Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Informacje i porady prawne, co warto wiedzieć ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Problem niczym w filmie...

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #1

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Witam.

Potrzebuję porady prawnej lecz nie w sprawie związanej z MJ.

Mianowicie, moja siostra ma męża i dziecko. Są teraz w trakcie stawiania domu, jednak stało się coś czego nikt się nie spodziewał. Siostra ma podejrzenia iż jej mąż ją zdradza. To mało, okazało się, że zdradza ją z facetem. Jest gejem. Stwierdzone to zostało na podstawie bilingów telefonicznych oraz częstych wyjazdów szwagra. W bilingach powtarza się nieustannie jeden i ten sam numer. Sms'y do tego numeru są puszczane w odstępach 1-5 minut, to samo z przychodzącymi. Na dodatek siostra znalazła wizytówkę jakiegoś faceta u męża, oraz dzwoniła pod w/w numer i odezwał się w nim facet. Co gorsza, dowiedziała się iż w dawnych latach szkolnych szwagier po pijanemu dobierał się do innych chłopaków.

Oznaki gejostwa:

-Brak współżycia, często noce spędzone w dwóch innych łóżkach na terenie tego samego domu.
-Bilingi telefoniczne.
-Niedawne założenie blokady PIN na telefonie szwagra.
-Częste wyjazdy w to samo miejsce.
-Brak czułości z jego strony.
-Opieka nad synem, bardzo niska.

Teraz tak, siostra chcę iść do sądu, ale nie ma na razie jeszcze dowodów. Chodzi o przypisanie do niej dziecka, alimentów. Nie chodzi już o podział materialny, siostrze chodzi tylko o te dwie rzeczy. Nawet nie chce, by sprawa zanadto wyszła na jaw gdyż nie chce psuć życia małżonkowi. Ps. Wiele by na tym stracił.

I teraz pytanie. Jakim sposobem zdobyć takowe dowody. Myślałem nad trzema rozwiązaniami:

1. Ukraść mu telefon.- Liczy się to z tym iż nie wiem czy dałbym radę obejść PIN, aby zgrać wiadomości.
2. Śledzenie samochodem i zrobienie zdjęć. Ryzykowny jeszcze bardziej niż kradzież telefonu, aczkolwiek możliwy do zrobienia.
3. Detektyw. Jednak ustaliliśmy z siostrą, że cena za godzinę rady detektywa wacha się w granicach 70-150 zł. A poprowadzenie przezeń całej sprawy to około 7-8 tysięcy złotych.

Bardzo was proszę pomóżcie mi. Siostra jest jeszcze na tyle młoda by mogła ustatkować się i nie przegrać życia, więc czas gra dużą rolę. W dodatku nasza rodzina jest biedniejsza i mniej zamożna niż rodzina szwagra, co przekłada się na możliwość pozostawienia dziecka u szwagra o ile nie udowodnimy dosłownie jego zdrady.

Pozdrawiam i proszę...
Choriel
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Człowiek Nauki Fazy

 
 
 

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #2

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Takie sprawy załatwia detektyw!
Idź do legalnie działającej firmy detektywistycznej która ma uprawnienia i zleć ta sprawę. Wszelkie dowody moga byc potem uzyte w w sadzie i sprawa bedzie wygrana jak złapie na gorącym uczynku.
Druga rzecz to dowody jakie zbierze detektyw np zdjęcia wystarczy pokazac niedoszłemu szwagrowi i iśc z nim na ugodę (taki wstyd że robi loda innemu facetowi można zdziałac cuda)
Nie rób nic na własna ręke bo go spłoszysz i dupa blada juz nic nie zrobicie...
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #3

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Przeciez nie maja sary na detektywa.

Trudne sprawy - akurat te zeczy ' Oznaki ' to sa poprostu potwierdzeniem zdrady
A nie zdrady z Gejem i w sumie nie wiem jaie to ma znaczenie z kim ja zdradza ?
I Zaniedbuje rodzine - no ale nie wazne.

Zaniedbuje rodzine i zone bo mazy o lepszym zyciu z kims tam wiec to zchodzi na drugi plan.

Obstawil bym na sledzenie samemu z innego samochodu przebieranki i te sprawy a lepiej pogadaj z jakims kolezka ktorego on nie zna zeby to ogarna napewno wezmie mniej niz detektyw infektyw.

A jezeli chodzi o Polske to dziecko zawsze zostaje po stronie matki chodzby nie wiem co.
Chyba ze ma dobre znajomosci i duzo pieniedzy to to akirat nie bedzie problemem.
Dobry Stary mecenas ktory ma uklady z prokuratorami odpowiednio oplacony robi cuda w Polsce jakby ktos jeszcze nie wiedzial.
Ale do porad prawnych podbij juz do naszego kacika mamy specjaliste na stanie co prawda nie od prawa rodzinnego ale napewno duzo lepiej odpowie niz pozostali...

Ale mnie ponioslo ciekawe czy sie rozpeta burza :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

 

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #4

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

lustrzanka + obiektyw zoom 70-200 i napstrykac kilka zdjec :)

Mozna wypozyczyc taki sprzet na kilka dni, nie musisz kupowac.

Albo wziac kolesia nad jezioro, ubrac betonowe trampki i poplywac troche w kolko :D zawsze pomaga haha


ale tematy :P To jest forum o trawie, tak chcialem tylko przypomniec.
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #5

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

SkyneT 2.0 napisał:
ubrac betonowe trampki

Jak nie maja na detektywa to na gruszke tez nie beda mieli.
A polsky gangter workow z cementem chyba nie nosi - Bynajmniej nie widzialem na zadnym filmne :D

Jakby co nakrec to :D
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #6

  • WarrSeeds
  • WarrSeeds Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 277
  • Zebranych lumenów: 549
  •  

  •  

Sorry ale to forum o trochę innej tematyce , dział dla ludi chcących poradzić się w sprawach bardziej interesujących a nie o opierdalaniu kabanosa przez jakiegoś typa w dodatku żonatego :(


sorry za wcinkę ale nie lubię tego typu tematów - admini proszę o usunięcie posta w razie potrzeby :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #7

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Chori ja ci poradzę abyś poszukał pomocy gdzie indziej ,a nie na forum konopnym gdzie przynajmniej połowa ludzi siedzi otumaniona i prędzej przeczytasz coś głupiego i się jeszcze bardziej wkurwisz niż poradę prawną :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #8

  • Cichy Bob
  • Cichy Bob Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • You're Nobody Til Somebody Kills You
  • Posty: 892
  • Zebranych lumenów: 3104
  •  

  •  

ChorielMJ zgloscie sie do Damiana Petrowa on takie sprawy rozwiazuje....
mysle ze chyba pomyliles forum historia naprawde niczym z programy zdrady :S
nie zeby mi to bylo obojetne bo jak facet z facetem to masakra tym bardziej ze dzidzusia ustrugal i teraz ma na niego gleboko wyjebane
moim zdaniem temat do usuniecia bo ludzie nie przychodza tu czytac o problemach innych ludzi tylko odstresowac sie od wlasnych problemow :peace:
I don't always talk, but when I do, It's important
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: WarrSeeds

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #9

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Dopiero teraz sie zczailem ze to w poradach prawnych jest.

Nie wiem czy nasz czlowiek sie cos wypowie.

Poczekam a jak sie nie wypowie to nie stety temat skasuje zgodnie z wola ludu
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem niczym w filmie... 9 lata 7 miesiąc temu #10

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Właśnie chodziło mi między innymi o wypowiedź naszego prawnika, z innymi forami nie jestem w żaden sposód powiązany więc od razu na myśl przyszło mi to. Wybaczcie... :(
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany