Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Co planujesz na outdooowy sezon 2014? Luźne rozmowy na temat odmian i zasobności naszych ogrodów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #71

  • raslutaa
  • raslutaa Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 18
  • Zebranych lumenów: 54
  •  

  •  

Ja sobie pierdykne geny Warr-a a przy okazji trochę swoich crossów i naturalnie Nepal x Hindu Kush. W sumie to Durban , Maroc zaczeły kwitnąć w lipcu a i tak czekałem do końca września.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gimli

 
 
 

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #72

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

raslutaa napisał:
Ja sobie pierdykne geny Warr-a a przy okazji trochę swoich crossów i naturalnie Nepal x Hindu Kush. W sumie to Durban , Maroc zaczeły kwitnąć w lipcu a i tak czekałem do końca września.

Mógłby ktoś kto się zna i ma pojęcie o genach WARRA wypowiedzieć się tutaj i podać odmianki które dochodzą pod Polskim niebem. Oczywiście chodzi tylko o pestki WARRA. :)

Wielu by to umiliło życie z racji tego iż pestki WARRA cieszą się teraz nie małą powszechnością :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #73

  • JohnyHaszcz
  • JohnyHaszcz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 75
  • Zebranych lumenów: 45
Pestki pochodzące z "Outdoor Project" z tego co kojarzę(jestem na 99% pewny), że każda z nich dojdzie wcześniej lub później pod Polskim niebem licząc, że pogoda do końca października będzie w miare ok.
Pozdro!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #74

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

JohnyHaszcz napisał:
Pestki pochodzące z "Outdoor Project" z tego co kojarzę(jestem na 99% pewny), że każda z nich dojdzie wcześniej lub później pod Polskim niebem licząc, że pogoda do końca października będzie w miare ok.
Pozdro!
Ja uważam że jeżeli ma coś kwitnąć do końca października to już nie pod nasze niebo.
:peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #75

  • Enzo
  • Enzo Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • You can't change future , future can change you
  • Posty: 45
  • Zebranych lumenów: 43
ja w tym roku planuje grubego outa , mam sprawdzone spociki z tamtego roku , na jesien juz przekopalem wykarczowalem nie potrzebne krzaki i drzewa podsypalem azofaska wapnem i nawozem wieloskladnikowym , jak mina mrozy itd przekopie jeszcze raz , nawioze i gdzies ok 10 marca pierwsze pelnosezonowki poleca na wate i beda w boxie 2 tygodnie po czym pojda do szklarnii , i gdzies w polowie kwietnia zaczna leciec na spociki , a mam zaplanowane czter na jednym beda feminizowane pelnosezonowki i bedzie to spot o , ktorego bede najlepiej dbal odwiedzal go regularnie itd, na 2 kolejnych pelnosezonowki regi , i bedzie to spot ktory odwiedze kilka razy , tylko zeby przesadzic sadzonki z szklarnii tam , wyrwac meskie i pare razy odwiedzic tak o na wszelki wypadek , no i oczywiscie zeby zebrac ewentualny plon , i ostatni spocik na , ktorym posadze automaty , ogolnie planuje ok 100 krzakow , z czego o 60 bede nie zbyt dbal , ale wiem ze konopie to silne rosliny i powinny dac rade , w tamtym roku nie bylo mnie w Polsce w ogole nawwet nie chcialem isc na spota , ale cos mnie pokusilo i poszedlem sprawdzic na poczatku pazdziernika ku mojemu zdziwieniu wiekszosc krzakow przezyla i miala sie bardzo dobrze ;D
Kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuć palącą się ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #76

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Enzo widzę, że same grube projekty się szykują na ten sezon, bardzo dobrze kultura konopna powinna się rozwijać tak jak rozwija się bieda w państwie Polskim... :)

Ciężko Ci będzie z takim projektem no ale jak mówisz iż będziesz odwiedzał większość krzaków sporadycznie to raczej sezon powinien przelecieć bez większych problemów, tylko pamiętaj na pierwszy miejscu bezpieczeństwo i głowa na karku :)

A co się tyczy mnie, jutro przed południem wybieram się w dzicz niczym zapomniany król skazany na wieczne banictwo :D

A tak serio mam w planie wyszukać około 3-5 spotów z dostępem do wody. Co to znaczy dostęp do wody, chodzi mi o strumień, potok, zbiornik sztuczny obojętne co byle by znajdowało się w odległości 50-300 metrów od mojego spota, w razie dalszych odległości będę zmuszony pompować wodę. Jeżeli z góry się uda to będzie fajnie bo wystarczy długi wąż, jednak jeżeli źródło będzie na dole od mojego spota to przypał bo pompy nie będę kupował. :)

Życzcie mi szczęścia w poszukiwaniach, biorę ze sobą aparat jak napotkam coś ciekawego to nie omieszkam wstawić na forum dla ogólnego poruszenia :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #77

  • degustat0r
  • degustat0r Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 410
  •  

  •  

Na ten sezon, glownie automaty golasa w donicach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Odp: Co planujesz na outdooowy sezon 2014? Luźne rozmowy na temat odmian i zasobności naszych ogrodów. 10 lata 3 miesiąc temu #78

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

A ja właśnie wybrałem się na spota. Jest tak piękna pogoda, że już dzisiaj chciałoby się sadzić.

Pozdrowienia z zarośli!

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gimli, SensiSoul, DIESEL

Re:Odp: Co planujesz na outdooowy sezon 2014? Luźne rozmowy na temat odmian i zasobności naszych ogrodów. 10 lata 3 miesiąc temu #79

  • Gimli
  • Gimli Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Seed-O-Mania
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 73
  •  

  •  

Edmund Dantes napisał:
A ja właśnie wybrałem się na spota. Jest tak piękna pogoda, że już dzisiaj chciałoby się sadzić.

Pozdrowienia z zarośli!

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Też byłem dzisiaj w swoich zaroślach :D
Jutro z rańca pasuje brać motyke,dolomit i azofoske i iść przekopywać ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #80

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Powiedzcie mi dojdą mi ta odmiana pod naszym słoneczkiem? :)

Royal Carmel Feminise
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany