Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Odmiany pod słonko w PL.

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 2 miesiąc temu #1

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
1.Maroc - najpewniej jest wziasc wyselekcjowany Od Oriona (f2seeds.fr.pl)bo te od Female Seeds maja bodajze 4 fenotypy (ludzie z OP pisali mi ze jeden nawet jest na koniec listopada / poczatek grudnia :D ).
2.Purple Maroc
3.Passion
4.Kali Mist (tez ta Orionowa proponuje ogolnie jesli jest do wyboru od Oriona albo z kas idzndziej dana odmiana to brac Orionowa - nie nie niemam nic z tego :D poprostu na nasz klimat sa najlepsze pechy.)
5.Durban Poison
6.Easy Sativa
7.Kalashnikova
8.Early Skunk ( Podobne do niego jest Special Quenn z tym ze z nim roznie bywa niby 7 tyg flo tylko ale ze zbeiraniem sie ma problemy)
9.Holland Hope
10.Frisian Dew
11.Grapefruit
12.Money Maker (wiadomo na co dobry)
13.Shaman
14.Red Purpl
15.lemon kush
16.white lemon
17.damnesia
18.Pure Ak od Female seeds ( w wiekszosci przypadkow dochodzi elegancko a napewno sie nie db zalowalo wysiania))
19.Hash Passion od Seedsmana (7 tyg flo , ladnie sie prezentuje tylko cena troche zwala z nog ponad 10 zl za sionko reg.)
20.Snow Bud
21.warto też wziąć pod uwagę Kannabie generalnie producent umieszcza swoje odmiany jako automatic ale w rzeczywistości
są to semi automatic one zaczynają kwitnąć przy 18h światła ale do pełnego flov potrzebują 12h , nawet 2m automaty spory plon :)
22.Warto zobaczyc Orionowe seedsy bo nie wymienilem wszystkich a jest ich troche :) Link:
f2seeds.fr.pl/outdoor-fem-c-7_11.html?filter_id=43&sort=2a
23.CBD Med Gom Auto - wiadomo ze dojdzie ;) dodalem go dla ludzi szukajacych odmiany bogatej w CBD. Sklad : do 10% THC | do 15% CBD

narazie tyle bd to aktualizowal jak cos ogarne jeszcze , jesli masz cos do dodania to pisz napewno sie przyda :smoke:
bliskiNatury napisał:
obawiam sie że zły dział wybrałeś terrorysto :)
polecam przenieść tutaj www.growlike.pro/forum/odmiany-outdoor-co-wybrac

no dzieki za zwrucenie uwagi , mysle iz to problemem nie bd ;p
bliskiNatury napisał:
grapefruit to chyba tylko wersia outdour z female seeds

jesli z Female tez sie nada to napewno tez i Orionowy bd git :D ale tego chlopaka lubie :PP
bliskiNatury napisał:
hollands hope ponoć trudno dochodzi choć pisali że super trawa, poza standardami z dp podobno dochodzi sporo odmian

nadzeja holandji dochodzi spokojnie , chyba z ejak sam pisales ktos wiejebie chuj wie gdzie to i niema co sie dziwic , na # narzekaja na DP i sionka to sa faktycznie drozsze w ciul od RQS;p
bliskiNatury napisał:
z royal queen seedds tansze nasiona i ponoć śie czas kwitnienia zgadza mniejwięcej z opisem producenta, takie odmiany jak:
fruit spirit
power flower
special quin
special kush\
o.g. kush
dance world
chyba critical i white widow

tak czy inaczej jeśli roślina ma max 9 tygodni kwitnienia i dobre miejsce to powinna dojść... jeśli tylko kwitnienie rozpoczyna wcześnie.

Wiesz co tanie bo tanie ale tez szalu niema jak odmaina z 7 tyg flo niedaje rady (chodzi tutaj o Special Quenna) ludzie na # narzekali ze dlugo trzeba trzymac i plesn wpierdala , ale samo palonko kazackie ponoc, ale na out bym preferowal bardziej E. SKunka.

ja widzialem foto gdzie ludzie i amnesie haze wysadzali i powiem Ci ze ladnie spochla i chcialbym miec taka :P moze niedoszla ale napewno przyjemnie sie palilo.

Ogolnie wed. mnie to odmiany mozna podzielic na komercyjne i nie komercyjne bo jak ktos robi komercyjnie to Amnesi haze niewsadzi zeby z 2m krzaka zebrac 50g gdzie przy innych odmianach moze wycisnac 5x tyle a wiadomo jeszcze coffi shopow niema zeby krzyczec za amnesie tyle a za np. passiona tyle;p

Ale dla siebie to mozna z roznymi odmiankami kombinowac , szczegolnie jak ktos ma do dyspozycji tylko out bo in odpada z roznych wzgledow...;p
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 2 miesiąc temu #2

obawiam sie że zły dział wybrałeś terrorysto :)
polecam przenieść tutaj www.growlike.pro/forum/odmiany-outdoor-co-wybrac

ten dział miał chyba w założeniu pomagać w selekcji męskiej/żeńskiej jeśli się nie myle to chyba nie potrzebny jest taki dział a jeden temat by wystarczył, jak się myle to prosze mnie poprawić.

grapefruit to chyba tylko wersia outdour z female seeds, hollands hope ponoć trudno dochodzi choć pisali że super trawa, poza standardami z dp podobno dochodzi sporo odmian z royal queen seedds tansze nasiona i ponoć śie czas kwitnienia zgadza mniejwięcej z opisem producenta, takie odmiany jak:
fruit spirit
power flower
special quin
special kush\
o.g. kush
dance world
chyba critical i white widow

tak czy inaczej jeśli roślina ma max 9 tygodni kwitnienia i dobre miejsce to powinna dojść... jeśli tylko kwitnienie rozpoczyna wcześnie.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 2 miesiąc temu #3

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Dobry wątek, może Warr dopisałby kilka odmian od siebie :)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: pan kracy

 

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 2 miesiąc temu #4

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

LaCocaineto Twoja lista?? Wszystko sprawdzone? Na bank dojdzie,bo Holand Hope (nie wyjebana chuj wie gdzie)nie dyga.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 2 miesiąc temu #5

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
DIESEL napisał:
LaCocaineto Twoja lista?? Wszystko sprawdzone? Na bank dojdzie,bo Holand Hope (nie wyjebana chuj wie gdzie)nie dyga.

Znakiem tego DP olewa sprawę i robi nie stabilne odmiany(na # możesz po oglądać fotorelacje z tą odmianą gdzie ludziom dochodzi), dlatego przy niektórych odmianach często się używa sformułowania "w idealnych warunkach" , żeby każdy komu nie wyszło wmówił sobie "a to moja wina bo ta odmiana jest wymagająca i coś musiałem schrzanić" , teraz gdy zobaczy się taki napis trzeba reagować tak ze odmiana jest "niedopracowana" i w razie czego maja alibi.

Identyczna sytuacja jest w sprawie maroc'a z FS tam też są 4 feno gdzie ostatnie jest na koniec listopada/początek grudnia. ( na # możesz sobie pooglądać fotorelację lub poczytać opinie innych i właśnie to co napisałem Sam wywnioskujesz)

Wniosek : Dlatego doświadczeni growerzy robią własne dmianki/krosy , żeby się nie przejechać , albo właśnie wychwytują te lepsze/wcześniejsze feno tak jak np. to zrobił Orion z marockiem ale widzisz już jakiś czas temu to zrobił a ludzie dalej wolą niestabilne od FS i potem płaczą i kurwiają wszystko do okoła.

dlaczego tak się dzieje?

głównie z niewiedzy ludzkiej twierdzą , że tylko markowe znanych breederów sionka się liczą reszta to chłam... i mają co mają.

np. na przykładzie AF zobacz żebyś miał 100% AF potrzeba selekcji do 3 pokolenia(F3) a jak się spytasz , kogoś kto kupił od jakiegoś znanego breedara sionko to jest tego świadomy? On myśli ze przy produkcji tych nasion to ludzie doniczki z wierzchu myją co tydzień a co 3 dni podłogę zmywają :)może trochę przesadziłem... aczkolwiek właśnie o to chodzi by ludzi uświadamiać i żeby się nie nabierali jak na reklamy w tv.

Patrz ja i Ty mamy fabrykę butów Ty masz cała sieć sklepów ja mam jeden , kto się bardziej stara o klienta i robi rzetelniej?

Ty jak jakąś serie wadliwych wypuścisz to i tak w takim nakładzie sprzedaż , że Ci się zwróci albo przy następnej produkcji lepiej się postarasz/zrobisz jakieś rabaty a , jeśli ja spieprzę serię butów to już wszyscy polecą do Cb o mnie bd aby opinia , że chujowy producent i do widzenia :)

tak dla przykładu Viruss Seeds kojażysz? i co się z nim już stało?:D
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 2 miesiąc temu #6

  • Herbatnik
  • Herbatnik Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 122
  • Zebranych lumenów: 304
Ja bym dodał jeszcze Snow Buda od DP - idealna odmiana na komercyjną uprawę :D

Snow Bud od DP - OUT 2012:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Herbatnik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: LaCocaine

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 2 miesiąc temu #7

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

LaCocaine napisał:

tak dla przykładu Viruss Seeds kojażysz? i co się z nim już stało?:D

Ja kojaże, miałem w zeszłym roku pare jego automatów z których nie byłem zadowolony ale nie chce z góry winy zwalac na jego geny bo dałem troszkę ciała. Dodam tylko że rosliny rosły na oucie także wiadomo..
Jak możesz to rozwiń co sie z nim stało, bo myslałem że ciągle cos tam działa.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Pingwin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 2 miesiąc temu #8

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

LaCocaine napisał:
Viruss Seeds kojażysz? i co się z nim już stało?:D
dobre miał out reg mix. fajne roślinki rosły. dużo babek z tego wyszło :D
Nie skusiłem się na AF :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 1 miesiąc temu #9

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Może ktoś wymieni odmiany które bez problemu napewno dojdą pod PL chmurką.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odmiany pod słonko w PL. 10 lata 1 tydzień temu #10

  • SkunkMan
  • SkunkMan Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 72
  • Zebranych lumenów: 68
Ja bym dodał jeszcze kilka odmian, a mianowicie:

Outdoor Grapefruit Female Seeds

Outdoor C99 Female Seeds

(Purple Power Female Seeds kiedyś gdy jeszcze mieli go w ofercie był najszybszym strainem od nich, niestety już go nie ma)

Purple1 od Dutch Passion 10 seedów wszystkie wykiełkowały i rosły, ostało się 6 sztuk do końca i wszystkie piękne fioletowe kwiaty. Niestety też większość ukradli.

Easy Sativa x Shaman od GGS polecam każdemu, urzekła mnie mocą, szybkością dojrzewania oraz pięknymi zbitymi kwiatami :D

Sweet Edi od Oriona super odmina :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany