Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Rolnik na wakacjach. Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ...

TEMAT: Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro !

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #1

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Siema !

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami ,a co za tym idzie każdy ma już pewnie jakieś plany urlopingu czy to w kraju czy też za granicą czy też u siebie na wsi :) A jak ktoś się nie urlopuje to też będzie mieć fun :D Aby nie było nudno mamy takie oto kategorie :

1.kategoria :

Plażing , pikning , góring ,ogólnie URLOPing ! Jeśli spędzacie wakacje w mieście to też pokażcie ,że można go spędzić zajebiście !

Zdjęcia z waszych wypraw , wakacyjnych eskapad w gronie znajomych czy też solo . Ruszcie głową , użyjcie inwencji twórczej. Chcemy zobaczyć gdzie Rolnicy GLP wypoczywają i jak . A myślę ,że do normalnych do końca nie należymy to będzie się działo :)

- Podstawowy warunek : na zdjęciu/zdjęciach musi znaleźć się karteczka bądź też nalepka GROWLIKE.PRO , rozumiecie chodzi o to żeby nie wpaść w błoto ,że ktoś strzelił wała i zdjęcie sfabrykował :whistle:

Nagrody :

1.miejsce - Bongo "MUSHROOM" || 48 cm || 18.8/14.5 mm , nasiona CLEMENVILLA KUSH - PEPITA SEEDS FEM 3 sztuki , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


2.miejsce - 7 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL

3.miejsce - 5 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL



2.kategoria :

"...W pracy też jest zajebiście (podobno)" ... : Kategoria dla tych pokrzywdzonych ,którzy muszą zapierdalać w te ciepłe , upalne dni. Pokażcie ,że w pracy też można dać czadu, albo pokażcie jak może być nie fajnie , wręcz jak na pogrzebie :P Tutaj również zalecam użycie inwencji twórczej , albo lećcie na żywioł , bo im więcej się czasami myśli tym gorzej dla zidiociałych zdjęć ;)

- Warunek jak zwykle ten sam : zdjęcie musi zawierać gdzieś ślad GLP na kartce , naklejce , napisane na ręce , czole , nodze , murze , samochodzie (policyjnym) itp itd ;) ps. Nie namawiam do tych ostatnich aktów wandalizmu ... :whistle:


Nagrody :

1.miejsce - Bongo "BIG PUMPKIN WUJO" || 46 cm || 18.8 mm , nasiona SUGAR BLACK ROSE - DELICIOUS SEEDS FEM 3 sztuki ,szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


2.miejsce - 7 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL

3.miejsce - 5 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


3.kategoria :

Fotoszop & GO-GO : luźna kategoria erotyczno-graficzna ;) A mianowicie jak mamy żywy materiał w postaci realnej modelki - może to być dziewczyna , żona , kochanka , siostra , pani z odloty.pl to pstrykacie jej zdjęcie o zabarwieniu erotycznym... bo władze forum lubią tą kategorię w każdym konkursie :D Oczywiście kandydatkę do zdjęcia trzeba zatagować godłem GLP dla wiarygodności :D

Oczywiście w przypadku Pań każde zgłoszenie zostanie nagrodzone przynajmniej 5 pestkami auto fem , tutaj nie ma przegranych B)

- W przypadku kiedy nie posiadacie realnej ofiary do takowych zdjęć to wtedy puszczacie wodze fantazji i tworzycie nierealną modelkę GLP , do tego proszę użycie fotoszopa czy innego programu ,który wklei zajebiście godło GLP :D Zdjęcia mogą być również humorystyczne , im więcej funu tym lepiej dla nas wszystkich .

Nagrody :

1.miejsce - Fajka wodna "LIMITOWANY WUJEK" || 35 cm , nasiona CRITICAL + - DINAFEM SEEDS FEM 3 sztuki ,szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL


2.miejsce - 7 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL

3.miejsce - 5 szt nasion od WarrSeeds feminizowanych , szklana lufka GLP , wlepki GLP oraz WUJO.PL



Pamiętajcie konkurs jest formą zabawy ,a nie rywalizacji . Mamy się dobrze bawić :D

I jeszcze jedno ważne na koniec : Aby konkurs zakończył się Happy Endem to musi być minimum po 5 zgłoszeń w każdej z kategorii abyśmy mieli z czego wybrać zwycięzców , a nie na siłę rozdać tak zacne nagrody :)

Czas trwania konkursu : Od dzisiaj do 31 sierpnia br.

Chyba wszystko w temacie ... Dość gadania ... Do roboty !

Jak to mówił Al Bundy :

Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez JIM.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #2

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 646
  • Zebranych lumenów: 1153
  •  

  •  

to do boju :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #3

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

Ten pierwszy bongus klasa hmmmm.....))))

fajny konkursik dzimo-zboku hyhy

peace
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #4

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Trzeba będzie ruszyć zada i głowę ... może coś się wygra ! :rasta: :D
Dobry Konkurs JIM ... ;)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #5

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Ja juz mam nawet pomysl. Jak zawsze trzecie miejsce gwarantowane. Hehehe.
Jim jak chcesz to moge sie dolozyc do konkursu. Mam troche pestek od pako
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Bongjour,

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #6

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Szatyn spokojnie , na razie nie trzeba bo pestek to ja mam w trzy dupy :P

Ale dziękuję za chęć pomocy :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #7

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Pozwoliłem sobie założyć osobny dział dla tego Konkursu ... nie trzeba będzie wiele szukać i jest przejrzyście.
Każdy kto chce startować w Konkursie JIMa ... zakłada w tym dziale osobny temat, tak jak zrobiłem to dla Senegala.
Nie będzie bałaganu ... ;)

PS. mam nadzieję, że JIM mnie nie obije za to ... hyhy :D

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Lutek, Prosty człek,

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #8

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Golas napisał:
PS. mam nadzieję, że JIM mnie nie obije za to ... hyhy :D

Pozdro B)
G.

Masz farta ,że nie jesteś na wyciągnięcie ręki ;)

OK niech tak będzie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #9

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Moze przestaniecie pierdolic trzy po trzy tylko ktos sie zglosi :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Wesołych Świąt,

Rolnik na wakacjach . Konkurs wakacyjny GrowLike.Pro ! 8 lata 10 miesiąc temu #10

  • Wesołych Świąt
  • Wesołych Świąt Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Narodzie...! otwórz oczy!!
  • Posty: 166
  • Zebranych lumenów: 310
  •  

  •  

Z racji, że że mnie jebany pracocholik obiecuje że dostaniecie hardcorowe foty ode mnie z unitów...będzie grubo..ale poczekajmy na upaly w tym skurwialym deszczowym kraju..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany