Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i porady prawne, co warto wiedzieć ...

TEMAT: POlicja i pestki

POlicja i pestki 10 lata 3 tygodni temu #1

  • JohnyHaszcz
  • JohnyHaszcz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 75
  • Zebranych lumenów: 45
Witam
Mój ziomek kilka dni temu siedział sobie na ławce w parku, normalnie jak każdy inny obywatel tego kraju. W Plecaku miał przesyłke z jednego z popularniejszych seedbanków w którym znajdowało się kilkanaście nasion. Dwóch policjantów podeszło do niego, mimo że nie zachowywał się podejrzanie. Kazali wyjąć wszystko z kieszeni, sprawdzili plecak w którym była otworzona wcześniej paczka z nasionami konopii. Policjant na widok nasion, gazetek i innych pierdół szydersko się uśmiechnął i zadał pytanie "Po co to panu?" Kolega odpowiedział, że kolekcjonuje i właściwie natychmiast milicjanci dokładnie przepyrali go i spisali dane osobowe z dowodu osobistego.
Mój znajomy zamierza te nasiona wykorzystać w tegorocznym outdoorze, lecz po tej całej akcji zastanawia się czy warto "ruchać sobie przypał". Jakie jest wasze zdanie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

POlicja i pestki 10 lata 3 tygodni temu #2

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Moim zdaniem jeśli to będzie OUT to powinien bardziej uważać, ale nie musi rezygnować :)
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

POlicja i pestki 10 lata 3 tygodni temu #3

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

kto wieeeeeeeeeee co moze im w glowie siedziec? to pojebańce
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: UF

 

POlicja i pestki 10 lata 3 tygodni temu #4

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Policjant na widok nasion, gazetek i innych pierdół szydersko się uśmiechnął i zadał pytanie "Po co to panu?"


Kutasy...
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

POlicja i pestki 10 lata 3 tygodni temu #5

  • kajjoje
  • kajjoje Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 177
  • Zebranych lumenów: 279
Mnie kiedyś złapali z lufką,tyle dobrze że bez materiału i z nasionkami miałem pare w portfelu,miałem małe nieprzyjemności z tego powodu niestety,zatrzymanie,wjazd na chate.ale po miesiącu dostałem wezwanie na psy i oddali mi lufke i pestki i nigdy niemiałem jakiś nieprzyjemności z ich strony ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

POlicja i pestki 10 lata 3 tygodni temu #6

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

tylko później, jeśli dotrwa do zbiorów niech nie trzyma w domu czy piwnicy....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

POlicja i pestki 10 lata 3 tygodni temu #7

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
jeśli pyrali to znaczy , że chcieli coś znaleść i na pewno przy którymś w tym dniu coś znależli :) ja kiedyś najarany i najebany szedłem z kumplem i idzimy ledwo co i nagle dosłownie 10m przedemna psy ( odrazu odbiliśmy w bok intuicyjnie a nic nawet teges nie mieliśmy już wracaliśmy do domów ) kolerzka idealnie wstrzelił się w chodnik ja musiłem ominąć samochód który stał zaparkowany przy chodniku i musiałem go wyminąć wchodząc na ulice , wiec już mandat mogli mi wjebać , ale nic . Ja myślę chcieli coś w tym dniu wychaczyć skurwesynki i z tąd to pyranie , kolega niema co się zbytnio przejmować bo zaplanowanie takiej akcji na oucie to dla nich równowartość pieniężna złapania z 10 frajerów 1-gramowych , którzy się rozprują i maja roztrzaskane grupy zorganizowane hehe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

POlicja i pestki 10 lata 3 tygodni temu #8

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Na jego miejscu obawiałbym się troszkę wjazdu na chate na przełomie września/października.
Tak czy inaczej radze poprostu bardziej uważać i nigdy niczego nie trzymać na chacie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, Chuck
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany