Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: [SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #11

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

Bedac na waszej stronie po co ma przekierowywac na wasza ponownie ? Odnosnik do naszej strony GLP powinien przekierowywac prosto na forum a nie na sklep na ktorym dana osoba juz siedzi :) Juz wiecie o co chodzi ?

Fajne promo. Pozdrawiam cala zaloge :)
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #12

KoneserDzikiBill napisał:
Bedac na waszej stronie po co ma przekierowywac na wasza ponownie ? Odnosnik do naszej strony GLP powinien przekierowywac prosto na forum a nie na sklep na ktorym dana osoba juz siedzi :) Juz wiecie o co chodzi ?

Fajne promo. Pozdrawiam cala zaloge :)

Dziękujemy za wyjaśnienie.
Teraz już wszystko jasne. Faktycznie głupi błąd. :P
W dniu jutrzejszym postaramy się to zmienić.

Pozdrawiamy! :)
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez marihuananasiona.pl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KoneserDzikiBill

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #13

  • GrowFather
  • GrowFather Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 86
  • Zebranych lumenów: 121
Witam, zauwazylem mały błąd na stronie odmiana auto NYCD od advanced cena za 10 nasion 17 zl :D nie wiem jak tam z innymi
patrze dalej i wydaje mi sie ze macie pomieszane odmiany z producentami
np hortilab maja geny greenhouse seeds
mandala to jakas macaronesia seeds
philosopher to chyba paradise seeds i pewnie jeszcze sporo innych sie pomieszalo :D
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez GrowFather.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: marihuananasiona.pl

 

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #14

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

Kupuj ! :D Ja myślałem że to promo kupiłem 5 paczek po 10 sztuk za 99zł przesyłką

Nie wiem czy tylko ja tak mam. Jak siedzę na stronie w zakładce np /nasiona-marihuany-regularne/ nie widzę fotki odmiany ale jak już wejdę w daną odmianę to fotka się pokazuje. Kole w oczy NO IMAGE AVAILABLE
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: marihuananasiona.pl

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #15

Witajcie!
GrowFather napisał:
Witam, zauwazylem mały błąd na stronie odmiana auto NYCD od advanced cena za 10 nasion 17 zl :D nie wiem jak tam z innymi
patrze dalej i wydaje mi sie ze macie pomieszane odmiany z producentami
np hortilab maja geny greenhouse seeds
mandala to jakas macaronesia seeds
philosopher to chyba paradise seeds i pewnie jeszcze sporo innych sie pomieszalo :D

O kurczę, ale kaszanę Nam grafik wykonał.. :ohmy:
No nic, prawdopodobnie wyłączymy sklep na kilka dni, aby wyłapać choć te największe błędy.
Serdecznie Ci dziękujemy za wiadomość. :) Przypomnij się przy najbliższym zamówieniu (forumowa wiadomość prywatna), a w ramach podziękowania otrzymasz coś ekstra. B)
KoneserDzikiBill napisał:
Kupuj ! :D Ja myślałem że to promo kupiłem 5 paczek po 10 sztuk za 99zł przesyłką

Nie wiem czy tylko ja tak mam. Jak siedzę na stronie w zakładce np /nasiona-marihuany-regularne/ nie widzę fotki odmiany ale jak już wejdę w daną odmianę to fotka się pokazuje. Kole w oczy NO IMAGE AVAILABLE

Niestety to nie promocja, lecz kolejny błąd.
Oczywiście takie zamówienia jesteśmy zmuszeni anulować z wiadomego powodu, ale w ramach przeprosin za zamieszanie odezwij przed najbliższym zamówieniem (forumowa wiadomość prywatna), a Tobie również dorzucimy coś od siebie. B)


A więc do zobaczenia za kilka dni! Bądźcie z Nami, nie wyłączajcie radioodbiorników. :P
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez marihuananasiona.pl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #16

  • KoneserDzikiBill
  • KoneserDzikiBill Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Buffalo soldier
  • Posty: 302
  • Zebranych lumenów: 439
  •  

  •  

Nie no Panowie nie bede was naciagal zwlaszcza ze jestescie nowym sklepem to kazdy grosz sie wam przyda. A ja nie lubie byc nieuczciwy. Swirowalem z tym zamowieniem, wiedzialem ze to blad wiec nawet nie skladalem. Ale z tymi fotkami juz nie, grafik poplatal napewno :P

Dobra Pany dopracujcie wszystko cacy picus glancus i startujcie. Powodzenia i pozdrawiam :D
"Lecz nade wszystko – słowom naszym,
Zmienionym chytrze przez krętaczy,
Jedyność przywróć i prawdziwość:
Niech prawo zawsze prawo znaczy,
A sprawiedliwość – sprawiedliwość."...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #17

KoneserDzikiBill napisał:
Nie no Panowie nie bede was naciagal zwlaszcza ze jestescie nowym sklepem to kazdy grosz sie wam przyda. A ja nie lubie byc nieuczciwy. Swirowalem z tym zamowieniem, wiedzialem ze to blad wiec nawet nie skladalem. Ale z tymi fotkami juz nie, grafik poplatal napewno :P

Dobra Pany dopracujcie wszystko cacy picus glancus i startujcie. Powodzenia i pozdrawiam :D

Dopracujemy, na pewno.
Raz jeszcze dzięki za dobre słowo i wyrozumiałość. B)


Pozdrawiamy!
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #18

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Wyszukiwanie "po producencie" nie działa poprawnie. Jest misz-masz, wszystko pomieszane.
Jak wbijam w hiperłącze Mr Nice to mi się Medical Seeds odmianki wyświetlają.
Wiem, że wszystkie są medical :lol: ale co macie z Mr Nice? :whistle:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 10 miesiąc temu #19

jointtaster napisał:
Wyszukiwanie "po producencie" nie działa poprawnie. Jest misz-masz, wszystko pomieszane.
Jak wbijam w hiperłącze Mr Nice to mi się Medical Seeds odmianki wyświetlają.
Wiem, że wszystkie są medical :lol: ale co macie z Mr Nice? :whistle:

Witam,

dzięki wielkie za wiadomość.
Sklep na czas poprawek postanowiliśmy wyłączyć.

Do usłyszenia za jakieś kilka dni! B)
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

[SEEDBANK] marihuananasiona.pl PONAD 1600 ODMIAN W OFERCIE PEŁNA DYSKRECJA NAJLEPSZE CENY EXPRESS 8 lata 9 miesiąc temu #20

Witamy po przerwie! B)


sklep po usunięciu błędów, o których pisaliście znów zaczął działać, ale jeśli nadal widzicie jakieś rzeczy do poprawki to śmiało piszcie tu bądź w wiadomościach prywatnych. Osoba, która znajdzie co najmniej kilka błędów (o ile takie nadal są) zostanie nagrodzona specjalnym rabatem, który będzie mogła wykorzystać przy najbliższych zakupach. :lol: :D

ekipa marihunanasiona.pl
Kontakt z Nami:
(+48) 535 100 828
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Strona: marihuananasiona.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany