Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Co planujesz na outdooowy sezon 2014? Luźne rozmowy na temat odmian i zasobności naszych ogrodów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 4 miesiąc temu #31

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Trzymajmy się tematu, bez OT proszę. Przypomina mi się, że jest gdzieś wątek na temat pleśni. jeżeli nie ma to załóżcie sobie wątek do dyskusji
:peace: :ganja: :peace:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #32

  • jestmoc
  • jestmoc Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 5
poleci ktos jakas mocna indyjke co dochodzi w pl bez problemu?
dodam iz purple maroc , shaman nie spelnily moich oczekiwan wzgledem mocy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #33

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Znany i lubiany P#1 od DP ale to już nie te czasy, proponowałbym Ci coś od Warr'a a na pewno nie pożałujesz wyboru.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #34

  • Shocke
  • Shocke Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 9
  • Zebranych lumenów: 12
Passion#1 u mnie to podstawa, sentyment z pierwszego outa :)
Pozatym Easy Sative i kilka automatow. Jak sie uda to jeszcze Ingres Poison z openseeda. B)

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #35

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Ja planuję w tym roku jakieś 100 automatów feminizowanych. Muszę iść w automaty bo pod koniec września przyjdzie na świat mój potomek (! :woohoo: ) Mam jeszcze jakieś 200 czy może 300 nasion od znajomych rolników mixów OUT, więc pewnie je wysieje gdzie się da, może coś wyrośnie, może ktoś sobie weźmie i będzie miał co palić dobrego, a nie będzie musiał brać od dila na mieście, a jak będzie sposobność to tak jak Pan Bóg nakazał podzielę się z bliźnimi, oczywiście w OS, żadnych prywat nie będzie :P
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Wild

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #36

  • jestmoc
  • jestmoc Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 5
Cosa_Nostra napisał:
Znany i lubiany P#1 od DP ale to już nie te czasy, proponowałbym Ci coś od Warr'a a na pewno nie pożałujesz wyboru.

o warrowych strainach juz mi sie obiło napewno sprobuje, ogolnie to chcialbym wyrwac jakies zacne geny na out, passion slyszalem ze slaby skun, niby na stronie dp napisane ze thc dochodzi do 18% ale ja w to niewierze do tego struktura topow taka lisciasta, jezeli jestem w blędzie to mnie poprawcie. Szukam czegos naprawde mocnego co dojdzie pod naszym niebem. Stawiam bardziej na jakosc nie na ilosc ale chcialbym cos pelnosezonowego nie automatycznego.
Do tego stawiam na geny z przewaga indica ze wzgledu na krotszy czas kwitnienia.
Slyszalem cos o Bangi haze oraz hindu kush x nepal ale niewiem skad mozna wziasc takie pechy



pozdrawiam :silly:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez jestmoc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #37

  • kajjoje
  • kajjoje Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 177
  • Zebranych lumenów: 279
ja jak zwykle pakiet OP bo znów w tym roku mnie niebędzie stać się pobawić w jakieś dobre i inne geny choć nienarzekam na te pestki naprawde też dobre i wczesne geny są w swissach to już 4 sezon z nimi będzie plus jakaś tam odmianka od virusa w zeszym roku mieli maroca ciekawe co w tym :huh: choć wkurza mnie to że niewiem co sieje dokładnie,ale dzięki temu forum jeszcze będą golasomaty i pestki od kijanka DZIĘKI :silly: może mi się jeszcze uda dokupić jakieś automaty przynajmniej regularne :silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #38

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Dla wszystkich, który chcieliby wysiać sobie solidny ogródek a mają ważniejsze wydatki na głowie niż zakup nasion przypominam o akcji Otwarta Pestka, o której wspomniał już wyżej Kajjoje. Polecam pakiet rozszerzony ponieważ pieniądze z akcji lecą na pomoc aktywistów Wolnych Konopi, którzy często wpadają w problemy prawne :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #39

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

jestmoc napisał:
Cosa_Nostra napisał:
Znany i lubiany P#1 od DP ale to już nie te czasy, proponowałbym Ci coś od Warr'a a na pewno nie pożałujesz wyboru.

o warrowych strainach juz mi sie obiło napewno sprobuje, ogolnie to chcialbym wyrwac jakies zacne geny na out, passion slyszalem ze slaby skun, niby na stronie dp napisane ze thc dochodzi do 18% ale ja w to niewierze do tego struktura topow taka lisciasta, jezeli jestem w blędzie to mnie poprawcie. Szukam czegos naprawde mocnego co dojdzie pod naszym niebem. Stawiam bardziej na jakosc nie na ilosc ale chcialbym cos pelnosezonowego nie automatycznego.
Do tego stawiam na geny z przewaga indica ze wzgledu na krotszy czas kwitnienia.
Slyszalem cos o Bangi haze oraz hindu kush x nepal ale niewiem skad mozna wziasc takie pechy



pozdrawiam :silly:

Co do super skunka to mieliśmy 5 roślin fem od femaleseeds bodajże i żadne tego roku nie zakwitła do końca , kwiatki liściaste faktycznie ale susz niczego sobie ;)

Mieliśmy też shaman x maroc i bardzo ale to bardzo polecam , jakość bardzo dobra, rośliny łatwe w prowadzeniu i plon też super ( jeden 400g+ )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #40

  • jestmoc
  • jestmoc Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 5
4Elements napisał:
jestmoc napisał:
Cosa_Nostra napisał:
Znany i lubiany P#1 od DP ale to już nie te czasy, proponowałbym Ci coś od Warr'a a na pewno nie pożałujesz wyboru.

o warrowych strainach juz mi sie obiło napewno sprobuje, ogolnie to chcialbym wyrwac jakies zacne geny na out, passion slyszalem ze slaby skun, niby na stronie dp napisane ze thc dochodzi do 18% ale ja w to niewierze do tego struktura topow taka lisciasta, jezeli jestem w blędzie to mnie poprawcie. Szukam czegos naprawde mocnego co dojdzie pod naszym niebem. Stawiam bardziej na jakosc nie na ilosc ale chcialbym cos pelnosezonowego nie automatycznego.
Do tego stawiam na geny z przewaga indica ze wzgledu na krotszy czas kwitnienia.
Slyszalem cos o Bangi haze oraz hindu kush x nepal ale niewiem skad mozna wziasc takie pechy



pozdrawiam :silly:

Co do super skunka to mieliśmy 5 roślin fem od femaleseeds bodajże i żadne tego roku nie zakwitła do końca , kwiatki liściaste faktycznie ale susz niczego sobie ;)

Mieliśmy też shaman x maroc i bardzo ale to bardzo polecam , jakość bardzo dobra, rośliny łatwe w prowadzeniu i plon też super ( jeden 400g+ )

Na plon nie narzekam ale moc sredniawka ..Z fifki robił robote w miare ale batonow nie oplacalo sie palic hehe. Dla amatorow polecam ta odmiane bo rosnie naprawde wielka po LST i tak miala 2.5m gdyby ją puscić luzno mysle ze 3.5 lekka reka a łodyga była grubsza niz moje przedramie hehehe (orion seeds) jednak phenotypy juz zroznicowane i tyko jeden byl tak predki ze doszedl przed czasem(zielone pheno).

Z odmian automatycznych i tanich pestek podobał mnie się
The protector virus seeds
auto blue amnesia - Szła jak zła w 6tygodniu kwitnienia była piekna moglem sciachac bo tydzien pozniej juz wszystko zabrała plesn minus sadzenia w donicach jak padaja duze deszcze.

do osów nie jestem przezwyczajony bo trzeba miec fotorelacje do tej pory podchodzilem do tego sceptycznie ze wzgledu na PSYtrykanie fotek i danych exif w zdjeciach z ktorymi juz sobie poradzilem ;)

Ostatnio przypasował mi strasznie kush'yk zajebisty sprzęcik, dojdzie jakas krzyzowka kusha u nas?

precz z padaką moc z wami :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez jestmoc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: ufolud
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany