Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 tydzień temu #21

  • holenderskiskun
  • holenderskiskun Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 215
  • Zebranych lumenów: 275
Szanowni Państwo,

jako, że w dniu jutrzejszym obchodzimy Dzień Trzeźwości - zapowiadamy rabaty ;)

zapraszamy w nasze skromne progi :smoke:

Tomek, tel. 501 820 998 (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10.00 - 17.00)
HolenderskiSkun.pl/ - FEMINIZOWANE NASIONA MARIHUANY
blog.holenderskiskun.pl - newsy, artykuły, recenzje
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 tydzień temu przez holenderskiskun.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 tydzień temu #22

  • holenderskiskun
  • holenderskiskun Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 215
  • Zebranych lumenów: 275
Szanowni Państwo,

zielonych świąt życzy Wujek Holender ;)

Zajączek przyniósł małe promo (trwa do niedzieli)

Tomek, tel. 501 820 998 (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10.00 - 17.00)
HolenderskiSkun.pl/ - FEMINIZOWANE NASIONA MARIHUANY
blog.holenderskiskun.pl - newsy, artykuły, recenzje
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 dni temu przez holenderskiskun.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza,

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 4 dni temu #23

  • holenderskiskun
  • holenderskiskun Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 215
  • Zebranych lumenów: 275
Zapraszamy ;)

Tomek, tel. 501 820 998 (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10.00 - 17.00)
HolenderskiSkun.pl/ - FEMINIZOWANE NASIONA MARIHUANY
blog.holenderskiskun.pl - newsy, artykuły, recenzje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 dzień temu #24

  • amator
  • amator Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 7
  • Zebranych lumenów: 5
Witam wszystkich wariatow z zajawka ogrodnika ;d\

Krotko dla mnie Holenderski Skun to pala bita pala!

Zamowilem w styczniu troszke pestek kolo 80 z czego jakies 30 bylo trefne.Naciolem sie ze promocja 30 % jak dobrze pamietam Super Skunk z Sensi Seeds zawsze pekal wychodzil nigdy nie bylo problemu a tu taki bubel ze szok nie wierzylem normalnie jedna 2 zawsze ale nie 30 nie polecam zawiodlem sie strasznie to komu juz ufac?? Co jak co ale Sensi Seeds nigdy nie zamula znana jest z kielkownosci oral latwosci uprawy .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 dzień temu #25

  •  Avatar
Potwierdze slowakolegi, bylem przy kielkowaniu pestek. widzialem co sie dzieje. Nie bylo tu winy ogrodnika, pytanko sie nasuwa. Czy pestki byly stare lub cos(ze na promocji moze temu nie zeszly) Jak kol. wyzej, sensi nie zamula,nie mialem takiego przypadku jedna dwie pestki czasem trzy sie znajda.Miejmy nadzieje ze to pjedynczy incydent, choc bardzo przykry. Kielkowano w kraju ktorym to legalne oczywiscie.Pozdr po prostu dziwna sutuacja troche..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 dzień temu #26

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Pierwszy post na forum i od razu krytyka, zapraszamy do przywitania się i udziału w życiu forum. Bez urazy ale Twój post jest mało przekonujący co wcale nie zmienia faktu, że każdy ma prawo głosić swoje opinie ;)
Pokaż, że uprawiasz że masz pojęcie a Twoje zdanie na pewno będzie bardziej miarodajne.
Pzdr
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DIESEL

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 dzień temu #27

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Kiedyś wziąłem waciki (takie do twarzy) od żony i kiełkowałem pestki, wszystkie się otworzyły i puściły minimalne ogonki i na tym się skończyło, dalej nic. Tez z początku myślałem że to wina nasion ale po głębszych badaniach sprawy doszedłem do wniosku ze owe waciki były czymś lekko nasączone( już oryginalnie) i ewidentnie mój błąd :( Może tez gdzieś jakiś podobny popełniłeś. Opisz cała sytuacje w odpowiednim temacie...

Sorry za OFF
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 dzień temu #28

  • amator
  • amator Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 7
  • Zebranych lumenów: 5
Mozesz miec swoje zdanie i myslec co chcesz zyjemy w wolnym kraju ale az mnie zagotowalo ze jest tutaj jego reklama jak sie zawiodlem strasznie na tym sklepie i to nie kit czy zart pisze to zeby przestrzec ludzi zeby sie nie wjebali tak jak ja.

pestki nie pekly z husteczek na talerzykach zawsze po dniu czy 2 to juz ogonki wychodzily a nawet i super skunka wrzucalem do wody na dobe i do ziemi albo na wacikach i nigdy nie bylo lipy wiec napewno nie moja wina .
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 dzień temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 dzień temu #29

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Spoko amator możesz przecież wyrażać swoje zdanie i jest to Twoje niezaprzeczalne prawo ale proponowałbym wyjasnić sytuację z sklepem poprzez mail czy telefon a finał całego zamieszania opisac już finalnie na forum. Rozumiem rozgoryczenie, miałem podobna akcję z nasionami na out które kupowałem po sezonie i też był marny % kiełkowalnośći. Może to celowe zagranie sprzedających aby pozbyc sie leżaków przed nową dostawą?? Czekajmy na odpowiedź HS
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 1 dzień temu #30

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

:peace: :peace: :peace: To poczekajmy co ma Tomek do powiedzenia w tym temacie. Nie ma co się spinać ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany