Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Mandat, a kopcenie...

Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #1

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Witam, nie wiedziałem gdzie to napisać więc założyłem nowy temat. :) Mam nadzieję, że nie będziecie mieli o to do mnie żalu.

Mianowicie ostatnimi czasy (nie podaję dokładnej daty dla bezpieczeństwa ale powiem, że w tym tygodniu) dostałem mandat trochę głupi ale trudno (nie dotyczący samochodu). I teraz moje pytanie brzmi tak, czy mogę spać bezpiecznie?

Chodzi o to, że wypisując mandat, Psy spisały moje wszystkie dane, zamieszkania itp., itd. Więc powiedzcie mi jak to się ma do naszych kochanych panien?

Oczywiście mandat zapłaciłem tego samego dnia, żeby nie zwlekać. I czy jak zapłaciłem to mogę już spać spokojnie?

Nie ukrywam trochę mnie martwi ten fakt i głupota jaką żem się wykazał...

Proszę o porady.

Pozdrawiam
ChorielMJ :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Temat został zablokowany.

 
 
 

Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #2

  • JohnyHaszcz
  • JohnyHaszcz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 75
  • Zebranych lumenów: 45
Przy mandacie to normalne przecież że podajesz im swoje dokładne dane no i przecież nie będą Cię mieli teraz na obserwacji, pomyśl, tygodniowo mandatów wypisywanych jest pewnie tysiące(nie znam statystyk) i jakby każdą osobę której wlepiono mandat mieliby obserwować, czy też dokładniej ingerować w ich życie to nie starczyłoby psów w całej Polsce. :)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, Gandalf, UF

Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #3

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Ah, no to mnie uspokoiłeś, w sumie nie pomyślałem o tym no ale sam wiesz jak to jest w stresie mając jeszcze panny na karku :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: JohnyHaszcz

 

Re:Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #4

  • Dante
  • Dante Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 21
  • Zebranych lumenów: 1
Haha a myslalem ze na tym forum gimbow nie ma. Mowili ze tu tylko PRO growerzy... lol

Nie bierz sie wogole za uprawe

*spoglada z zdziwieniem*

.................................

Opanuj Sie ! Kowalsky
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Kowalsky.
Temat został zablokowany.

Re:Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #5

  • JohnyHaszcz
  • JohnyHaszcz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 75
  • Zebranych lumenów: 45
Dante napisał:
Haha a myslalem ze na tym forum gimbow nie ma. Mowili ze tu tylko PRO growerzy... lol

Nie bierz sie wogole za uprawe

*spoglada z zdziwieniem*
* ze zdziwieniem
PRO growerzy? - jest dział dla początkujących więc raczej to forum nie jest tylko dla growerów którzy mają za sobą 10 upraw
Chłopak po prostu nadmiernie boi się o przypał - czasem dobrze, a czasem źle.
Gimbem to on nie jest bo z tego co się orientuje mandat można zarobić dopiero po ukończeniu 17 roku życia, czyż nie ?
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Gandalf

Re:Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #6

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Dante napisał:
wogole
A Ty za słownik.

ChorielMJ nie pykaj. Standardowa procedura.Postawili sobie plusik i dalej w drogę ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez DIESEL.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Gandalf, prometeusz

Re:Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #7

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Dante napisał:
Haha a myslalem ze na tym forum gimbow nie ma. Mowili ze tu tylko PRO growerzy... lol

Nie bierz sie wogole za uprawe

*spoglada z zdziwieniem*


A ja myślałem, że na tym forum tylko mili ludzie są. Bo tu są tylko pro growerzy. Dobrze mówili, wiesz dlaczego? Bo to forum wyróżnia się ludźmi o wysokim ilorazie inteligencji, uczciwości i pomocy... Słowo PRO, może odnosić się do wielu kwestii raczej to przeoczyłeś.

Co się tyczy mojego wieku, koledzy Ci już wyjaśnili w czym błąd popełniłeś.

Druga sprawa, dlaczego nawet gimbus nie może się wziąć za uprawę? To jest nielegalne w takim samym stopniu dla nas jak i dla niego, więc to czy ma 18 lat czy nie to już jest mały pikuś w tym wypadku. A my na tym forum pokazujemy pracę naszych rąk nie uprawiających dla kasy, ogólnego podniecenia i szpanu, a tylko z miłości do tych roślin... Więc czy gimbus może nie mieć hobby?

Poza tym to czuj na kilometr, że Twoja wypowiedź ma stosunek negatywny do mojej osoby, jednak zważ na jedną rzecz (wybaczcie wszyscy ale muszę się podeprzeć tym argumentem). Na tym forum jestem dłużej niż ty, zdobyłem większe doświadczenie niż ty, mam większy szacunek niż ty, i pokazałem więcej niż ty. Z tego powodu, nie chcę kłótni i poniżania siebie z przyczyn poniżania ciebie dlatego jeżeli tak ci się podoba hm... hejtowanie ludzi charakteryzujące gimnazjalistów to idź np., na inne forum :)


Dziękuję wam za podpowiedzi, tak jak ktoś stwierdził po prostu wolę dmuchać na iskrę niż na palące się ognisko :) Temat można usunąć lub zrobić z nim co moderacja uważa.

Pozdrawiam
ChorielMJ :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy

Re:Odp: Re:Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #8

  • Dante
  • Dante Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 21
  • Zebranych lumenów: 1
ChorielMJ napisał:
A my na tym forum pokazujemy pracę naszych rąk nie uprawiających dla kasy, ogólnego podniecenia i szpanu, a tylko z miłości do tych roślin... Więc czy gimbus może nie mieć hobby?

Czy Ty czytasz co piszesz? Pewnie taki ktos ktory jedzie z grow co 3 miechy I zbiera plon 500+ zostawia to sobie I jara. Wez koles zejdz na ziemie. Jak jedziesz z pc boxem to moze I robisz to dla frajdy.
Powiem Ci tyle ze uwazaj takze na sikanie w miejscu publicznym bo dostaniesz mandat I policja zapuka do twoich drzwi.. lol

Na tym forum jestes dluzej niz Ja? Mozliwe bo z tego co wiem to dlugo te forum nie istnieje.
Nie chodzilo mi wcale o twoj wiek ziomus.. dokoncz juz sobie sam..
DIESEL napisał:
Dante napisał:
wogole
A Ty za słownik.

Haha Przyganial kociol garnkowi..
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Dante.
Temat został zablokowany.

Re:Odp: Re:Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #9

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Dante napisał:
ChorielMJ napisał:
A my na tym forum pokazujemy pracę naszych rąk nie uprawiających dla kasy, ogólnego podniecenia i szpanu, a tylko z miłości do tych roślin... Więc czy gimbus może nie mieć hobby?

Czy Ty czytasz co piszesz? Pewnie taki ktos ktory jedzie z grow co 3 miechy I zbiera plon 500+ zostawia to sobie I jara. Wez koles zejdz na ziemie. Jak jedziesz z pc boxem to moze I robisz to dla frajdy.
Powiem Ci tyle ze uwazaj takze na sikanie w miejscu publicznym bo dostaniesz mandat I policja zapuka do twoich drzwi.. lol

Nie chodzilo mi wcale o twoj wiek ziomus.. dokoncz juz sobie sam..
DIESEL napisał:
Dante napisał:
wogole
A Ty za słownik.

Haha Przyganial kociol garnkowi..


Haha... :D
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Temat został zablokowany.

Re:Odp: Re:Mandat, a kopcenie... 10 lata 2 miesiąc temu #10

Dante spal lolka, weż to na spokojnie, przeproś.
każdy z nas jest dzieckiem boga i jest w nim jego cząstka - zależy w co kto wieży, i tak jak boskich rzeczy tak czlowieka nie zawsze łatwo zrozumieć.
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Dante, Gandalf
  • Strona:
  • 1
  • 2

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany