Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Co planujesz na outdooowy sezon 2014? Luźne rozmowy na temat odmian i zasobności naszych ogrodów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #51

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Witam, chyba tutaj podawałem swoje plany ale były one wprost wyimaginowane od tych, które na prawdę przekształcę na czyny w tegorocznym outdoorze. Jak tylko pogoda dopisze to odbędzie się to następująco :)

Automaty :

- 19x WW x Big Devil
- 15x WW
- 10x WW x Cheese
- 1x WW x Critical Jack
- 10x WW x Black Jack
- 2x WW x LSD
- 10x Ak47 Automatic
- 10x Auto Speed

Wszystkie FEMINIZOWANE

Pełnosezonowe:

- 3x GK
- 3x S x A x CDE
- 10x Green Killer
- 4x Purple Maroc
- 3x Grapefruit Outdoor
- 10x Passion#1
- 10x Shaman
- 3x Sweet Edi
- 3x A.M.S
- 5x Big Bang
- 3x Easy Sativa
- 3x Maroc

Wszystkie FEMONIZOWANE

Medium:

Ziemia uniwersalna pH 5.5-6.5 z Biedronki + dolomit + azofoska + siarczan magnezu + perlit

Nawozy

Weg- to co w ziemi + może Biohumus Forte
Flo- Planton K + Florovit + Boost + Pk 13/14

Co o tym sądzicie? :)

Pozdrawiam
ChorielMJ :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour

 
 
 

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #52

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Cholriel kupiłeś już traktor do prac polowych ? hyhy

Powodzenia życzę bracie szalony :D

aa 1x WW x Critical Jack
- 10x WW x Black Jack
- 2x WW x LSD
to sa corssy af x normal - jeśli to te od Gołego.

Zdawało mi się też że planton K już nie jest ulubionym nawozem outdoorowców z uwagi na zmieniony skład ( dodali teraz dużo azotu zdaje się )

Ja też swoje plany zdradzę

automaty automaty ile tylko starczy mi sił :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Gandalf

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #53

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

4Elements napisał:
Cholriel kupiłeś już traktor do prac polowych ? hyhy

Powodzenia życzę bracie szalony :D

aa 1x WW x Critical Jack
- 10x WW x Black Jack
- 2x WW x LSD
to sa corssy af x normal - jeśli to te od Gołego.

Zdawało mi się też że planton K już nie jest ulubionym nawozem outdoorowców z uwagi na zmieniony skład ( dodali teraz dużo azotu zdaje się )

Ja też swoje plany zdradzę

automaty automaty ile tylko starczy mi sił :D


Powiem Ci szczerze że chyba trafiłeś w sedno bo jeżeli się nic nie zmieni to wszystko na spoty będę woził ciągnikiem nocami :D Ale to jeszcze kwestia do gdybania :D

Ogólnie roślin wychodzi około 150 bo jeszcze geny od WARRA muszę zdobyć, Golas coś mówił o jakimś sklepie gdzieś mam zapisaną jego nazwę, że ów sklep wystartuje za dwa tygodnie i tam będą geny WARRA więc czekam :)

Wiesz sam bym pociągnął automatów ile wlezie ale fundusze mam ograniczone, a sionka auto femi są droooogie :) Dlatego dostałem od naszego kochanego Golaska troszkę pesteczek jego produkcji więc pojadę z 60- cioma automatami :D Ogólnie na opisach roślin od Golasa pisało np. tak : White Widow AF x Critical Jack AF więc wydaje mi się, że genotypy są w 100% automatyczne i feminizowane :D

Nie wiem, Cosa polecał florovit więc to kwestia jeszcze do przemyślenia.

Już wszystko mam obmyślone jeszcze tylko musze wybrać się w poszukiwaniu dodatkowych spotów bo obecnie mam cztery, ale na tyle roślin to cztery nie wystarczą. Co najmniej z osiem by się przydało :)

Pozdrawiam
ChorielMJ :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #54

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

To ja powiem jak ja automaty planuje sobie uprawiać tego sezonu.
Będę używał doniczek foliowych ( takie worki z dziurkami ) sa bardzo tanie i bardzo wygodne , nie wiem jeszcze dokładnie jakie wielkości ale 10 , 12 litrów około.
Ziemię będę mieszał w betoniarce - bardzo wygodne polecam.
Rośliny przez pierwsze dni będą sobie rośnać w tunelu foliowym po czym nocami albo lepiej wczesnymi rankami będzie się odbywał systematycznie desant na spota.

Na spocie będę kopał dołki w które zmieszcza się wyżej wspominane donice foliowe - o tym spocie o którym mowa występuja problemy z ph gleby dlatego zdecydowałem się na te donice .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #55

  • kajjoje
  • kajjoje Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 177
  • Zebranych lumenów: 279
Choriel myślisz że GREEN KILLER da rade?Dosyć dużo chcesz tego wysiać w porównaniu do innych odmian :)
zajebisty ogródek planujesz życze powodzenia w zrealizowaniu tak zacnego projektu :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #56

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

kajjoje napisał:
Choriel myślisz że GREEN KILLER da rade?Dosyć dużo chcesz tego wysiać w porównaniu do innych odmian :)
zajebisty ogródek planujesz życze powodzenia w zrealizowaniu tak zacnego projektu :D

Nie wiem czy dojdą Cosa też mnie ostrzegał na PW, że GK od WARRA nie dojdą mi, ale co z tym mam zrobić jak w indoorze już się nie pakuję w pełnosezonowe rośliny bo mnie denerwują, wolę automaty :)

Się zobaczy co z nich wyjdzie to wyjdzie, najwyżej przerobię na pestki i rozdam na forum jeżeli ocenię że nie dojdą. :) Zawsze jakieś wyjście.

Dziękuję, oby tylko hajs na to wszystko pozwolił i ogólne szczęście w tym hobby :)

150 roślin to będzie zacny projekt, rzec można projekt na wagę GROWLIKE PRO :)

Jedyne czego nie jestem pewien to miejscówek, bo mieszkam w takich krainach, że jak jest zajebista miejscówka ze słońcem i innymi bajerami to wody nie ma, a jak zaś jest woda to nie ma odlotowego miejsca z git glebą, nasłonecznieniem itp. To będzie ission impossible ale jak to się mówi użytkownik GLP forum z każdej mission ipossible zrobi possible :D
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, kajjoje

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #57

  • stu
  • stu Avatar
Szkoda tych Green Killerów lepiej je rozdaj na forum w OSie i weź udział w jakimś outowym. To zajebiste palenie ale pod lampę, w pL to co najwyżej będziesz miał popkorn na makumbę... Zresztą napisz mi na PW to coś wymyślimy ;)

masz spis genów Golasa:

White Widow Auto x Cheese – Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Critical Jack - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x LSD - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Big Devil Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Black Jack Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Cheese Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto - Nasiona Feminizowane

czyli 3 pierwsze to nie będą automaty na 100%, dopiero kolejne scrosowanie tych genów pokaże cechy auto w pewnej części, pierwsze ww af / cheese ma szansę dojść w PL bo cheese dochodzą ale bardzo późno, reszte dwie nie wiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #58

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

stu napisał:
Szkoda tych Green Killerów lepiej je rozdaj na forum w OSie i weź udział w jakimś outowym. To zajebiste palenie ale pod lampę, w pL to co najwyżej będziesz miał popkorn na makumbę... Zresztą napisz mi na PW to coś wymyślimy ;)

masz spis genów Golasa:

White Widow Auto x Cheese – Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Critical Jack - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x LSD - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Big Devil Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Black Jack Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Cheese Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto - Nasiona Feminizowane

czyli 3 pierwsze to nie będą automaty na 100%, dopiero kolejne scrosowanie tych genów pokaże cechy auto w pewnej części, pierwsze ww af / cheese ma szansę dojść w PL bo cheese dochodzą ale bardzo późno, reszte dwie nie wiem


No to zaczynają mi się trochę plany pierdykać bo automatów byłem wręcz pewien :(

Ale dochodzą późno jednak dojdą?

Co do Green Killer chyba masz rację dlatego odpuszczę sobie i rozdam je po sezonie jako iż na out pewnie będę starał się robić pestki dla siebie i właśnie pod forum :)

A w całokształcie doradzacie jakieś zmiany?

Pozdrawiam
ChorielMJ :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #59

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

stu napisał:
Szkoda tych Green Killerów lepiej je rozdaj na forum w OSie i weź udział w jakimś outowym. To zajebiste palenie ale pod lampę, w pL to co najwyżej będziesz miał popkorn na makumbę... Zresztą napisz mi na PW to coś wymyślimy ;)

masz spis genów Golasa:

White Widow Auto x Cheese – Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Critical Jack - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x LSD - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Big Devil Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Black Jack Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto x Cheese Auto - Nasiona Feminizowane
White Widow Auto - Nasiona Feminizowane

czyli 3 pierwsze to nie będą automaty na 100%, dopiero kolejne scrosowanie tych genów pokaże cechy auto w pewnej części, pierwsze ww af / cheese ma szansę dojść w PL bo cheese dochodzą ale bardzo późno, reszte dwie nie wiem


A co myslicie o WWA x LSD?
Te LSD to od Barney's Farm?
Na stronce producenta pisze że to odmiana równiez na OUTDOOR i że mozna ścinać nawet w połowie wrzesnia, także chyba spróbuję i wysadze gdzieś na próbę tego krosa :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #60

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Pingwin nie wiem, wszystkie automaty jakie posiadam mam albo od Golaska naszego, albo z OS'ów i konkursów na forum więc nie znam producentów. :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany