i zdarte ubranie pod połą ciemnego płaszcza i lecisz w lasy, góry, siadasz nad stawem, czy leśnym potokiem od wieków drążącym w tym miejscu wąwóz. I wreszcie zapalasz fajkę obserwując jak nieopodal ciebie pasie się stado saren, a pod nogami żuk przedziera się przez nierówności, pokrytego jeszcze poranną rosą, mchu. :)

Pozdro., ekipa!
Choriel :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Jacek, , Chmura, Tymalus

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #39

  •  Avatar
720 zwazywszy ze idzie pora ciepla bedzie si. Wez do tego regulator jakis dokontaktowy i juz mas sterowanko klimatem bedzie trza mniej wiatru mniejszysz.Bedzie za cieplo podkrecisz i zabawa przednia.
Ps u mnie dzieci to ostro zadowolone zapytasz czy do bloku chce a huuuja hehe:D Plac tylko musze postawic jak na dzielnicy mialem bo za tym tesknia najbardziej.
Pozdr choriel dzialaj dzialaj ;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oświetlenie - krótkie pytania, szybkie odpowiedzi 9 lata 1 miesiąc temu #40

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Właśnie obczajałem już te sterowniki klimatem, ale one są pierońsko drogie po pięć stówek trzeba dać :(

Jak sądzicie stronka, a raczej growshop grower.com.pl to bez przypałowy sklep internetowy? :)

Zrób im domek na drzewie, w dzieciństwie zawsze o tym marzyłem... :D
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany