Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Urzadzenia do Trimmowania ?

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #1

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Pisalem juz gdzies indziej ale TU mysle jest najwlasciwsze miejsce na to...

Panowie czy ktos moze uzywa wspomnianych w artykule trimmerow ?

Pisze w artykule o urzadeniu Tumble Trimmer. Czy rzeczywiscie dobrze trymuje ? Nie trzeba poprawiac po tym ? Nie tracimy jakos specjalnie duzej ilosci trichomow ? Bo takie wpisy wydzialem gdzies na zagranicznych forach....
W PL sklepach kurde drogo chca za takie urzadzenia po okolo 1500zl Ale znalezlem kilka ponizej 1tys na ebay. Tylko troche sie roznia i nie wiem czy wszystkie sa ok. Czy ktos moglby zerknac i powiedziec czy te tansze tez beda ok i mozna je smialo kupowac. Bede wdzieczny za pomoc w wyborze odpowiedniego urzadzenia. Zarzucam linki ktore znalazlem na ebau. Z gory thx za fachowa opinie. Pozdr !

www.ebay.pl/itm/Hydroponic-Plant-Cutting-Leaf-Trimming-Machine-Trim-Bowl-Trimmer-Blade-16-19-/151191890297?pt=UK_Baby_Baby_Feeding_Bottle_Warmers_Coolers_LE&var&hash=item2333bd2979&_uhb=1
www.ebay.pl/itm/TUMBLE-TRIMMER-/291108234615?pt=UK_Baby_Baby_Feeding_Bottle_Warmers_Coolers_LE&hash=item43c7672577&_uhb=1
www.ebay.pl/itm/16-MANUAL-STAINLESS-STEEL-BLADE-TUMBLE-TRIMMER-for-Hydroponic-Growers-/221186341762?pt=US_Hydroponics&hash=item337fbbbb82&_uhb=1
www.ebay.pl/itm/18-Leaf-Bud-Bowl-Trimmer-Machine-Manual-Tumble-Cutter-Blade-Grow-Hydroponics-/400402781475?pt=UK_Baby_Baby_Feeding_Bottle_Warmers_Coolers_LE&hash=item5d39dd9523&_uhb=1

Co o tym sadzicie ? Bo nie wiem na co sie zdecydowac czy Tumble Trimmer,Magic Trimmer czy Spin Pro...Rozne nazwy a podobnie wygladaja i nie wiem czy sa jakies znaczace roznice...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 tydzień temu przez marlej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO

 
 
 

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #2

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Zapi ma podobny trimer podbij do niego to ci napisze jak to sie sprawdza u niego.
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #3

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Sam nienawidze trymowania i szukam juz od dłuższego czasu jakiegos użadzenia które zastapi nożyczki.
Nie wydam 2-3 tysiaków ale tak do tysiaka moge na to przeznaczyc.
Nie kupie tez kota w worku i chciał bym przeczytać lub zobaczyc jaki jest koncowy efekt. Czy wystarczy odciąć topy i włozyc do takiej wirówki i wyciagniemy ładne,równe szyszki?
Czy trzeba poprawiać, czy duzo odchodzi materiału itd?
Zapi prosze o wszelkie info czym wiecej tym lepiej. Jesli ktos inny stosuje takie wynalazki to nie krepowac sie pisac!
pzodrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #4

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

To jest prosta konstrukcja, bez problemu mozna by bylo to zrobic samemu bez takich kosztow. :peace:
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #5

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

U mnie zmontowanie czegos samemu odpada bo mam dwie lewe rece heh ;)
@Kliczko podobnie jak ty powyzej tysiaka mi sie nie usmiecha wydawac ale kilka stowek dalbym by sobie zaoszczedzic tej niewdziecznej roboty.
@Bondżorno pisal artykul w temacie "Uprawa dla Coofeshoopow 600W" czy jakos tak i tam babka jak i prowadzacy z nia wywiad chwalili wlasnie te urzadzenia. Takze jesli oni w NL sprzedaja tak potrmimowany sort w NL to wydaje mi sie powinno byc GIT.
Wrzuce klila filmikow z YT na ktorych widac jak goscie jada tymi maszynami. Patrzac na efekt ktonocwy nie jest to taki trim jak np uzyskalem sam recznie ostatnio. No ale to sie prdolilem z jendym plantem po prawie godzine :/ A tu w 10min praktycznie plant opitolony. Z tego co zrozumialem po engliszu i widac na filmach to wystarczy tylko poobcinac szyszki od lodyk i ewentualnie po kilka najwiekszych lisci ktore przy nich sa i ladujemy do "pieca" ;) Na ktoryms tez filmiku mowia ze najlepiej rozmiarami wrzucac szyszunie. Czyli duze z duzymi i male z malymi razem. No sami zobaczcie...



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #6

  • komercja
  • komercja Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 21
Nie ma lepszego trimera prócz nożyczek. :p Wtedy sam decydujesz jak chcesz przyciąć itp. :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #7

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

komercja napisał:
Nie ma lepszego trimera prócz nożyczek. :p

Możliwe , ale jak dla mnie trim nożyczkami to traumatyczne przeżycie :huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Kimbo Slice

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #8

  • ELLiBRE
  • ELLiBRE Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 105
  • Zebranych lumenów: 35
komercja napisał:
Nie ma lepszego trimera prócz nożyczek. :p Wtedy sam decydujesz jak chcesz przyciąć itp. :evil:

Ciekawe czy jakbys mial otrymowac 10-20 roslin to tez bys tak mowil ;)) Kilka godzin meczarni, plecy wysiadaja, kciuk niedomaga :D nie polecam.

Nie mialem do czynienia z takim sprzetem ale wydaje sie ze ten najtanszy nie rozni sie niczym od tych drozszych i na Twoim miejscu bralbym wlasnie to bo skoro nie widac roznicy to po co przeplacac? :) Ewentualnie jakies ostrze na nieduzym silniku elektrycznym, kratka z grilla, troche zdolnosci manualnych i kasa zostaje w kieszeni :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #9

  • zapi
  • zapi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 350
  • Zebranych lumenów: 1366
  •  

  •  

Siemanko ,wiec tak nie ma sie co zastanawiac ja wydałem znacznie wiecej na ta trimownice 3 lata temu, teraz sa o 100%taniej ,wiec tak bardzo fajna sprawa nawet nie ma co sie martwic o popkorn bo zostaje na grilu do tego stopnia ze nawet pinceta wyciagałem mini topki ,nic nie uszkadza topow sa takie jakie były ,ja mam z ta metalowa pokrywa ale polecam ta przezroczysta aha 9 roslin trimowałem 2 godziny jak to działa to widac na filmikach ,ja jestem bardzo zadowolony ,pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Urzadzenia do Trimmowania ? 10 lata 2 tygodni temu #10

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Tez rozmyslam nad zakupen spinera pro tylko tego oryginalnego widzialem podrobki z przezroczysta szyba pewnie sie wiele nie roznia.
Z tego co ogladalem filmiki na youtubie a obejrzalem och sporo to niestety ale manicure trzeba zrobic tak czy siak.

I czasmi cos tam zostawalo. I jak kolesie mowili nic nie zastapi nozyczek - To poprostu przysspiesza nieco caly proces ale nozyczek i tak bedzie trzeba uzyc zapewne ?

Chyba ze zapi napiszesz mi ze nie uzywasz nozyczek wogole po tym ? Zrobil bys jakas fotorelacje z trimowania albo film nagral :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany