Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ !

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 10 miesiąc temu #311

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

jak masz nikłe doświadczenie weź regi potrenujesz, wprawisz się ale musisz uważać na męskie osobniki. Co byś nie wysiał i tak życzę powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 10 miesiąc temu #312

  • marecin00
  • marecin00 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 28
  • Zebranych lumenów: 20
Doświadczenie mam nikłe jeśli chodzi o sadzenie,to mój pierwszy sezon.Mam nadzieję w Jacku,lecz wiem,że może nie dojść,więc spróbuje z automatami.Na spocie mam już kilka reg pełnosezonowych.Dużo czytałem i może w tym sezonie coś mi wyjdzie.Zawsze to jakieś doświadczenie jak na pierwszy raz;) :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 3 miesiąc temu #313

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

ART .www.ekologiawogrodzie.pl/nawozy/nawozy-gotowe/maczka-bazaltowa

No ja rozważam dodanie tego do ziemi pod papryki jak i ziółko jako że ciekawy nawóz.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 3 miesiąc temu #314

  • mlody23
  • mlody23 Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 925
  • Zebranych lumenów: 2170
  •  

  •  

Ganja , a nie obawiasz się , że to zwykłe placebo będzie ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 3 miesiąc temu #315

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

mlody23 napisał:
Ganja , a nie obawiasz się , że to zwykłe placebo będzie ???

A niby czemu ? Nawóz z certyfikatem ...Generalnie to chciałbym żeby moje papryki miały pierwiastki śladowe , które są ważne bo na żywność od polskiego rolnika to średnio można liczyć.

A ganja też sobie będzie rosła fajnie na czymś co daje jej krzem i mikroelementy.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 miesiąc temu przez Ganjamatyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 3 miesiąc temu #316

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Ujebany po 6 msc jak stół w TVN.
Trza będzie przedmuchać sprężonym powietrzem.



Diody to samo.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 6 lata 3 miesiąc temu #317

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Kurz jest wszędzie. :D
Nic na to nie poradzimy.

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący Użytkowniku ! Zanim założysz niepotrzebny Temat -Najpierw zadaj pytanie TUTAJ ! 4 lata 5 miesiąc temu #318

czy wokoło młodej rośliny będę mógł obsypać 1-2 łyżkami albo i więcej kawy ? podobno super działa na ślimaki
Ostatnio zmieniany: 4 lata 5 miesiąc temu przez uprawiam_wiec_zyje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany