Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Biblia Hemingway'a - Etap FLO

Biblia Hemingway'a - Etap FLO 9 lata 1 miesiąc temu #11

  • hemingway
  • hemingway Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 146
  • Zebranych lumenów: 350
  •  

  •  

Witam
Leoś musze przyznać Tobie racje. Rośliny które były golone po II etapie wykazują przelistowienie.
Myślałem że to takie pheno ale 3 z 5 IP były golone w późniejszym okresie i wygląda na to że naprawde to spowodowało przekształcenie normalnego kwiatuszka w liściaste sianko. Mocy jeszcze nie znam ale bedzie chyba nie za bardzo smaczne z tymi liściami ale z drugiej strony medalu takie pheno daje uczucie cięższego haju z powodu tych liści (przynajmniej tak miałem jak mi cheese pohermil i go revegowalem i spalilem siano na koniec :) )
Wiec oficjalnie przyznaje sie do pomyłki i dzieki Leo dogrzebałem sie do notatek i to co on zobaczył na przykladowym sampelku, potwierdzają to notatki.

A schemat można zrobić i ja to zrobie :) Oczywiście schemat bedzie dla ogordnikow a nie początkujących farmerów ktorzy nie potrafią jeszcze rozpoznawać co roślina potrzebuje.

Napewno częscią tego schematu bedzie fryzjer przed przełaczeniem na 12/12 i jakiś 3 tygodnie po tym nastepny fryzjer.
Dzięki Leo za naprowadzenie za naprowadzenie.
Inteligentni ludzia sa czesto zmuszani do picia,
by bezkonfliktowo spedzac czas z idiotami.
E.H.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Biblia Hemingway'a - Etap FLO 9 lata 1 miesiąc temu #12

  • Jabol
  • Jabol Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 105
  • Zebranych lumenów: 154
No to mnie panie Ernescie wkuur...
Zapodałem fryzjera w drugim tygodniu po przełączeniu i teraz mam schizę ze będzie za dużo liści. :/
Grow jeszcze trwa wiec może będzie ok
Peace
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Jabol.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany