Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Polityka i tematy związane z narkotykami ...

TEMAT: Belgia... marihuaną stoi

Belgia... marihuaną stoi 10 lata 3 miesiąc temu #1

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

W ciągu ostatnich 10 lat liczba upraw marihuany, wykrytych przez policję w Belgii, wzrosła aż... 32-krotnie. Na trop ich właścicieli naprowadzają często faktury za prąd.

Rozpoczęcie własnej uprawy marihuany nie stanowi dla Belgów większego problemu. Zapotrzebowanie też jest duże, zwłaszcza po tym, jak Holandia zamknęła „coffee shopy” dla turystów.

Marihuana z Belgii, której jakość uważana się za identyczną z holenderską, trafia więc nie tylko na krajowy rynek, ale także do sąsiadów i innych krajów europejskich.

Belgijska policja staje się coraz bardziej skuteczna w wykrywaniu podejrzanych miejsc. W tym celu zacieśnia współpracę z dostawcami energii elektrycznej. Gospodarstwa domowe, które zużywają nieproporcjonalnie dużo energii, budzą natychmiastowe zainteresowanie policji.

W Belgii marihuana jest częściowo zalegalizowana. Niekaralne jest posiadanie do 3 gramów na użytek własny i to tylko w przypadku osób dorosłych. Prawo pozwala też na uprawę jednej rośliny na osobę.



pozdrówki B)
peace :peace:


żródło-tvp.info
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JohnyHaszcz

 
 
 

Belgia... marihuaną stoi 10 lata 3 miesiąc temu #2

  • JohnyHaszcz
  • JohnyHaszcz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 75
  • Zebranych lumenów: 45
:woohoo:
W połowie września wyjeżdzam do Belgii w celach zarobkowych zobaczymy jak to jest z tą jakością. No i jeden krzak na jedną dorosłą osobę, mam nadzieję że się nie obrażą za kilka krzaków :D
Pozdro!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Belgia... marihuaną stoi 10 lata 3 miesiąc temu #3

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

TVP kłamie!!!!

policja belgijska ma ważniejsze sprawy na głowie niż szukanie upraw konopi,no chyba ze ktoś ma ponad 5kw,lub sam się prosi :)

z rożnych informacji wyczytanych w gazetach i zasłyszanych wiem,że sprawa legalizacji bardzo dzieli belgijskich polityków...ale zezwolili już na małżeństwa i adopcje przez pary homoseksualne,eutanazje i jeszcze kilka dziwnych rzeczy,to nie dalej niż za pięć lat będzie można legalnie posiadać, kupować i uprawiać MJ,a wtedy otwieram swój własny kofik :smoke:

w jednym z artykułów wyczytałem,że ponad 85% ujawnionych na terenie flandrii profesjonalnych upraw było przeznaczonych na rynek holenderski :whistle: i zaopatrywały one przygraniczne kofiszopy :smoke: a jedna z większych ujawnionych w ostatnich latach upraw w Brukseli zaangażowanych było 4 polaków :D
w kilku wynajętych apartamentach uprawiali ponad 15000 krzaków :woohoo:
z rozmów ze sprzedawcą w osiedlowym grołszopie wiem,że od kiedy Holandia wprowadziła weedpass-y,to ich obroty podskoczyły o ponad 100% i od tego czasu otworzyli trzy nowe sklepy :peace: B)


pozdro :peace:
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez AS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany