Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Dlaczego warto uprawiać MJ na naturalnych nawozach własny autorski Art by Coca :)

Dlaczego warto uprawiać MJ na naturalnych nawozach własny autorski Art by Coca :) 9 lata 10 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Pewnie większość z Was boryka się z problemem sarn na spotach ja ten sposób mam myślę rozwiązany właśnie dzięki podlewaniu różnego rodzaju Gnojówkami/Gnojowicami , spytacie "Dlaczego ?" o tuż :
  • Gdy podlewam zawsze coś skapnie na roślinę (nie nie pali mi liści :)) i sarna jej nie zje bo kto by zjadł coś co jest hmm "zapachowo nie przyjemne"
  • Wynoszą się z siedlisk bo kto by chciał sobie leżeć gdzie jebie gównem , w szczególności , że tyle miejsc innych ma do wyboru
  • Możliwe , że też zdają sobie sprawę , że jeśli nagle czuć domowe zwierzaki to znaczy , że i ludzie zapewne czają się gdzieś w pobliżu

no więc sarny zostawiamy już w spokoju teraz zajmijmy się ślimakami. jakiś czas temu szperając po necie przeczytałem , że stosując popiół na wierzchu to ślimaków nie będzie bo nie lubią po tym chodzić przez wapno (szybko dostępne bo w postaci mineralnej nie jak w dolomicie ze skały która z czasem się rozkłada) gdyż je "wysusza" i powiem wam , że to ma ręce i nogi bo jak rozsypuje ten popiół i szybko nie umyję rąk to mi schodzi aż skóra tzn. się łuszczy a fakt faktem , że ślimaków nie mam na spotach , szpadel sobie leży ukryty i jest cały w nich oblepiony a na spocie przy plantach ani jednego :)

a przy całej sprawie jak wiadomo nie powoduje swoją uprawą degradacji gleb.

Podsumowywując , jestem zdania , że dużo rzeczy może żyć w symbiozie tylko trzeba to znaleść a to wcale nie jest takie trudne jak się wydaje B)

pozdro Coca. :peace: :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Dlaczego warto uprawiać MJ na naturalnych nawozach własny autorski Art by Coca :) 9 lata 10 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Dokładnie, to nie jest trudne :)
Trzeba tylko chcieć ... wszystko mamy tak naprawdę w zasięgu ręki.
Rozglądajmy się dookoła !

PS. też preferuję BIO ... :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dlaczego warto uprawiać MJ na naturalnych nawozach własny autorski Art by Coca :) 9 lata 10 miesiąc temu #3

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

zaraz zaraz, sarna i gówno zje jak głodna więc nie byłbym taki pewien :D
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany