Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Prawo, artykuły, paragrafy, prawnicy ...
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 2 tygodni temu #1

  • DEA2
  • DEA2 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 2
  • Zebranych lumenów: 1
oczywiście nie zachęcam do prowadzenia pod wpływem , bardziej zastanawia mnie procedura kto i kiedy zostaje przebadany jak i czas po jakim można bezpiecznie prowadzić auto - bezpiecznie w sensie prawnym

Czy ktoś z was - palących ? miał narkotest przeprowadzony podczas kontroli drogowej ?
Jaki był jego wynik ? i kiedy / ile przed nim paliłeś/aś ?

Jaki był dalszy tok sprawy ?

będę wdzięczny za wszystkie pomocne wypowiedzi ! : ]
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

 
 
 

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 2 tygodni temu #2

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

DEA2 napisał:
oczywiście nie zachęcam do prowadzenia pod wpływem , bardziej zastanawia mnie procedura kto i kiedy zostaje przebadany jak i czas po jakim można bezpiecznie prowadzić auto - bezpiecznie w sensie prawnym

Czy ktoś z was - palących ? miał narkotest przeprowadzony podczas kontroli drogowej ?
Jaki był jego wynik ? i kiedy / ile przed nim paliłeś/aś ?

Jaki był dalszy tok sprawy ?

będę wdzięczny za wszystkie pomocne wypowiedzi ! : ]

Yo bede wdzieczny jak sobie avatara zalozysz ;)
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 2 tygodni temu #3

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

:D

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Re:konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 2 tygodni temu #4

  • lordrevan
  • lordrevan Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • there is always 4 20 somewhere
  • Posty: 14
  • Zebranych lumenów: 72
Mi się czasami trafią takie akcje ze jadę po paleniu, wiadomo że nie od razu. Staram się myć ręce może to głupie ale ręce mi baka walą, krople do oczu. To mój sposób czy skuteczny? Nie wiem ważne jak dla mnie żeby baka nie walilo w aucie. Sorry pisane z tel.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 2 tygodni temu #5

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
Liczy się to jakie wrażenie zrobisz na władzy jeśli jesteś młody i wozisz się z 4 ujaranymi koleżkami to papierek prawie pewny o ile bd dostępny natomiast jeśli masz swój wiek do tego wygląd poważnego gościa i twardą psychikę(brak oznak stresu) to nawet jak bd miał w papierach najebane i 2 kg w gabażniku :P to nie dostaniesz papierka ani czepanka:P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: , Turbokolor

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 2 tygodni temu #6

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

zgadzam się z przedmówcą, policja szuka oznak stresu u kontrolowanej osoby...

kiedyś miałem kontrolę (zorganizowana akcja przy wylocie zatrzymywali i sprawdzali na zawartość alkoholu), coś musiało chyba po mnie widać, bo policjantka chciała jeszcze zobaczyć prawo jazdy :)
a w torbie za mną na siedzeniu słoik trawy :D

natomiast miałem tez kiedyś kontrolę po baletach (byłem kierowcą) i wiozłem znajomych - wiadomo pijani,
na baletach zdarzyło mi się kilka razy zapalić i wypić z 2 kielony,
wjeżdżamy do miasta, a tu kontrola, policja macha lizakiem,
myślę, sobie - o kurwa, to się wjebałem

towarzystwo wesolutkie z tyłu, a mi serducho popierdala,
wiadomo, dokumenty i dmuchanie, na szczęście wyszło 0.0 :DDDDDDD
policjanci i ja się mocno zdziwiem (fart), bo nie wygladałem, zreszta policjant mi powiedział, że nie wyglądam na trzeźwego...... było o tyle też dobrze, że byłem chory (temperatura, gardło zawalone itp.) i to mogło ich zmylić
o narkoteście nie pomysleli na moje szczęście
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 tygodni temu przez padadeszcz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chuck

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 1 tydzień temu #7

  • Ballantines
  • Ballantines Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 80
  • Zebranych lumenów: 93
  •  

  •  

osobiscie nie jezdze zjarany...sory,ale uwarzam ze to nie odpowiedzialne...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 1 tydzień temu #8

  • Turbokolor
  • Turbokolor Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Rook gras stres
  • Posty: 22
  • Zebranych lumenów: 58
Ballantines napisał:
osobiscie nie jezdze zjarany...sory,ale uwarzam ze to nie odpowiedzialne...
Osobiście jeżdżę zjarany... ale uważam to za nieodpowiedzialne :D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Wszystkie opublikowane przeze mnie posty na forum są tylko i wyłącznie wytworem mojej chorej wyobraźni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Zygmus.Hajser, Pingwin, staryjez, KLICZKO, , Chmura, OGskunman

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 1 tydzień temu #9

  • DEA2
  • DEA2 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 2
  • Zebranych lumenów: 1
yo

dzięki wszystkim za udział w dyskusji,

kurde czyli nikt nie był - albo był tylko boi sie przypucować : ] jeszcze na takim badaniu podczas kontroli ... ?

hmm moze to i dobrze bo znaczy ze szansa mała ale i lipa bo dalej nic nie wiem


najbardziej mnie martwią takie aspekty sprawy jak pale w sobote a w piątek wychodzi ze jestem ujarany a potem przepyrka domu mojego babci cioci wujka itd itp bo skoro paliłem to moze i mam a jak nie ja to moze ty :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konopie a prowadzenie pojazdów - Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami drogowymi 9 lata 1 tydzień temu #10

  •  Avatar
to nie trzymaj sprzeta tam gdzie zameldowanie itp hehe. I po klopocie;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 tydzień temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany