Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ !

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 11 miesiąc temu #301

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

winne2 W baniaku 5 litrów otwartym ph się trzyma dobę ponad na 6-6,1, to chyba od temperatury wahania, ale zostawiłem w szklance trochę wody i ph podrosło do 6,6.
Podlewałem swoje co najmniej po ćwiarze na twarz i jak do tej pory ph z przelewu w normie trzyma się w granicy tego, co wlewam. Z kwaskiem cytrynowym miałem problemy we flo choć lałem ph 6,6,5
pozdrawiam :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: winne2

 
 
 

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 11 miesiąc temu #302

  • Aby Z Głową
  • Aby Z Głową Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 323
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Mazar jak masz doświadczenie z octem to ile wlać ml do butelki 1,5l z wodą ? Tak z ciekawości pytam bardziej niż żebym coś kombinował ;D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 11 miesiąc temu #303

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

Ph- . Octu to chyba 1 ml co najmniej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: winne2

 

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 11 miesiąc temu #304

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
Kwasek kupic i go kiwac z woda 2 opakowania na 250 ml wody i lemon kick gotowy.Koszt 2 zl? Polecam.Ocet 3 ml na 1,5 butel bodajze zrowna ladnie
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: winne2

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 11 miesiąc temu #305

  • marecin00
  • marecin00 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 28
  • Zebranych lumenów: 20
Witam,w tym roku postanowiłem spróbować po raz pierwszy swoich sił z plantem.zakupilem 3 szt.feminizowane Jack Herer.Jak sądzicie dojdzie łądnie pod polskim niebem?U producenta jest napisane, iż dochodzi pod koniec września,czyli generalnie powinno się udać :D
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 11 miesiąc temu #306

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Raczej ceizko bedzie nie jestem znawca outowym ale zlap jakies auto na biegu i wal na spota dojda na pewno i beda wczesniej - a to to loteria dojdzie albo nie dojdzie
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 11 miesiąc temu #307

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Slabo widze Jacka na polskim polu, przy zlotej ciepłej jesieni spoko moze dojść ale slabo to widzę.
Zakup cos od Female seds albo oriona dedykowane na outa, albo automaty jak Kowalsky radzi, spokojnie masz jeszcze czas do konca czerwca nawet. I nie sugeruj sie opisem producentów.
Pozdro
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: GOLABek

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 10 miesiąc temu #308

  • marecin00
  • marecin00 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 28
  • Zebranych lumenów: 20
Dzięki za info,spróbuje z jakimś auto,możecie coś polecić w stylu Jacka?
Btw Jacka i tak wysadze na spota skoro już w niego zainwestowałem :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 10 miesiąc temu #309

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

mocy Jackowi raczej nic nie dorówna ale z wyrobieniem się będzie ciężko. Zapodaj automatków i coś sprawdzonego pod out np. od GGS
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 10 miesiąc temu #310

  • marecin00
  • marecin00 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 28
  • Zebranych lumenów: 20
Postanowiłem dokupić jeszcze kilka auto,myślisz że kupić taniej więcej sztuk ale reg czy atakować od razu femki?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany