Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 19 godzin temu #41

  • holenderskiskun
  • holenderskiskun Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 215
  • Zebranych lumenów: 275
Witam

Problemy z nasionami się zdarzają, rzadko bo ok 1,5% wszystkich zamówień ale zdarzają się.

W takich wypadkach wymieniamy nasiona, więc ryzyko klienta jest zerowe.

Jeżeli jesteście zainteresowani to proszę o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Pozdrawiam
Tomek
Tomek, tel. 501 820 998 (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10.00 - 17.00)
HolenderskiSkun.pl/ - FEMINIZOWANE NASIONA MARIHUANY
blog.holenderskiskun.pl - newsy, artykuły, recenzje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: , Tuptuś

 
 
 

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 19 godzin temu #42

  •  Avatar
koleszka zerwal sie narazie, sluchaj jutro sie widzimy ja mu powiem ocb i da ci znac to se popiszecie priv bo na tym mu bardziej zalezy choc juz tak sie wkurwil kolega ze nie chce mu sie tematu drazyc ze tak powiem. Nic Tomku pozdrwaiam mowie ja to karpia az zajebalem ze az taka ilosc zamulila a wszystko robione z gracja ze tak powiem., nie wierzylem wzialem dostalem 4 sztuki, a jak.Na kozaka golab polecial, mowie dwa piekne mam a dwa zamulence nawet jeden nie zakwitl choc tyle dni co reszta.Zdrowka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 17 godzin temu #43

  • Ballantines
  • Ballantines Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 80
  • Zebranych lumenów: 93
  •  

  •  

to i ja dorzuce swoje 3 grosze... :P

zamowilem w tamtym roku w styczniu 9 nasion w holenderskiskun i zadne nasionko nie wykielkowalo... a byly w orginalnych opakowaniach DP... darowalem sobie reklamacje bo myslalem ze to moj blad... wszystkie zgnily... zadno nie puscilo kielka...

ale na obrone dodam ze w tym roku znalazlem tylko u nich interesujaca mnie odmiane, zamowilem i jak na razie wszystkie (6) ktore namoczylem juz sobie rosna... teraz dorzucilem nastepne 6 i zobaczymy, ale mysle ze bedzie ok i wyjdzie 100%...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 17 godzin temu przez Ballantines.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

 

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 10 lata 17 godzin temu #44

  • stu
  • stu Avatar
to Panowie piszcie holenderskiemu że Wam brzydko w klaserze wyglądają, jakoś tak nieefektownie hehe

tylko że takie sprawy załatwia się na maila, wiem z doświadczenia że wszystko można dogadać, ale jak się nie próbuje to ...

ja HS polecam, miałem pakiet 40kilku nasion prawie wszystkie z promocji a niektóre minus 60-70% i jak narazie 99% wykiełkowała, jeszcze mam pakiety z kanabii 15 sztuk i tych jedynie się obawiam bo firmy nie znam wcale
Ostatnio zmieniany: 10 lata 17 godzin temu przez stu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 9 lata 11 miesiąc temu #45

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

stu napisał:
jeszcze mam pakiety z kanabii 15 sztuk i tych jedynie się obawiam bo firmy nie znam wcale

Ja miałem dużo razy MaxAuto i nigdy nie było problemu ;) W tym roku też zapodałem do klaserka semi automaty :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 9 lata 11 miesiąc temu #46

  • amator
  • amator Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 7
  • Zebranych lumenów: 5
Witam panowie,po prostu myslalem ze TO jest miejsce na te zle, jak i dobre opinie... Sytuacja miala miejsce owa po prostu chcialem sie podzielic, moimi wrazeniami, z pracy "w klaserze" Zycze obfitych zbiorow, i szczescia prze de wszystkim bo na to chyba wszyscy musimy liczyc robiac zakupy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: ,

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 9 lata 11 miesiąc temu #47

  • holenderskiskun
  • holenderskiskun Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 215
  • Zebranych lumenów: 275
Oczywiście, że jest to miejsce także na złe opinie ;)

natomiast wszystkie reklamacje, jeżeli w przyszłości takie by się pojawiły, prosimy kierować na naszego maila - tak na pewno szybciej, łatwiej i sprawniej rozwiążemy wszystkie problemy.

Pozdrawiamy ;)
Tomek, tel. 501 820 998 (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10.00 - 17.00)
HolenderskiSkun.pl/ - FEMINIZOWANE NASIONA MARIHUANY
blog.holenderskiskun.pl - newsy, artykuły, recenzje
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez holenderskiskun.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 9 lata 11 miesiąc temu #48

  •  Avatar
Kulturalne zalatwienie sprawy? Dobrze chlopaki mowili tam u góry, a i koleszka mowi ze idzie sie z Toba dogadac. Bledy sie zdarzaja to prawda jak mi koleszka napisal, czyzby to w tym wypadku? Pozdrawiam. Myslalem ze na Dzien dobry bedzie...Skuny od nas? nie mogly zamulic, a to to a to tamto a tu tak nie bylo. Cos tam o naklejkach slyszalem na sensi....Nie dojdziesz to prawda, ale w kazdym razie dogadania sie nie spodziewalem a tu prosze :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 9 lata 11 miesiąc temu #49

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

Golabek napisał:
Kulturalne zalatwienie sprawy? Dobrze chlopaki mowili tam u góry, a i koleszka mowi ze idzie sie z Toba dogadac. Bledy sie zdarzaja to prawda jak mi koleszka napisal, czyzby to w tym wypadku? Pozdrawiam. Myslalem ze na Dzien dobry bedzie...Skuny od nas? nie mogly zamulic, a to to a to tamto a tu tak nie bylo. Cos tam o naklejkach slyszalem na sensi....Nie dojdziesz to prawda, ale w kazdym razie dogadania sie nie spodziewalem a tu prosze :peace:

jak sie bierze gruby hajs za nasionka to przecież trzeba trzymać fason :-)
nadpis?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Orzech. Powód: zeby nie bylo spiny to pod każdym seedbankiem mógłbym napisać to samo ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO,

HolenderskiSkun.pl - gratisy, darmowe dostawy, promocje, w pełni bezpieczne zakupy 9 lata 11 miesiąc temu #50

  • holenderskiskun
  • holenderskiskun Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 215
  • Zebranych lumenów: 275
Dzień dobry,

zapraszamy na majówkę. ;)

Tomek, tel. 501 820 998 (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10.00 - 17.00)
HolenderskiSkun.pl/ - FEMINIZOWANE NASIONA MARIHUANY
blog.holenderskiskun.pl - newsy, artykuły, recenzje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany