Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze Zbiory
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: PLONY ZEBRANE- Co z odpadami?

PLONY ZEBRANE- Co z odpadami? 10 lata 3 miesiąc temu #11

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

KLICZKO napisał:
las + worek na śmieci = przypał NIE WAŻNE CO MASZ W ŚRODKU
prędzej czy później, przykro mi...
Do koszy na śmieci można podrzucać odpady z bieżących podcinek czy fryzjerów a nie końcowe.

Babys co 1,5 miecha nic nie dochodzi nawet najszybsze auto. (chyba że masz kilka namiotów i różne okresy kwitnienia)

Nadal ciekawi mnie mieszanie ziemi z lamp ze spotową. Wzbogacimy ją czy raczej pójdzie to z złą stronę.
Myślałem by zebrać ziemię tak około 300L i potem ją wymieszać ze spotową wzbogacając ją azotfoską, dolomitem i guano nietoperzowym.

Pozostaje jeszcze problem odpadów nazwijmy je po zakupowych. Zaliczę do nich kartony z naklejkami, butelki po nawozach, wszelaki opakowania po ziemi, katalogi, gazetki konopne czy opakowania po nasionach itp...

No wlasnie chyba ze mam, smialo mozesz zatargac ziemie na spota i zmieszac ja ze spotowa z korzeniami zrob co chcesz P

Butelki opakowania najlepiej spalic to zawsze wkladam komus do wora albo na specjalne wysypiska co sam sortujesz smieci

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

PLONY ZEBRANE- Co z odpadami? 10 lata 3 miesiąc temu #12

  • stu
  • stu Avatar
łodygi możesz zawsze pociąć sekatorem i do kibla, w siatkę potrójną mocno związaną żeby nikomu się nie chciało rozrywać i do śmietnika na parkingu w parku czy gdziekolwiek albo w dużym bloku do zsypu w dzień odbioru odpadków, zostaną przysypane tego samego dnia, monitoring miejski? jak cię nikt nie złapie za rękę to nic się nie stanie

ziemia to większy problem, można wywozić do lasu najlepiej za każdym razem w inne miejsce, można gdzieś na odludnej łączce i jakby coś mówić że to twój teren i wywozisz żeby nawieźć, można na spota prosto mieszać ze spotową, na przeorane pole ale wtedy lepiej rozbijać bryłę korzeniową "w kupę", do znajomego działkowicza, a najlepiej wszystkiego po trochu ;)

ważna rzecz wywalając ziemię trzeba usunąć wszelkie ślady roślin, za wyrzucanie ziemi nikt się nie przyczepi, w mieście trzeba się jednak liczyć że ktoś szybko zadzwoni bo będzie uważał że wywalasz zwykłe śmieci
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

PLONY ZEBRANE- Co z odpadami? 10 lata 3 miesiąc temu #13

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Ja kiedys wypierdzielilem ziemie na osiedlu w zime - 5 min nie minelo juz ja jacys ludzie na taczke zbieraly :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

PLONY ZEBRANE- Co z odpadami? 10 lata 3 miesiąc temu #14

  • el_Kapelusznik
  • el_Kapelusznik Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 682
  •  

  •  

z ostatniej uprawy wywiozłem 6 brył po 11L i wypierdoliłem to przy stawie w krzaczory... ale troche miałem schiza wyrzucając to, że rzeczywiście ktoś moze pomyśleć że wypier... zwykłe śmieci...

stu dobry pomysł z tym wywożeniem na spota, w sumie nie wpadłem na to :D

co do łodyg to susze i pale w piecu, zajebiste na rozpałkę:D chyba zasadzę całe pole i zamiast węgla w zime bede napierdalał kłodami z outa:D haha Pozdroo!!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez el_Kapelusznik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Pingwin

PLONY ZEBRANE- Co z odpadami? 10 lata 3 miesiąc temu #15

  • staryjez
  • staryjez Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 446
  • Zebranych lumenów: 781
  •  

  •  

W wykorzystanej indorowej ziemi jest bardzo wiele składników za które jakiś czas wcześniej wydaliśmy jakieś tam fundusze.
Oczywiście,jak najbardziej można ją wymieszać z ziemią spotową.

W moim przypadku - z relacji, że mamy taką a nie inna "ustawę śmieciową", wcale nie przejmuję się utylizacją odpadów.
Lądują one albo na kompostowniku-na działce albo odpowiednio posortowane w workach przy śmietniku. (W myśl wspomnianej ustawy - płacisz
możesz legalnie odstawiać odpady w miejsca do tego przeznaczone. I to bez żadnego limitu ile.)
Akurat w tym roku drobno pocięte grubsze frakcje krzewów i ziemia z korzeni + trochę inne odpady wylądowały na podjeździe do garażu jako wypełnienie dziur. Już następnego dnia nie wiele z tego zostało.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany