Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Co planujesz na outdooowy sezon 2014? Luźne rozmowy na temat odmian i zasobności naszych ogrodów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #61

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

ChorielMJ napisał:
Pingwin nie wiem, wszystkie automaty jakie posiadam mam albo od Golaska naszego, albo z OS'ów i konkursów na forum więc nie znam producentów. :)
Spoko, chyba jedynie Golas wie jak stworzył tę krzyrzówkę. Niestety jego fotorelacja z produkcji tych nasion jest juz niedostepna :ohmy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #62

  • Gimli
  • Gimli Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Seed-O-Mania
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 73
  •  

  •  

Znalazłem zajebistego spota na automaty więc będzie dużo auto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #63

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Gimli napisał:
Znalazłem zajebistego spota na automaty więc będzie dużo auto.


Ty to masz gdzie szukać hehe:) Ja dopiero planuję wypad w poszukiwaniu terenu. Śniegów i tak nie ma, a dziś nawet słoneczko ładnie świeciło:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gimli

 

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #64

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Co do tegorocznego Outa to czy orientuje się ktoś czy Green Killer od Warra dochodzi pod gołym niebem ?? :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #65

  • kajjoje
  • kajjoje Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 177
  • Zebranych lumenów: 279
12 tygodni flo raczej wątpliwe,chyba że zacznie kwitnąć na początku lipca albo będzie jesień stulecia ;) :silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #66

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

kijanek napisał:
Co do tegorocznego Outa to czy orientuje się ktoś czy Green Killer od Warra dochodzi pod gołym niebem ?? :D

Ja miałem wysiewać 10c Green Killer od WARRA ale zrezygnowałem z tego. Kolega COSA już mi na to pytanie odpowiedział, nie dojdą pod naszym niebem i nie ma się co czarować :)

Szkoda troszkę :(
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #67

  • stu
  • stu Avatar
Chlorie z tym LSD niestety muszę wysłać Cię tam gdzie jest dużo fotorelacji outdorowych ;), szukaj może ktoś jechał z nim. A samemu warto spróbować. Dzięki takim eksperymentom kilka odmian zostało odkrytych jak np. różne cheesy tyle że późno dochodzą, Black Sugar mi doszedł bardzo ładnie.

Poza tym na forum na bank będzie rozdane jeszcze wiele genów outowych przed sezonem więc spokojnie :) DC rozdaje automaty, ja rozdaję automaty. Wystarczy chcieć
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez stu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #68

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Na pewno znajdziecie jakieś WARRowe Geny pod nasze słoneczko, ktoś już chyba nawet wspominał w tym temacie. Klepnix jeśli dobrze pamiętam rok temu miał mega chaszcze na oucie od WARR:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #69

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

stu napisał:
Chlorie z tym LSD niestety muszę wysłać Cię tam gdzie jest dużo fotorelacji outdorowych ;), szukaj może ktoś jechał z nim. A samemu warto spróbować. Dzięki takim eksperymentom kilka odmian zostało odkrytych jak np. różne cheesy tyle że późno dochodzą, Black Sugar mi doszedł bardzo ładnie.

Poza tym na forum na bank będzie rozdane jeszcze wiele genów outowych przed sezonem więc spokojnie :) DC rozdaje automaty, ja rozdaję automaty. Wystarczy chcieć


Powiem Ci tak, to co mam teraz prócz Green Killer to wysadzę wszystko, plus będę starał się na forum wyłapywać co się da bo chcę pocisnąć ekstremalnie zajebisty projekt na outdoor, a prawda jest taka, że hajsu mam tyyyyyle... co nic, więc nie mogę sobie pozwolić na kupowanie gdyż muszę jeszcze zainwestować poważnie w medium, a pestki są drogie 3 szt. auto fem za 45-50 zł to trochę przesada jak na moje oko ale nie ja ustalam ceny :)

Co do Green Killer to zostaną rozdane na forum w OS-sie który przygotuję w najbliższym czasie, gdyż szkoda, żeby się zmarnowały, a pod lampami już się nie bawię w pełnosezonowe rośliny :)

Ogólnie odmianki pomagał mi dobierać COsa a słyszałem, że on prowadzi fajne projekty out więc nie omieszkałem napisać :) AUTOMATY dojdą wszystkie z zasady, więc tym się nie martwię, natomiast pełnosezonowe to typowe odmiany pod nasze niebo, więc też nie martwię się o nie zbytnio.

Natomiast martwię się o znalezienie dobrych spotów, bo ludzie są jak mrowie wszędzie ich pełno.

:)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co planujesz na outdoorowy sezon 2014? 10 lata 3 miesiąc temu #70

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

stu napisał:
Chlorie z tym LSD niestety muszę wysłać Cię tam gdzie jest dużo fotorelacji outdorowych ;), szukaj może ktoś jechał z nim. A samemu warto spróbować. Dzięki takim eksperymentom kilka odmian zostało odkrytych jak np. różne cheesy tyle że późno dochodzą, Black Sugar mi doszedł bardzo ładnie.

Poza tym na forum na bank będzie rozdane jeszcze wiele genów outowych przed sezonem więc spokojnie :) DC rozdaje automaty, ja rozdaję automaty. Wystarczy chcieć


W sumie na auto mogę się skusić...tylko wymagasz fotorelacji a z tym to różnie bywa... Nie chcę się czegoś podejmować jeśli nie wiem czy zostanie przeprowadzona do końca :talk:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany