Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Nasze Zbiory

TEMAT: Manicure kwiatów (Trimming) - prace po zbiorach.

Manicure kwiatów (Trimming) - prace po zbiorach. 10 lata 6 miesiąc temu #1

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Manicure kwiatów (Trimming) - prace po zbiorach.


Manicure szczytów jest zajęciem bardzo czasochłonnym. Na ręczne wystrzyżenie nożyczkami jednego funta (około 454 gramów) kwiatów musicie przeznaczyć około 4 do 6 godzin ciągłej, ciężkiej, nużącej pracy. Przy wykorzystaniu automatycznych trymerów kwiatów możecie ograniczyć ten czas do 1 do 2 godzin.

Do trymowania używaj małych, łatwych do manewrowania nożyczek. Zaopatrz się w 2 lub 3 pary nożyczek z różnymi uchwytami. Zmieniaj nożyczki jak zmęczą ci się ręce.



Trymuj swoje kwiaty nad płaskim sitem do haszyszu, płaskim stołem lub taflą szkła. Mocna żywica, której część odpadnie od tkanek kwiatów może być od razu palona lub prasowana w poręczne kostki haszyszu.



Do strzyżenia zawsze zakładaj niedrogie rękawiczki chirurgiczne. To na nich osadzi się część żywicy haszyszowej. Po trymowaniu zmyj do jakiegoś płaskiego naczynia żywicę z rękawiczek przy pomocy spirytusu konsumpcyjnego i odczekaj przez noc aż alkohol wyparuje. Zdrapana żywica będzie naprawdę wysokiej jakości. Możesz też po prostu po pracy zdjąć rękawiczki i umieścić je w zamrażalniku na jakiś czas. Gdy guma nieco stwardnieje łatwo zdejmiesz cały haszysz z gumowych rękawiczek.



Zeskrobuj także żywicę osadzającą się na ostrzach nożyczek. Dobra do tego celu jest zaostrzona drewniana szpatułka lub mały ostry nożyk. Zdrapaną żywicę kształtuj w zgrabną kulkę. Będzie ona powoli, ale systematycznie rosła wraz z czasem strzyżenia.



źródło: cannabis.info
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez Bongjour.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Manicure kwiatów - prace po zbiorach 10 lata 6 miesiąc temu #2

  •  Avatar
Ja zawsze zjadałem żywice z palcy :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Manicure kwiatów - prace po zbiorach 10 lata 6 miesiąc temu #3

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

LG napisał:
Ja zawsze zjadałem żywice z palcy :D

Myślę, że spalona dałaby zupełnie inne efekty niż neutralny posmak w ustach:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany