Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Out- nietypowy dosc temat

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #1

  • joker84
  • joker84 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 99
  • Zebranych lumenów: 207
Witajcie
Jakiś czas nie było mnie na forum moi mili mam jednak znow jestem z Wami :)

Sprawa dotyczy roslin matek + sadzonek z nasion a dokladnie jednego i drugiego...wyjasnie
caly problem tkwi w tym ze mam jednego boxa i zbyt malo miejsca na pogodzenie wszystkiego tak jakbym tego chcial.
mam zamiar zapelnic go malymi roslinkami wychodowanymi z nasion (ktore juz posiadam )a takze mysle o zrobieniu roslin matek powiedzmy 4-6 roslin z krorych beda robione klony.
Doradzcie jak to zrobic zeby mamusie ktore zamierzam posadzic wczesniej nie zaslanialy tym ktore dopiero beda szykowane do wysadzenia z nasion? jakies pomysly?
myslalem o zrobienia najpierw serii z nasion dopiero pozniej wziasc sie za mamuski ale nie wyroie z czasem zanim mamuski podrosna.
jedyne co mi przychodzi do glowy to wystartowac z mamuskami z 3 tyg przed tamtymi i ewentualnie jak beda male startowac dac je na jakims podwyzszeniu zeby mialy rowny dostep swiatla....co myslicie?
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez joker84.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 
 
 

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #2

  •  Avatar
I tak to ogarniesz prosze kolegi;) Podniesc i tyle, niech se stoja jak tam dasz rade pokombinatorz.Pozdr Sam se hehehe odpowiedziales. :evil: :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #3

  • joker84
  • joker84 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 99
  • Zebranych lumenów: 207
wem jak to powinno mniej wiecej golab wygladac...gorzej z praktyka nigdy nie robilem matek nie wiem ile wczesniej wysadzic zeby klony zrownaly sie z roslinami z nasion... i byly gotowe do wysadzenia w tym samym czasie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #4

  •  Avatar
No to ci napisalem, ze dobrze myslisz hehe, aby ci potwierdzic, ze dobrze pomyslales joker.Niewiem na kiedy chcesz wysadzac planty na dwor, ale ogolnie MATKI juz mozesz se powoli robic, podwegowac duze i sobie pociac na kloniki malutkie, pozniej matki i tak pociacahne beda te se beda mialy miejsca i swiatla stawiasz je po bokach wszedzie te siewki(klony) na podwyzszeniach jak napisales,. a nawet z jakichs ksiazek kubkow srazek, tu se wymyslisz i jazdaaaa.

widzisz te odrosty na gorze?? Jakbym je odcial, wlozyl w wode na tydz do szklanki, potem w ziemie mam kurwa planty 2 szt, i tak w kolo ciachasz. nast 2 tyg i juz masz wieksze, nastepne i juz fajniutkie do wysiania tak myslae. Ale niewiem jak ci pojdzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #5

  •  Avatar
www.growlike.pro/forum/klonowanie/3307-klony-szybkie-pytania-bez-zakladania-tematu
Ps tu na koncu masz jak ja se klonuje. Tylko woda i huj od poczatku do konca masz se pokazane. i tak male klony bd mial trzymaj tydz w cieniu hpsa czu tam jak nie na pelnym sloncu jak na fotkach zobaczysz, piotem pod lampe i siiiiii

Przypominam oopcji edytuj,nie piszemy posta pod postem

Baba
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 tygodni temu przez Babys.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #6

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Witaj Joker uwazam ze twoj temat jest powielony i nie potrzebny
Materialow jak klonowac ile mniej wiecej zajmuje taki proces ukorzeniania wszystko znajdziesz na forum

Nie usuwam narazie tematu niech inny modowie tez zobacza
by nie bylo gadania ze Babys wszystko usuwa ;)

Pzdr Baba
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #7

  • joker84
  • joker84 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 99
  • Zebranych lumenów: 207
Dzieki Babys.
Założyłem go z tego powodu iż nie wiem jak pogodzic klony z sadzonkami z nasion w tym samym czasie w jednym boxie...
Przegladalem teraz pogody sezonowe i niezbyt ciekawie to wyglada sam tak naprawde nie wiem kiedy startowac z matkami, tak żeby zdążyły dorosnąć i były gotowe do odszczepek a te zdążyły się ukorzenić i w teren.... do tego wszystkiegof w miedzy czasie trzeba tak wyliczyc czasowo aby te z nasion tak samo były gotowe na out.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #8

  •  Avatar
Tam, joker nie przejmuj sie jak niektore beda minimalnie wieksze a drugie minimalnie mniejsze i tak te male moga nieraz wieksze przegonic, na spokojno wazne zebys je po prostru "odchodowal" prostym jezykiem piszac i wyrzucil hen hen.
Babys jak bede edytowal to pewno nie widac sam nieraz edytowane przegapiam, jak nie ma "nowy post" niewiem czemu tak.
Mysle nikt sie nieobrazi jak temat do usuniecia poleci.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 tygodni temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 3 tygodni temu #9

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Jak chcesz robić klony a outa to juz rób matki bo sie nie wyrobisz!
Masz pewne te sionka na 101% że chcesz z nich klony brać? Wiesz jak kwitną, znasz genetyke czy na pałe pojedziesz?
Jeżeli masz boxa na 4-6 matek to on raczej duzy jest minimum 0,8x0,8?
Z 4 roslin pobierzesz tyle klonów że tego nie ogarniesz na 100% później na oucie, spokojnie z 30-40szt.
Zawsze możesz zrobic tak ze pobierasz klony i nimi zastepujesz matki w boxie a je na outa wywalasz.
Ja radze Ci jednak leć wszystko z pestek bo nic nie zjebiesz i ogarniesz łatwiej.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin, , Chmura

Out- nietypowy dosc temat 9 lata 2 tygodni temu #10

  • joker84
  • joker84 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 99
  • Zebranych lumenów: 207
Mam nasiona Easy Sativy tylko w tym roku. Zastanawiam siE czy nie zamówić na szybko kilka nasion specjalnie na matki. Co byście polecili prócz Sativy żeby dobrze się cielk i we wrześniu najlepiej kosa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany